Słuchawki Honor 3 Pro mają wbudowany system monitorowania temperatury

wraz z Magic 4 może ładować 100WOgłoszono nowy honor Słuchawki douszne 3 Pro który obejmuje wbudowaną technologię monitorowania temperatury. Według Honora jest to pierwsza tego typu technologia w branży, którą właściciele mogą wypróbować już po wydaniu 199 euro pąków.

Monitorowanie temperatury, między innymi, stało się szczególnie ważne dla śledzenia czyjegoś zdrowia podczas epidemii, a sprawdzanie temperatury w domu za pomocą dousznych termometrów na podczerwień jest już powszechnie dostępne. Urządzenia do noszenia, które obejmują monitorowanie temperatury, wydają się czymś niezbyt naciąganym, a pomysł przykuł nawet uwagę Apple podczas opracowywania aktualizacji dla swoich AirPods.

Zdjęcie: Honor

Użytkownicy mogą trzykrotnie stukać w pąki, aby aktywować monitorowanie temperatury, z ciągłym pomiarem, a nawet „alarmem o nieprawidłowej temperaturze”. W przypisie zaznaczono jednak, że „nie jest przeznaczony do żadnych celów medycznych” i na razie jest przeznaczony wyłącznie do celów ilustracyjnych, dopóki nie zostanie przedstawiony zgodnie z odpowiednimi przepisami.

Dziennik Wall Street W październiku zgłosiłem, że Apple rozważa dodanie tej funkcji w AirPods, czyniąc produkt częścią rozwijającej się platformy technologii medycznych. Wcześniejsza plotka wspominała o monitorowaniu temperatury jako funkcji Apple Watch Series 7, ale nie było jej tam, gdy urządzenie zostało uruchomione we wrześniu.

Chociaż słuchawki douszne 3 Pro prawdopodobnie nie będą sprzedawane w USA, produkt może wskazywać, że takie podejście jest realistyczne. Brytyjski start-up Bodytrak Kilka lat temu zaprezentował swoje wkładki douszne do monitorowania temperaturyAle wygląda na to, że nie jest jeszcze gotowy do produkcji.

Honor nie podał wielu szczegółów podczas ogłaszania wkładek dousznych na MWC 2022, ale potwierdził kilka innych funkcji poza monitorowaniem temperatury. Podstawowe funkcje słuchawek Earbuds 3 Pro obejmują technologię Adaptive Active Noise Cancelling (ANC), która dostosuje się do użytkownika w zależności od środowiska słuchania. Słuchawki douszne będą wyposażone w dynamiczny przetwornik 11 mm z ulepszoną szczegółowością dźwięku i basami oraz zapewnią do 24 godzin pracy na baterii przed całkowitym rozładowaniem etui ładującego, a także szybkie ładowanie, które może zapewnić dwie godziny odtwarzania muzyki przy zaledwie pięciu minutach ładowanie.

READ  Gracze Diablo 4, proszę, nie wszyscy jesteście „śmieciami”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *