Splatfest w stylu Zelda w Splatoon 3 wygrał Team Power


Aktualizacja nr 1 [Fri 28th Apr, 2023 15:00 BST]: Na nieco ponad tydzień do rozpoczęcia Splatfest w stylu Zelda w Splatoon 3, Nintendo ogłosiło dzisiaj, że głosowanie drużynowe jest już otwarte.

Na centralnej arenie Splatsville ponownie znajduje się stoisko z obietnicami wydarzenia, gdzie możesz wybrać swoją drużynę – ale wybieraj ostrożnie, ponieważ nie można tego zmienić.

Wybierając swoją drużynę, zdobędziesz także koszulkę Zelda w grze, którą możesz nosić w meczach poprzedzających wydarzenie, aby rozpocząć zdobywanie kolejnych poziomów i odblokowywanie nowych umiejętności. Podobnie jak w przypadku listopadowego Splatfest o tematyce Pokemon, te koszulki można kupić w prawdziwym świecie za pośrednictwem Google Play Mój sklep Nintendodzięki czemu możesz nadal reprezentować swój zespół długo po zakończeniu procesu nominacji.

Nintendo ujawniło również specjalny kod QR dla wydarzenia, który odblokowuje darmowy produkt spożywczy w grze po zeskanowaniu do aplikacji Nintendo Switch Online. Spożycie przedmiotu tymczasowo podwoi pieniądze, które ty i twoja drużyna otrzymacie podczas meczów online, więc warto je zdobyć, jeśli szukasz nowych przedmiotów w okresie poprzedzającym Splatfest.

To samo wydarzenie rozpocznie się odpowiednio w następny weekend 5-7 maja. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z oryginalnym postem poniżej.


Oryginalny artykuł [Fri 14th Apr, 2023 15:30 BST]: Ujawniono nadchodzący Splatfest 3 Splatfest, zbiór kolaboracji między Inklings, octolings i serią The Legend of Zelda. Rozpoczyna się Splatfest o tematyce Zelda 5 maja o 17:00 czasu pacyficznego i kończy się na 17:00 czasu pacyficznego 7 maja.

Aby uczcić wyczekiwaną premierę Kingdom’s Tears w przyszłym miesiącu, musisz odpowiedzieć na to niezwykle ważne pytanie – czego szukasz? Siła, mądrość czy odwaga? Zgadza się, chodzi o elementy Triforce, które pasują idealnie. Nie tylko to, ale podczas Tricolor Turf War mecze będą odbywać się w wyjątkowej trójkolorowej wersji Scorch Gorge specjalnie na ten Splatfest.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych zapowiedzi na Splatfest, mamy dla uczczenia tej okazji trochę pięknej sztuki współczesnej.

Więc możesz wziąć tę ankietę za siłę, której chcesz lub po której stronie – Ganondorf, Zelda czy Link? Lub którego ze złotych bogów lubisz najbardziej – Deana, Nairu i Farora? A może znów staniesz obok swojego ulubionego członka Deep Cut.

W takim razie zaznaczcie w swoich kalendarzach datę kolejnego Splatfest! Poprzedni Splatfest był poświęcony mistycznym stworzeniom, a koronę zdobyła Drużyna Nessie. Ale za kim staniesz? Zagłosuj w naszej ankiecie poniżej i daj nam znać w komentarzach!

Należy pamiętać, że niektóre zewnętrzne linki na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj Ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

[source twitter.com]

READ  Rap Mona Lisa? Nowa sztuczna inteligencja Microsoft animuje twarze ze zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *