Sienna Miller i Sam Worthington połączyli siły z Kevinem Costnerem nad jego pasjonującym projektem Horizon

Sienna Miller i Sam Worthington występują w epickim dramacie historycznym Kevina Costnera Horizon

Sienna Miller i Sam Worthington połączyli siły z Kevinem Costnerem przy jego nowym projekcie Horizon.

67-letni zdobywca Oscara jest współautorem scenariusza do epickiego dramatu historycznego, którego produkcja rozpocznie się w Utah 29 sierpnia.

Oprócz aktorstwa w filmie, będzie także reżyserował, produkował i sfinansował historię na dużą skalę, która ma miejsce w ciągu 15 lat ekspansji przed wojną secesyjną i po niej. Limit.

Passion Project: 67-letni Kevin Costner ma rozpocząć pracę nad swoim pasyjnym projektem Horizon jeszcze w tym miesiącu. Film ma być pierwszym z trylogii o amerykańskiej ekspansji przed i po wojnie secesyjnej

Nadchodzący western będzie pierwszym filmem, w którym gwiazda Yellowstone weszła za kamerę od czasu Open Range w 2003 roku.

33-letni Jamie Campbell Power, który gra nikczemną Vecnę w Stranger Things, jest również wymieniony jako członek obsady na IMDB.

Sienna, lat 40, wyraziła zadowolenie z tej gry, mówiąc: „Jestem bardzo podekscytowana, że ​​mogę wyruszyć w tę epicką podróż z tak legendarnym aktorem i reżyserem na czele. Fabuła to instalacja. Jestem bardzo zaszczycony, że mogę być jego częścią.

Podekscytowana: Sienna, lat 40, wyraziła radość z tego aktorstwa, mówiąc: „Jestem bardzo podekscytowana, że ​​mogę wyruszyć w tę epicką podróż z tak legendarnym aktorem i reżyserem na czele.  Fabuła to instalacja.  Jestem zaszczycony, że mogę być tego częścią

New Frontier: 33-letni Jamie Campbell Power, który gra złoczyńcę Vecnę w Stranger Things, również wymieniony jako członek obsady

Podekscytowany: Podekscytowany: Sienna, lat 40, wyraziła swoje zadowolenie z zespołu, mówiąc: „Jestem bardzo podekscytowany, że mogę wyruszyć w tę epicką podróż z tak legendarnym aktorem i reżyserem na czele. Fabuła to instalacja. Jestem bardzo zaszczycony, że mogę być tego częścią.”

46-latek zgodził się: „Jestem tak podekscytowany i pełen pokory, że mogę wyruszyć w tę wspaniałą i ważną podróż z Kevinem, jednym z najlepszych gawędziarzy w branży i jego inspiracją”.

Oczekuje się, że będzie to pierwszy film w trylogii, Horizon otrzyma ten sam rodzaj rozmachu, co nagrodzony Oscarem film Tańczący z wilkami, który zdobył 12 Oscarów, w tym dla najlepszego reżysera.

Aktor No Way Out był tak pochłonięty przygotowaniami do filmu, że musiał pominąć mecz między Chicago Cubs a Cincinnati Reds Thursday na stadionie baseballowym Diamond Field of Dreams na polu kukurydzy w stanie Iowa, który został uwieczniony we wzruszającym filmie z 1989 roku.

Yellowstone: Kevin wystąpił w roli głównej i pomagał w produkcji Yellowstone przez cztery sezony

Yellowstone: Kevin wystąpił w roli głównej i pomagał w produkcji Yellowstone przez cztery sezony

Reżyseria: Ostatni raz zdobywca Oscara znalazł się za kamerą podczas Open Range 2003, który zdobył nagrodę Western Heritage Award w 2004 r.

Reżyseria: Ostatni raz zdobywca Oscara znalazł się za kamerą podczas Open Range 2003, który zdobył nagrodę Western Heritage Award w 2004 r.

Przypisywano mu hołd aktorowi Rayowi Liotcie, który grał w filmie Shoeless Joe. Laureat nagrody Emmy zmarł w maju podczas kręcenia filmu na Dominikanie.

Sienna Miller właśnie zakończyła współpracę ze Scarlett Johansson i Kristen Scott Thomas na Mom’s Wedding. Film jest reżyserskim debiutem Trzech wesel i gwiazdą żałobną.

Sam Worthington pojawi się następnie na dużym ekranie w Avatar: The Way Of Water. Długo oczekiwany sequel ma wejść do kin 16 grudnia.

Tańczący z wilkami: Kevin zdobył złoty medal na Oscara za swój reżyserski debiut Tańczący z wilkami w latach 90.

Tańce z wilkami: film zdobył siedem Oscarów, w tym dla najlepszego reżysera i najlepszego filmu

Tańczący z wilkami: Kevin zdobył złoty medal na Oscara za swój reżyserski debiut Tańczący z wilkami w latach 90. Film zdobył siedem Oscarów, w tym dla najlepszego reżysera i najlepszego filmu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.