Seria meczów Steelers vs Browns, kursy: eksperci NFL publikują czwartkowy mecz piłki nożnej

Drużyny, które chcą odzyskać siły po niesamowitych stratach w niedzielę, ponownie łączą się, gdy Pittsburgh Steelers odwiedzają Cleveland Browns w czwartkową noc. Steelers odrzucili swoją decyzję 17-14 u siebie z New England Patriots, podczas gdy Brown stracił 13-punktową przewagę w ostatnich dwóch minutach, przegrywając 31-30 z New York Jets. Inauguracja odbędzie się na stadionie FirstEnergy w Cleveland o godzinie 20:15 czasu wschodniego. Brown jest faworyzowany przez 4,5 punktu w najnowszych kursach Steelers-Brown z Caesars Sportsbook, podczas gdy jego powyżej/poniżej wynosi 38.

Przed dokonaniem jakichkolwiek wyborów z Steelers vs.

Hunt jest założycielem i dyrektorem generalnym Football Gameplan, który od 2007 roku dostarcza analizy dla wszystkich poziomów futbolu. Jest byłym powracającym z Luizjany Lafayette i zna grę z perspektywy gracza. Zaangażowanie Hunta w analizę wszystkich poziomów uniwersyteckiego i zawodowego futbolu pomogło rozpocząć sezon NFL 24-18, w tym rekord 12-6 z ostatnich pięciu tygodni.

Oprócz Hunt wygrał 11-3 w swoich ostatnich 14 typach z udziałem Browna, zwracając 780. Każdy, kto za nim podąża, jest WAY UP!

Znając cofanie się Cleveland, Nick Chappe poprowadził zespół 113 jardów do akcji, wliczając w to 87 dash rush, wiążąc swoją karierę wysoko z trzema przyłożeniami w zeszłym tygodniu, jego dziewiąty mecz z dwoma lub więcej TD. Chubb szuka swojego trzeciego meczu z rzędu z ponad 100 jardami walki wręcz.

Ekspert wie również, że rozgrywający Pittsburgh Mitchell Trubesky chce umocnić swoją pozycję jako rozgrywający Steelersów. Trubisky wykonał 21 z 33 podań (63,6 procent) na 168 jardów, jedno przyziemienie i jedno przechwycenie w zeszłym tygodniu. Jako członek Chicago Bears walczył o przyłożenie w swojej jedynej karierze startowej przeciwko Cleveland 24 grudnia 2017 roku. Trubesky walczył cztery przyłożenia w swoim ostatnim czwartkowym starcie w nocnym futbolu przeciwko Dallas jako członek Thursday Bears. 5, 2019.

READ  Jill Biden chce mistrza LSU — i Iowa — w Białym Domu

Teraz Hunt zablokował kolejne zaufanie przed wyborem spreadu Steelerów przeciwko Brownom. Możemy powiedzieć, że skłania się do sumy, ale Wie, że ważny czynnik X sprawia, że ​​jeden aspekt dyfuzji jest niezbędny! Absolutnie musisz zobaczyć, co to jest, zanim dokonasz jakichkolwiek wyborów.

Kto Steelers wygra z Browns w czwartkowym meczu piłkarskim? A jaki jest ważny czynnik X, który sprawia, że ​​jeden aspekt spreadu jest koniecznością?? … Dołącz teraz do SportsLine, aby dowiedzieć się, po której stronie Steelers vs. Browns rozprzestrzeni się, aby skoczyć, wszystko od eksperta 11-3 od uderzeń z udziałem Browns!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *