Sephiroth i Kazuya Amiibo są już dostępne

Dobra wiadomość dla fanów Nintendo. Jedna z najbardziej kultowych i popularnych postaci w grach jest teraz dostępna w jednym z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych przedmiotów kolekcjonerskich. Sephiroth amiibo jest już dostępny w sprzedaży na www.sephiroth.com AmazonkaI najlepsza ofertaI Jim StopI targetowanie. A dla fanów Kazuyi, możesz go też zabrać.

Gdzie kupić Sephiroth Amiibo

Gdzie kupić Kazuyę Amiibo

Kazuya amiibo jest już dostępna i też jest całkiem fajna.

Kazuya amiibo

Sephiroth amiibo i Kazuya amiibo są częścią najnowszej fali kolekcji Super Smash Bros. Super figurka Amiibo. W tym roku pojawi się również amiibo Pyra i Mythra, chociaż Nintendo nie ogłosiło jeszcze dat wydania tej pary.

Jeśli chodzi o amiibo… to może być jedne z najlepszych w historii? Samo amiibo Sephiroth jest niezwykłe, ale amiibo Kazuya również zwraca taką samą uwagę na szczegóły. Ale daj spokój, wszyscy wiemy, który z nich planujesz zdobyć!

Popularność Sephiroth w grach jest niezaprzeczalna. Wejdź na dowolne forum lub serwer niezgody związane z grami, a znajdziesz co najmniej jedną nazwę użytkownika opartą na „Sephiroth” lub jego tożsamości jako jednoskrzydłego anioła. Nawet jego charakterystyczna muzyka jest jedną z najbardziej kultowych w grach.

Zamówienia w przedsprzedaży na te produkty szybko się wyprzedały, ale są one ponownie dostępne w magazynie w dniu premiery. Kto wie, jak długo starczy zapasów? nie ja.

Seth Macy jest redaktorem naczelnym IGN Commerce i po prostu chce być twoim przyjacielem. Możesz go znaleźć jako gospodarza podcastu Nintendo Voice Chat.

READ  Dlaczego Sony może żałować zablokowania umowy Xbox Activision Blizzard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *