Ślub Alii Bhatt w Ranbir Kapoor: data, miejsce, lista oczekiwanych gości i więcej szczegółów na temat D-Day pary

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt od lat są jednymi z najczęściej omawianych par w branży. Para robiła fale nie tylko z powodu swojej pierwszej współpracy z Brahmastrą, ale także z powodu swojej skwierczącej poza ekranem chemii. Ranbir i Alię często widuje się w mieście, wyjeżdżając na wakacje, a Humpty Sharma Ki Dulhania dzieli się pełnymi miłości postami dla swojego głównego mężczyzny, które są ucztą dla fanów. Ponieważ Ranbir i Alia często odbiegają od celów pary, od dawna krążyły spekulacje na temat ich ślubu.

A teraz czekanie dobiegnie końca jako Ranbir i Alia Wszyscy są gotowi do połączenia wiedzy w przyszłym tygodniu. Ich ślub był jednym z najczęściej omawianych wydarzeń w tych dniach, a fani są chętni do poznania każdego szczegółu uroczystości weselnych Ranbir Alia. Warto zauważyć, że istnieją niekończące się spekulacje na temat tego, kiedy uprzywilejowana para odbędzie ślub, miejsce docelowe ślubu, listy gości, miejsca podróży poślubnej, listę ślubów, rytuały i tak dalej. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o ślubie Ranbir Kapoor Alia Bhatt:

lista ślubna

Według raportu Bollywood Life, Neetu Kapoor przyleciał prywatnymi kucharzami z Delhi i Lucknow na ślub Ranbira i Alii. Goście będą mieli do wyboru szereg kuchni, takich jak włoska, meksykańska, pendżabska, mughlajska i nie tylko. W Delhi będzie też specjalny czat z biryani i kebabem. Dostępnych będzie również ponad 25 dań wegetariańskich i wegańskich.

Data ślubu

Pinkvilla dowiedziała się wyłącznie, że wesele Ranbira i Alii rozpocznie się 13 kwietnia od funkcji Mehndi. Następnie Haldi/Sangeet 14 kwietnia i Barat 15 kwietnia

miejsce ślubu

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt biorą ślub w Vastu, rezydencji Barfiego w Bandra w Bombaju.

czas ślubu

Para zawiąże węzeł małżeński we wczesnych godzinach 16 kwietnia między 2:00-4 rano. Pinkvilla dowiedziała się, że powodem wyboru tej daty jest obsesja Rishi Kapoor, Neetu Kapoor i Ranbir Kapoor na punkcie liczby 8.

READ  Julia Roberts, jej mąż Daniel Moder i razem cieszą się hołdem Kennedy Center

ubrania panny młodej

Pinkvilla dowiedziała się wyłącznie, że Alia Bhatt będzie przebierać się za Manisha Malhotrę i Sabyasachi na swoje wesele.

Strój Neetu Kapoora

Pinkvilla dowiedziała się, że Neetu przebierze się za Manisha Malhotrę na weselu Ranbira i Alii, a jej strój również jest gotowy.

Wieczór kawalerski

Podobno Ranbir będzie gospodarzem wieczoru kawalerskiego przed ślubem, w którym wezmą udział takie gwiazdy jak Ayan Mukerji, Aditya Roy Kapoor, Arjun Kapoor, przyjaciele pana młodego z dzieciństwa i bliscy przyjaciele z branży. Z drugiej strony, dziewczyny Alii, Anushka Ranjan i Akancha Ranjan, również planują ślubny wieczór kawalerski, w którym również wezmą udział przyjaciele aktorki z dzieciństwa, Razi.

goście weselni

Ślub Ranbira i Alii będzie wydarzeniem gwiazdorskim, w którym wezmą udział takie gwiazdy jak Sanjay Leela Bhansali, Varun Dhawan, Ayan Mukerji, Zoya Akhtar, Arjun Kapoor, Masaba Gupta, Karan Johar, Kareena Kapoor Khan, Saif Ali Khan itp.

Recepcja Goście

Według doniesień medialnych Ranbir i Alia zorganizują pod koniec kwietnia wielkie przyjęcie, w którym wezmą udział takie gwiazdy jak Ranveer Singh, Deepika Padukone, Karan Johar, Sanjay Leela Bhansali, Aditya Chopra, Arjun Kapoor, Shah Rukh Khan itp. .

Langar w Gurudwara

Mówi się również, że Ranbir i Alia wykonają również Langar w Gurudwara w Bombaju jako rytuał weselny. Według doniesień medialnych para nie będzie fizycznie obecna w Gurudwara. Zamiast tego w imieniu pary będą serwowane posiłki i modlitwy.

Umowa o zachowaniu poufności

Według raportu w India Today Ranbir i Alia trzymają mocno swój ślub, a nawet poprosili swój zespół o podpisanie umowy o zachowaniu poufności. Zgodnie z umową nie pozwoliłem zespołowi na ujawnienie jakichkolwiek szczegółów dotyczących ślubu ani ujawnienie jakichkolwiek zdjęć pary lub ceremonii ślubnych.

Ostatnio menedżer i szef ochrony i public relations Alii Bhatt był widziany w rezydencji Ranbira przed rozmową o ślubie. To z pewnością dało wskazówkę, że przygotowania do ślubu Ranbira i Alii już się rozpoczęły i idą pełną parą.

READ  Forest Whitaker wraz z Johnem Travoltą i Steviem Wonderem uczestniczy w uroczystościach upamiętniających życie swojej byłej żony Keishy Nash w Los Angeles po jej śmierci w wieku 51 lat.

szczegóły miesiąca miodowego

Według raportu India Today, Alia i Ranbir mogą być w drodze do Afryki na miesiąc miodowy po ślubie. Para już dwukrotnie odwiedziła to miejsce.

Przeczytaj także: Wyłącznie: Podobnie jak Rishi i Neetu Kapoor, Alia Bhatt i Ranbir Kapoor również pobiorą się w RK House w kwietniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *