Spadek kontraktów terminowych na Dow: Zmagania na wzrostach rynkowych; Apple, te odtworzenia 5 EV są blisko punktów zakupu

Kontrakty terminowe Dow Jones spadły w środę wczesnym rankiem, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq. Zwyżka na giełdzie zamknęła się we wtorek nieco niżej po wyraźnym spadku w poprzednich dwóch sesjach. Inwestorzy są ostrożni w stawianiu dużych zakładów przed wielkim przemówieniem prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella w Jackson Hole w piątek.
Xjabłko (AAPLObsługuj rzeźbę, zmniejszając jej potencjał kup punkt. Technicznie rzecz biorąc, akcje Apple mają już punkt kupna na wykresie tygodniowym.

Tesla (TSLA) wzrosła we wtorek w kierunku silnego punktu kupna. Poza akcjami Tesli cierpi większość producentów samochodów elektrycznych. Jednak wiele zabaw związanych z pojazdami elektrycznymi jest bliskich kupna punktów lub jest teraz wykonalnych. Uwzględnij producentów litu Albemarle (ALBA) A Lewent (LTHM). Graj jako żeton na półprzewodnikach (na mnie), Technologie Axelis (ACLS) A monolityczne systemy zasilania, (MPWR).

Dzieje się to przed środowymi zarobkami giganta chipowego NVIDIA (NVDA), z jej komentarzami na temat centrów danych, które są również ważne dla Monolithic Power.

Wtorkowy wieczór, twórca TurboTax instynkt (INTU) wzrosło z dużymi zyskami, podczas gdy bez kostiumu chłopca (LZB) skorzystał z jego wyników. Budowanie luksusowych domów Toll Bros. (TOL) i sprzedawcą odzieży młodzieżowej Miejskie wyposażenie (URBN) w wynikach mieszanych, podczas gdy Zaawansowane części samochodowe (AAP) odzwierciedlone w zyskach na akcję i rozczarowującej sprzedaży. Nordstrom (JWNSpadł, obniżając kierownicę wśród nadmiaru zapasów.

Strzałka ALB jest włączona Tabela liderów IBD. Akcje MPWR są uruchomione Wieloletni liderzy IBD. Akcje Tesli, Monolithic Power, Axcelis i Onsemi znajdują się w wada 50. Magazyny Albemarle, Monolithic i ON dostępne w IBD Big Cap 20. Jednorodna siła była we wtorek Akcje IBD dzisiaj. Livent był w poniedziałek.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły o 0,1% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,1%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,15%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 2 punkty bazowe do 3,03%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live

READ  Chiny nabywają „złote akcje” w dwóch jednostkach Alibaby

wzrost na giełdzie

Zwyżka na giełdzie spadła we wtorek, kontynuując spadki, ale wszystkie główne indeksy zbliżyły się do swoich 21-dniowych średnich kroczących.

Dow Jones Industrial Average spadł we wtorek o 0,5% handel na giełdzie. S&P 500 stracił 0,2%, a TWTR z pewnością wypadł najgorzej. Nasdaq Composite, który przez większą część wtorkowej sesji zamknął się mniej niż jeden punkt niżej. Mała kapitalizacja Russell 2000 wzrosła o 0,2%.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 3,4% do 93,74 USD za baryłkę, przedłużając odbicie od poniedziałkowych minimów po tym, jak Arabia Saudyjska wskazała, że ​​OPEC może obniżyć produkcję.

Kontrakty terminowe na gaz ziemny spadły o 5%, cofając się z 14-letniego maksimum, nawet gdy Freeport LNG naciskał na ponowne uruchomienie swojego obiektu w Teksasie od początku października do początku listopada.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 2 punkty bazowe do 3,05%. Rentowność 10-letniej obligacji wyniosła w dniu 3,08%, po czym na krótko spadła poniżej 3% po kilku słabych raportach ekonomicznych.

Przemówienie polityczne Powella prawdopodobnie doprowadzi do wahań rentowności obligacji skarbowych i perspektywy podwyżki stóp procentowych. Rynki wyceniły co najmniej 50 punktów bazowych 21 września, ale są podzielone co do tego, czy decydenci polityczni zdecydują się na trzecią z rzędu podwyżkę stóp Fed o 75 punktów bazowych.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrosła o 1,6%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) spadła o 0,2%, a głównym składnikiem IGV były akcje CRM. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrosła o 0,65%. Akcje Nvidii są głównym właścicielem SMH.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) zyskał 2,45%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE(wzrost o 3,6% i fundusz Financial Select SPDR ETF)XLF) spadła o 0,4%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) spadła o 1,4%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) spadła o 0,55%, a fundusz ARK Genomics ETF (ARKG) wzrosła o 1,8%. Akcje Tesli są głównym właścicielem za pośrednictwem funduszy ETF Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Zapas jabłek

Akcje Apple spadły o 0,2% do 167,23, notując powyżej 21-dniowej średniej kroczącej. 17 sierpnia akcje AAPL wyszły z trendu spadkowego, po czym w piątek wycofały się. Teraz gigant technologiczny Dow Jones pracuje nad uchwytem. Akcje Apple potrzebują dodatkowego dnia na wykresie dziennym, aby mieć przyzwoity uchwyt z 176,25 punktami kupna. Na wykresie tygodniowym akcje AAPL mają już ten uchwyt.

READ  Analityk mówi, że wahanie w handlu bitcoinami (BTC) może sygnalizować powrót „dobrych czasów”

The siła względna linii W przypadku akcji Apple, na rekordowym poziomie, znak byka.

Zapas pojazdów elektrycznych w pobliżu punktów zakupu

Lithium Plays Albemarle i Levent odnotowały wysokie zyski i wytyczne na początku tego miesiąca.

Akcje Albermarle wzrosły o 1,9% do 281,03 po odwróceniu trendu wzrostowego w poniedziałek. Kolba ALB rozciąga się od 250,25 kup rączki z rączki w ogromnej rączce. Jednak akcje znajdują się w alternatywnym przedziale wejścia na poziomie 273,78, tuż powyżej 31% maksimum – głębokiego uchwytu. Inwestorzy mogą wykorzystać to jako okazję do zakupu akcji ALB lub dodania kilku akcji.

Akcje LTHM podskoczyły o 5,1% do 30,33. Zapas żywych ma 31,63 kubek z uchwytem Kup punkt, ale w trendzie spadkowym na uchwycie. Zapewniłoby to wczesne wejście, chociaż problemem jest niski wolumen.

W przypadku półprzewodników, Axcelis Technologies i Monolithic Power, chipy bawią się ekspozycją na pojazdy elektryczne, a wszystko to z solidnymi wynikami na początku sierpnia.

Akcje ON wzrosły we wtorek o 3,6% do 71,25. To jest z powrotem powyżej punktu kupna uchwytu na 69,36, chociaż fiksacja +10 centów na poziomie 71,35 jest również uzasadnionym wejściem.

Akcje ACLS wzrosły o 2,2% do 72,22, zmierzając w kierunku 79,93 punktów kupna od A głęboki kubek z podstawą uchwytu. Pokrętło Axcelis było niestabilne, ale producent chipów znajduje wsparcie w 21-dniowej passie. Axcelis może mieć wczesne wejście po przełamaniu rączki w trendzie spadkowym.

Akcje MPWR wzrosły o 1,2% do 497,51 w pobliżu 21-dniowej passy. Kolba Monolithic Power ma 541,49 kubków z uchwytem w miejscu zakupu, zgodnie z Analiza MarketSmith. Akcje spadły w piątek i poniedziałek, podważając 21-dniową passę, dając większy wstrząs po solidnym awansie.

Monolithic Power jest obecny na wielu rynkach, w tym w centrach danych, zastosowaniach przemysłowych i pojazdach elektrycznych.

Tesla Stock

Akcje Tesli wzrosły o 2,3% do 889,36, odbijając się od 21-dniowej średniej kroczącej, tuż poniżej 200-dniowej linii. Akcje TSLA mogą mieć mocne wejście, jeśli pokonają krótkoterminowe maksima, mając na uwadze agresywność.

READ  Giełdy spadają, gdy urzędnicy wycofują się z zakładów łagodzących: Rynki się zamykają

Akcje Tesli 3 zostaną podzielone za 1 po środowej sesji.


Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Analiza wzrostu rynku

Zwyżka na giełdzie była we wtorek mieszana, ponieważ wszystkie główne wskaźniki napotkały opór na 21-dniowej średniej kroczącej. Nasdaq stracił ułamek po spadku o 2% w piątek i 2,55% w poniedziałek. Indeks Dow Jones, który w poniedziałek zamknął się nieco poniżej 21 dni, we wtorek stracił więcej ze swoich zysków.

NVIDIA i Salesforce.com (CRMZarobki skupią się na środowej nocy. Jednak zwyżka na rynku może być ograniczona zasięgiem do czasu wielkiego przemówienia prezesa Fed Powella w piątek rano. Wolumen obrotu był w tym tygodniu szczególnie niewielki.

Ciekawie wyglądają akcje dostawców pojazdów elektrycznych, takich jak Albemarle i Axcelis.

W czołówce były akcje spółek energetycznych, ale wiele z nich przekroczyło już swoje punkty skupu. Ceny energii podlegają znacznym wahaniom w ciągu dnia, a nawet w ciągu dnia, czego wyraźnym przykładem jest wtorkowe odwrócenie trendu spadkowego w kontraktach terminowych Nagas.

Powstają stalowe luzy oraz zapasy nawozu i sadzenia.

Firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne, takie jak Vertex Pharmaceuticals (VRTX) A Eli Lilly (LLY) To była trudna sesja, ale w tej chwili nie jest zepsuta.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Uważa się, że zwyżka na rynku mieści się w trendzie wzrostowym w ramach bessy. W bardzo krótkim okresie inwestorzy powinni być ostrożni w zwiększaniu ekspozycji, zwłaszcza w obliczu zbliżającego się prezesa Fed Powella.

Więcej akcji tworzy zwyżkowe konfiguracje, więc inwestorzy powinni włączyć ekrany i aktualizować listy obserwowanych.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Naruszenia wertykalne: dlaczego należy rozpoznać ten wskaźnik rynku niedźwiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *