Spadek kontraktów terminowych na Dow: Zmagania na wzrostach rynkowych; Apple, te odtworzenia 5 EV są blisko punktów zakupu

Kontrakty terminowe Dow Jones spadły w środę wczesnym rankiem, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq. Zwyżka na giełdzie zamknęła się we wtorek nieco niżej po wyraźnym spadku w poprzednich dwóch sesjach. Inwestorzy są ostrożni w stawianiu dużych zakładów przed wielkim przemówieniem prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella w Jackson Hole w piątek.
Xjabłko (AAPLObsługuj rzeźbę, zmniejszając jej potencjał kup punkt. Technicznie rzecz biorąc, akcje Apple mają już punkt kupna na wykresie tygodniowym.

Tesla (TSLA) wzrosła we wtorek w kierunku silnego punktu kupna. Poza akcjami Tesli cierpi większość producentów samochodów elektrycznych. Jednak wiele zabaw związanych z pojazdami elektrycznymi jest bliskich kupna punktów lub jest teraz wykonalnych. Uwzględnij producentów litu Albemarle (ALBA) A Lewent (LTHM). Graj jako żeton na półprzewodnikach (na mnie), Technologie Axelis (ACLS) A monolityczne systemy zasilania, (MPWR).

Dzieje się to przed środowymi zarobkami giganta chipowego NVIDIA (NVDA), z jej komentarzami na temat centrów danych, które są również ważne dla Monolithic Power.

Wtorkowy wieczór, twórca TurboTax instynkt (INTU) wzrosło z dużymi zyskami, podczas gdy bez kostiumu chłopca (LZB) skorzystał z jego wyników. Budowanie luksusowych domów Toll Bros. (TOL) i sprzedawcą odzieży młodzieżowej Miejskie wyposażenie (URBN) w wynikach mieszanych, podczas gdy Zaawansowane części samochodowe (AAP) odzwierciedlone w zyskach na akcję i rozczarowującej sprzedaży. Nordstrom (JWNSpadł, obniżając kierownicę wśród nadmiaru zapasów.

Strzałka ALB jest włączona Tabela liderów IBD. Akcje MPWR są uruchomione Wieloletni liderzy IBD. Akcje Tesli, Monolithic Power, Axcelis i Onsemi znajdują się w wada 50. Magazyny Albemarle, Monolithic i ON dostępne w IBD Big Cap 20. Jednorodna siła była we wtorek Akcje IBD dzisiaj. Livent był w poniedziałek.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły o 0,1% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,1%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,15%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 2 punkty bazowe do 3,03%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live

READ  Silny sierpniowy raport o zatrudnieniu pozostawia na stole kolejną ogromną podwyżkę stóp Fed we wrześniu

wzrost na giełdzie

Zwyżka na giełdzie spadła we wtorek, kontynuując spadki, ale wszystkie główne indeksy zbliżyły się do swoich 21-dniowych średnich kroczących.

Dow Jones Industrial Average spadł we wtorek o 0,5% handel na giełdzie. S&P 500 stracił 0,2%, a TWTR z pewnością wypadł najgorzej. Nasdaq Composite, który przez większą część wtorkowej sesji zamknął się mniej niż jeden punkt niżej. Mała kapitalizacja Russell 2000 wzrosła o 0,2%.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 3,4% do 93,74 USD za baryłkę, przedłużając odbicie od poniedziałkowych minimów po tym, jak Arabia Saudyjska wskazała, że ​​OPEC może obniżyć produkcję.

Kontrakty terminowe na gaz ziemny spadły o 5%, cofając się z 14-letniego maksimum, nawet gdy Freeport LNG naciskał na ponowne uruchomienie swojego obiektu w Teksasie od początku października do początku listopada.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 2 punkty bazowe do 3,05%. Rentowność 10-letniej obligacji wyniosła w dniu 3,08%, po czym na krótko spadła poniżej 3% po kilku słabych raportach ekonomicznych.

Przemówienie polityczne Powella prawdopodobnie doprowadzi do wahań rentowności obligacji skarbowych i perspektywy podwyżki stóp procentowych. Rynki wyceniły co najmniej 50 punktów bazowych 21 września, ale są podzielone co do tego, czy decydenci polityczni zdecydują się na trzecią z rzędu podwyżkę stóp Fed o 75 punktów bazowych.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrosła o 1,6%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) spadła o 0,2%, a głównym składnikiem IGV były akcje CRM. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrosła o 0,65%. Akcje Nvidii są głównym właścicielem SMH.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) zyskał 2,45%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE(wzrost o 3,6% i fundusz Financial Select SPDR ETF)XLF) spadła o 0,4%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) spadła o 1,4%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) spadła o 0,55%, a fundusz ARK Genomics ETF (ARKG) wzrosła o 1,8%. Akcje Tesli są głównym właścicielem za pośrednictwem funduszy ETF Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Zapas jabłek

Akcje Apple spadły o 0,2% do 167,23, notując powyżej 21-dniowej średniej kroczącej. 17 sierpnia akcje AAPL wyszły z trendu spadkowego, po czym w piątek wycofały się. Teraz gigant technologiczny Dow Jones pracuje nad uchwytem. Akcje Apple potrzebują dodatkowego dnia na wykresie dziennym, aby mieć przyzwoity uchwyt z 176,25 punktami kupna. Na wykresie tygodniowym akcje AAPL mają już ten uchwyt.

READ  Andy Gacy, dyrektor generalny Amazon, otrzymał w 2021 r. 213 mln dolarów rekompensaty

The siła względna linii W przypadku akcji Apple, na rekordowym poziomie, znak byka.

Zapas pojazdów elektrycznych w pobliżu punktów zakupu

Lithium Plays Albemarle i Levent odnotowały wysokie zyski i wytyczne na początku tego miesiąca.

Akcje Albermarle wzrosły o 1,9% do 281,03 po odwróceniu trendu wzrostowego w poniedziałek. Kolba ALB rozciąga się od 250,25 kup rączki z rączki w ogromnej rączce. Jednak akcje znajdują się w alternatywnym przedziale wejścia na poziomie 273,78, tuż powyżej 31% maksimum – głębokiego uchwytu. Inwestorzy mogą wykorzystać to jako okazję do zakupu akcji ALB lub dodania kilku akcji.

Akcje LTHM podskoczyły o 5,1% do 30,33. Zapas żywych ma 31,63 kubek z uchwytem Kup punkt, ale w trendzie spadkowym na uchwycie. Zapewniłoby to wczesne wejście, chociaż problemem jest niski wolumen.

W przypadku półprzewodników, Axcelis Technologies i Monolithic Power, chipy bawią się ekspozycją na pojazdy elektryczne, a wszystko to z solidnymi wynikami na początku sierpnia.

Akcje ON wzrosły we wtorek o 3,6% do 71,25. To jest z powrotem powyżej punktu kupna uchwytu na 69,36, chociaż fiksacja +10 centów na poziomie 71,35 jest również uzasadnionym wejściem.

Akcje ACLS wzrosły o 2,2% do 72,22, zmierzając w kierunku 79,93 punktów kupna od A głęboki kubek z podstawą uchwytu. Pokrętło Axcelis było niestabilne, ale producent chipów znajduje wsparcie w 21-dniowej passie. Axcelis może mieć wczesne wejście po przełamaniu rączki w trendzie spadkowym.

Akcje MPWR wzrosły o 1,2% do 497,51 w pobliżu 21-dniowej passy. Kolba Monolithic Power ma 541,49 kubków z uchwytem w miejscu zakupu, zgodnie z Analiza MarketSmith. Akcje spadły w piątek i poniedziałek, podważając 21-dniową passę, dając większy wstrząs po solidnym awansie.

Monolithic Power jest obecny na wielu rynkach, w tym w centrach danych, zastosowaniach przemysłowych i pojazdach elektrycznych.

Tesla Stock

Akcje Tesli wzrosły o 2,3% do 889,36, odbijając się od 21-dniowej średniej kroczącej, tuż poniżej 200-dniowej linii. Akcje TSLA mogą mieć mocne wejście, jeśli pokonają krótkoterminowe maksima, mając na uwadze agresywność.

READ  Chińskie blokady Covid do 2022 r. Ryzyko inflacji jest większe niż w 2020 r.

Akcje Tesli 3 zostaną podzielone za 1 po środowej sesji.


Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Analiza wzrostu rynku

Zwyżka na giełdzie była we wtorek mieszana, ponieważ wszystkie główne wskaźniki napotkały opór na 21-dniowej średniej kroczącej. Nasdaq stracił ułamek po spadku o 2% w piątek i 2,55% w poniedziałek. Indeks Dow Jones, który w poniedziałek zamknął się nieco poniżej 21 dni, we wtorek stracił więcej ze swoich zysków.

NVIDIA i Salesforce.com (CRMZarobki skupią się na środowej nocy. Jednak zwyżka na rynku może być ograniczona zasięgiem do czasu wielkiego przemówienia prezesa Fed Powella w piątek rano. Wolumen obrotu był w tym tygodniu szczególnie niewielki.

Ciekawie wyglądają akcje dostawców pojazdów elektrycznych, takich jak Albemarle i Axcelis.

W czołówce były akcje spółek energetycznych, ale wiele z nich przekroczyło już swoje punkty skupu. Ceny energii podlegają znacznym wahaniom w ciągu dnia, a nawet w ciągu dnia, czego wyraźnym przykładem jest wtorkowe odwrócenie trendu spadkowego w kontraktach terminowych Nagas.

Powstają stalowe luzy oraz zapasy nawozu i sadzenia.

Firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne, takie jak Vertex Pharmaceuticals (VRTX) A Eli Lilly (LLY) To była trudna sesja, ale w tej chwili nie jest zepsuta.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Uważa się, że zwyżka na rynku mieści się w trendzie wzrostowym w ramach bessy. W bardzo krótkim okresie inwestorzy powinni być ostrożni w zwiększaniu ekspozycji, zwłaszcza w obliczu zbliżającego się prezesa Fed Powella.

Więcej akcji tworzy zwyżkowe konfiguracje, więc inwestorzy powinni włączyć ekrany i aktualizować listy obserwowanych.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Naruszenia wertykalne: dlaczego należy rozpoznać ten wskaźnik rynku niedźwiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *