Śledź Mets-Padres Game 1 jako Mariners, Phillies wracają w październiku z zemstą

Sezon 2022 MLB wkracza w nowy, wspaniały świat, z 12 drużynową drabinką posezonową, która wyłoni mistrza w przyszłym miesiącu. I przychodzi bardzo szybko. The W piątek rozpoczyna się nowa seria best-of-3 dzikich kart I ostatecznie rozstrzygnie to do niedzieli. W baseballowej rozgrywce o wysokie stawki walczy ze sobą osiem drużyn — Guardians-Rays, Cardinals-Phillies, Blue Jays-Mariners, Mets-Padres — o prawo do awansu.

Znani są faworyci, z którymi zmierzą się w następnej rundzie – The Los Angeles Dodgers, Houston Astros, Atlanta Braves I Jankesi z nowego yorku Złap najlepsze nasiona. Ale z pewnością niektórzy z tych pretendentów mają zamiar obalić obecny porządek świata w baseballu.

Po pierwsze, muszą wyjechać w ten weekend. Jaki jest harmonogram na piątek i gdzie możesz go zobaczyć?

Gra 1: Promienie Zatoki Tampa w Strażnicy z Cleveland – 12:07, ESPN

Gra 1: Filadelfia Filadelfia w Kardynałowie św. Ludwika – 14:07, ABC

Gra 1: Seattle Mariners w Toronto Blue Jays – 16:07, ESPN

Gra 1: San Diego Padres w Nowy Jork Mets – 20:07, ESPN

[Here’s the full TV schedule for the MLB postseason]

Możesz śledzić wszystkie gry z aktualizacjami i analizami na żywo tutaj, na Yahoo Sports.

Marynarze rzucają się na Blue Jays, gdy Luis Castillo macha jak asa

Marynarze powitają się z powrotem w okresie pozasezonowym, dziękuję bardzo. Kończąc 21-letnią suszę w październiku, klub zmierzył się z najlepszymi gospodarzami, Blue Jays. Na czele Zadzwoń do RaleighZdobywca dwóch przejazdów Win, dodali trzy przejazdy w górnej części pierwszego inningu, a następnie przekazali piłkę Luisowi Castillo.

Okazało się, że wystarczy.

Poślizg dynamiczny, pochodzący z Czerwoni Cincinnati W przeboju kinowym z terminem handlu gwiezdny skład Blue Jays zabłysnął. Uderzył pięć, pozwolił tylko sześć uderzeń i czuł się całkowicie pod kontrolą. Andres Munoz, który mocno rzucał ulgę, przebił się przez ostatnie pięć porażek, aby dać Seattle pierwsze zwycięstwo poza sezonem od czasu trzeciego meczu ALCS z 2001 roku.

READ  Dlaczego prezydencka oferta Glenna Younga ma sens dla Partii Republikańskiej

Blue Jays pokonali Asy Alec Manoa, Mariners wejdą do gry 2 z szansą na awans do ALDS przeciwko Astros. W sobotnim pojedynku startujący Mariners Robbie Ray zmierzy się ze swoim byłym klubem Kevin GausmanStarter podpisał prawie identyczną umowę tej zimy, aby zająć jego miejsce.

Phillies pokonali Cardinals 6 rundami w 9.

Wchodząc do dziewiątej rundy w St. Louis, pierwszy wielki moment po sezonie dla debiutanta Cardinals byłby decydującym ciosem w pojedynku miotaczy pierwszego meczu. W końcu 10 Phillies uderzyło, bullpen Cardinals stopił się, a jedenastoletni gracz Jean Segura Był w nim bohaterem Jego Pierwszy mecz sezonu regularnego.

Po rozruszniku Phillies Zack Wheeler (6 1/3 inningów) i rozrusznik Cardinals Jose Quintana (5 1/3 inningów) obydwaj stracili gola w tym, co okazało się walką o bycze. Filadelfia poddała się w pierwszym, pozwalając, by dwubiegowy, uderzający w szczyptę homer, dał debiutantowi Juanowi Yepezowi. Ale kardynałowie nadal byli całkowicie nieobecni. Próbując uratować piątkę, St. Louis bliżej Ryan Helsley stracił dowodzenie w dziewiątym. Dostał tylko trzy outy, przeszedł dwa i spadł Alec Baum Wymuś bieg dziką szybką piłką z prędkością 101 mph. Kiedy kardynałowie pociągnęli go, obawiając się kontuzji jego ręki do rzucania – opuścił swoją ostatnią wycieczkę z zdruzgotanym palcem stopy – przynieśli Andre Pallante. Nowicjusz praworęczny miał trochę sensu, dostaje dużo parterów, a Cardinals potrzebowali podwójnej gry. Ale to nie zadziałało.

Segura trafił singla po prawej stronie, który zdobył dwa przejazdy i umieścił Phillies na czele. Potem otworzyły się śluzy. Dwóch kolejnych grounderów zdobyło jeszcze dwa przejazdy Kyle SchwarberPoświęcona mucha Win dała wynik 6-2. Według Sarah Longs z MLB.com, Phillies stali się pierwszą drużyną w historii posezonowej, która zdobyła 6+ biegów po wejściu do dziewiątej rundy lub później bez bramek.

READ  Strajk SAG był nieuchronny po tym, jak aktorzy nie podpisali umowy ze studiami AMPTP

Niedawny zastępca Bullpen Zach Eflin rzucił się do biegu, ale zakończył go 6-3.

W końcu różnica w grze – i być może w ewentualnej kontynuacji – mogła wynikać z dodatkowej pewności siebie, jaką Wheeler otrzymał od menedżera Roba Thompsona. Rozciągnięci ci najlepsi łagodzi kardynałowie nie byli w stanie zrobić tego dobrze, a teraz będą poważne pytania w ich ołówku zmierzającym do drugiej gry „zrób albo zgiń”.

Shane Bieber, Jose Ramirez pomagają Strażnikom wykluczyć Raysa w grze 1

Jaka to dekada? Za klasycznym asem Shane’a Biebera i dwubiegowym homerem Jose Ramireza, Strażnicy odwrócili Raysa w błyskawicznie szybkiej grze 1. Bieber przeszedł 7 2/3 inningów, pozwalając tylko na jeden przejazd po długiej piłce Jose Siri. i wykreślił osiem.

Rozrusznik Rays Shane McClanahan był prawie tak dobry jak Bieber, ale pozwolił na wybuch Ramireza, który umieścił Clevelanda z powrotem na szczycie po homerze Siri. Stamtąd Bieber go zamknął. Kapitan Cleveland Terry Francona zwrócił się do Emmanuela Glassa, który był nietykalny przez ostatnie cztery outy. Gra miała się zakończyć za 2 godziny i 20 minut.

Cleveland będzie miał szansę wyeliminować nowy format z dziką kartą w drugiej grze w sobotę. Wysyłają młodego artystę do podkręceń, Tristana McKenzie, przeciwko Tylerowi Glasnowowi z Rays, który niedawno wrócił z operacji Tommy’ego Johna.

Chcesz nadrobić zaległości w głównych wątkach, gdy rozpocznie się sezon po sezonie? Jesteśmy z Tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *