Blue Jays, Vladimir Guerrero Jr. unikają sędziowania

Niebieskie sójki f Władimir Guerrero Jr. Zgódź się na umowę o wartości 14,5 miliona dolarów na sezon 2023, aby uniknąć arbitrażu, Jest coś Davide’a ze Sportsnet.

Guerrero Jr był , który spędził całą swoją karierę jako członek organizacji Blue Jays, był powszechnie uznawanym MVP w baseballu przed swoim debiutem w lidze w 2019 roku. Chociaż jego debiutancki sezon był solidny jak na debiutanta, nie udało mu się. Sprostał tym wygórowanym oczekiwaniom, pokonując 0,271/0,339/0,433 (106 wRC+) w 123 meczach w wielkich ligach. Skrócony sezon 2020 był taki sam dla Guerrero Jr. Opublikował WRC + 110, w dużej mierze powtarzając statystyki z 2019 r., Z niewielką poprawą ISO i szybkością trafień w dużej mierze zniweczoną przez spadek BABIP.

Guerrero Jr osiągnął. Obietnica wyższego miejsca dla potencjalnych klientów, a następnie niektórych w 2021 r. W 161 meczach Guerrero Jr. zaliczył 11 startów. 601, dobry jak na 166 wRC+, który doprowadził gracza nie tylko do debiutu w All Star, ale także do drugiego miejsca w głosowaniu na MVP. Shuhei Ohtani. Po tym sezonie proporzec, Guerrero Jr. powrócił. Całkiem przyziemnie w 2022 roku, choć wciąż był o wiele lepszy niż w pierwszych dwóch sezonach swojej kariery. Spadek .274/.339/.480 był dobry dla wRC+ 132, drugiego występu w All Star i kilku głosów MVP w dolnym głosowaniu.

Umowa o wartości 14,5 miliona dolarów łączy zapis że postawiłem Dom Alonso Wcześniej dzisiaj za najwyższą pensję wśród pierwszobazowych uprawnionych do sędziowania, ale Guerrero Jr. Zrobił to w swoim pierwszym roku sędziowania, kiedy Alonso był już na drugim roku kwalifikacji ARB. Guerrero ponownie będzie kwalifikować się do arbitrażu zarówno w przyszłym sezonie, jak i przed kampanią 2025, i ma zostać wolnym agentem w sezonie 2025-26. Toronto prawdopodobnie zamknie Guerrero Jr. Wcześniej jednak uważana jest za mistrzynię zdeklarowany Był otwarty na długoterminowe przedłużenie na początku tego sezonu. Dzisiejsza umowa nie wyklucza dłuższej umowy w późniejszym okresie poza sezonem, chociaż nie było wielu narzekań, że do tej pory trwają prace nad taką umową.

READ  Ranking Fantasy Football Tydzień 17: Podkłady, Startery, Siedzenia | Brocka Purdy'ego, Tylera Algeyera i innych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *