SHAK, SCHW, HRB, DD i więcej

Soba zdjęcia | Lekka rakieta | Obrazy Getty’ego

Sprawdź firmy wykonujące największe ruchy w handlu przedrynkowym:

Shake Shack – Sieć fast foodów odnotowała wzrost zapasów o prawie 4%. dziennik „Wall Street Poinformowano, że inwestor-aktywista Engaged Capital planuje stoczyć batalię o trzy miejsca w zarządzie spółki. Engaged Capital nabył 6,6% udziałów łącznie ze swapami.

Charles Schwab – Akcje firmy maklerskiej wzrosły o 2,4% w obrocie przedsesyjnym. Podstawowa działalność bankowa Schwab pozostaje silna, powiedział Raymond James w poniedziałkowej notatce, co może pomóc w zyskach giełdowych nawet o 30%. — poinformowała w piątek firma Całkowite aktywa klientów wzrosły o 1% marzec-kwiecień do 7,63 mld USD.

Magellan Midstream Partners, Oneok — Akcje Magellan Midstream Partners wzrosły o 15,5% po ogłoszeniu, że operator rurociągu Oneok jest Przejęcie firmy za około 18,8 miliarda dolarów. Akcje Onoc spadły o 5,5 proc.

H&R Block, Intuit – Podatnicy zanotowali odpowiednio 9,3% i 4,3% po dziennik „Wall Street Raport o potencjalnym stworzeniu przez administrację Bidena rządowego programu składania zeznań podatkowych online. Raport ma zostać opublikowany przez IRS w tym tygodniu, podała gazeta. Agencja patrzył na to W ramach ustawy o ograniczaniu inflacji.

SoFi Technologies – Akcje spadły o prawie 6% na rynku wstępnym po obniżeniu oceny Wedbush z neutralnej do gorszej. Firma z Wall Street powiedziała, że ​​dochody z opłat SoFi mogą osiągnąć punkt krytyczny i być może trzeba będzie pozyskać kapitał w tym roku, aby wesprzeć wzrost.

Akcje Albemarle wzrosły o 2,7% po aktualizacji, osiągając lepsze wyniki niż Baird. Firma twierdzi, że firma litowa może być liderem w bliskiej i długoterminowej perspektywie.

Akcje Dupont De Nemours wzrosły o 2,7% w obrocie przedsesyjnym po tym, jak Deutsche Bank zmodernizował firmę chemiczną do kupowania z trzymania. Firma z Wall Street powiedziała, że ​​akcje są sprzedawane z 50% dyskontem w stosunku do swoich rówieśników.

READ  Wall Street zamknął się niżej, ponieważ słabe dane gospodarcze podsyciły obawy przed recesją

— Yun Lee, Alex Haring i Brian Evans z CNBC przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *