Serwery Tiny Tina’s Wonderlands zostały wyłączone bez wyjaśnienia od oprogramowania Gearbox

Aktualizacja

oficjalny SHiFT Status Twittera Konto zostało dostosowane do wiadomości związanych z trybem wieloosobowym Tiny Tina’s Wonderlands, crossoverem i problemami z łącznością. W chwili pisania tego tekstu wydaje się, że niektórzy gracze nadal mają problemy, ale firma opublikowała poprawkę, która najwyraźniej naprawiła większość błędów online dla niektórych graczy. Jednak według statusu SHiFT wciąż jest wielu graczy, którzy nie mają dostępu do funkcji online z powodu ogromnej ich liczby zalewającej serwery.

oryginalny artykuł

Fani donoszą o powszechnych awariach serwerów w Tiny Tina’s Wonderlands, a gra nie jest dostępna przez cały dzień. Wygląda na to, że problem z odzyskiwaniem klucza SHiFT i łącznością online zawsze był przyczyną, ale programista Gearbox Software nic o tym nie powiedział.

Tiny Tina’s Wonderlands trafiła dziś w ręce wielu pasjonatów i zagorzałych fanów Borderlands. Jednak prawie wszyscy gracze wspomnieli o wyskakującym okienku, które często pojawia się po lewej stronie ekranu. Po pierwsze, to wyskakujące okienko informuje, że utraciłeś połączenie z serwerami gry, a następnie wskazuje, że jesteś połączony ponownie.

Wyskakujące okienka powtarzają się w nieskończoność, ale teraz całkowicie się zatrzymały. Dzieje się tak, ponieważ serwery Tiny Tina’s Wonderlands są offline. Obecnie gracze nie mogą wejść do sesji współpracy ani złożyć wniosku Ikony Shift. Wszystko, co wymaga połączenia z Internetem, jest niedostępne.

Obecnie usługi online są skuteczne, ale gracze napotkali wiele usterek i błędów podczas dopasowywania graczy i wspólnej gry. Wygląda na to, że Gearbox Software wyłączył serwery, aby mogły rozwiązać sedno problemu i przywrócić wszystko do trybu online. Deweloper nie skomentował jednak sytuacji w momencie pisania. Jedyne, co opublikowało oficjalne konto gry na Twitterze, to skrócone wersje ogłoszenia o premierze.

READ  Google Pixel Watch przecieka w fotorealistycznych obrazach [Gallery]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *