Spadek cen! Niezwykle popularne słuchawki AirPods firmy Apple spadły do ​​80 dolarów w cenie Amazon w Czarny Piątek

To osobisty truizm audio: ci, którzy próbują Airpody Kochaj ich, najpierw ich wysłuchaj i nigdy nie oglądaj się za siebie. Te trwałe bezprzewodowe słuchawki douszne są wygodne, mają długi czas pracy baterii i zapewniają doskonały dźwięk – i mają armię fanów. I teraz? Możesz dostać Para gwiazd drugiej generacji Z Amazonu za 49 dolarów taniej.

Amazonka

Wystarczy dwukrotnie dotknąć słuchawek AirPods, aby pominąć utwór, odebrać połączenie lub aktywować Siri.

80 dolarów w Amazonie

Tak jak prawdą jest, że AirPods są świetne, tak prawdą jest również to, że dobra sprzedaż zdarza się rzadko. Jednak ta cena spełnia ten standard i jest mało prawdopodobne, że zobaczysz lepszą ofertę aż do dużego wydarzenia sprzedażowego, takiego jak Prime Day lub Czarny piątek. Według naszych monitorów cen w ostatni Czarny Piątek osiągnęły one poziom 80 dolarów.

Jest powód, dla którego słuchawki AirPods zawsze się wyprzedają: są świetne. Jasne, AirPods Pro mogą zainteresować każdego, ale kosztują dość dużo. AirPods drugiej generacji oferują porównywalną jakość dźwięku, są łatwe w użyciu i świetnie wyglądają. Co więcej, ich etui ładujące z łatwością mieści się w kieszeni lub torebce (możesz nawet zapomnieć, że tam jest).

Można spodziewać się około pięciu godzin pracy baterii na jednym ładowaniu, ale etui może naładować AirPods pięć razy, zanim się rozładuje. Oznacza to prawie cały dzień słuchania ulubionych piosenek lub podcastów, przesyłania strumieniowego treści lub słuchania nowego, wspaniałego audiobooka. Dzięki chipowi Apple H1 można je łatwo sparować z urządzeniami z systemem iOS – wystarczy otworzyć obudowę, a zostaniesz poproszony o ich podłączenie.

Jest również trwały. Pamiętasz, jak mówiliśmy, że możesz zapomnieć, że masz go w kieszeni? Cóż, mówimy z doświadczenia — te AirPods przetrwały podróż przez pralkę w kieszeni spodni bez przerwy (że tak powiem).

READ  Filmy emulujące Nintendo Steam Deck pobrane z YouTube
AirPods na wszelki wypadekAirPods na wszelki wypadek

Te słuchawki AirPods pozwolą Ci słuchać ulubionych utworów przez cały dzień. (Amazonka)

Fani AirPods są nimi zachwyceni, a ponad 538 000 kupujących (tak, naprawdę) przyznało im doskonałą ocenę pięciu gwiazdek.

„Kupiliśmy to dla naszego nastoletniego syna”. powiedział jeden z rodziców. „Pasuje się z jego Apple iPhone. Bezprzewodowe etui z możliwością ładowania jest bardzo wygodne. Używa go od ponad półtora roku i nadal działa dobrze, a używa go codziennie!” Wielu innych recenzentów wspomniało, że są również zadowoleni z trwałości AirPods.

– stwierdził inny fan: „Podoba mi się ogólny wygląd i działanie tego produktu. Jakość dźwięku i dźwięku działają bardzo dobrze. Żywotność baterii jest absolutnie znakomita. Mogę z nich korzystać o każdej porze dnia i podróżować z nimi.”

Ten kupujący Zgadzam się co do doskonałej żywotności baterii. „Uwielbiam te rzeczy. Wytrzymują długo, więc nie muszę ich tak często ładować i nie wypadają mi z uszu”.

„Tylko wysoka jakość – jeden problem” Zauważył jeden z recenzentów Kto dał parze cztery gwiazdki. „Bardzo dobra jakość dźwięku, ale jedyną wadą jest to, że jeśli grasz zbyt głośno, hałas zanika…”

Ten kupujący Nie był zadowolony z ceny, ale i tak bardzo go pochwalił. „Jedną drobną wadą jest to, że AirPods są stosunkowo drogie w porównaniu z innymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi dostępnymi na rynku. Jednak jakość, wydajność i wrażenia użytkownika uzasadniają dla mnie tę inwestycję”.

Amazonka

Czterdzieści dolców za parę tych gwiazdek? Muzyka dla naszych uszu!

80 dolarów w Amazonie

Jeśli masz Amazon PrimeOczywiście otrzymasz darmową wysyłkę. Nie jesteś jeszcze członkiem? Bez problemu. Tutaj możesz zarejestrować się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny. (A tak przy okazji, ci, którzy nie mają premier Nadal masz bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach na kwotę 25 USD lub więcej.)

READ  NVIDIA przedstawia kartę GeForce RTX 4080 SUPER podpisaną przez jej dyrektora generalnego Jensena Huanga

Zmiany cytowane powyżej odzwierciedlają najnowsze wersje obowiązujące w momencie publikacji.

  • Słuchawki przewodowe Sony z serii ZX

  • Dron Velcase z kamerą

  • Przenośna elektrownia Marbero

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *