Warriors-Lakers Game 4 aktualizacje na żywo, składy, raport o kontuzjach, sposób oglądania i kanał telewizyjny

Wydaje się, że Los Angeles Lakers kontrolują mecz 3, a obrońcy tytułu Golden State Warriors będą musieli częściej ustawiać się na ławce rezerwowych, aby wyrównać serię i odesłać ich z powrotem do Bay Area w wielkim stylu. Lakers prowadzą 2:1 w meczu nr 4 w poniedziałek wieczorem.

Jonathan Cuminga był jedynym zawodnikiem Warriors, który wszedł z ławki rezerwowych, aby strzelić 2 gole (10 punktów) w meczu 3 w sobotę, a wiele z nich miało miejsce w czasie, gdy gra wymykała się spod kontroli. Stephen Curry, Andrew Wiggins i Klay Thompson łącznie zdobyli 54 z 97 punktów Warriors. W międzyczasie Lakers mieli kolejny znakomity występ Anthony’ego Davisa (25 punktów, 13 zbiórek, 4 bloki) w meczu 3. Davis zbudował ogromną przewagę w grach jednocyfrowych, więc mecz 4 w poniedziałek może być kolejną nocą dla wielkiego faceta Lakers. .

Gwiazda Los Angeles Lakers, LeBron James, kontroluje piłkę przed gwiazdą Golden State Warriors, Stephenem Currym, podczas trzeciego meczu serii półfinałów Konferencji Zachodniej na Crypto.com Arena w Los Angeles, 6 maja 2023 r. (Keith Birmingham/MediaNews Group/Pasadena Star -News) przez Getty Images)

Jak oglądać Lakers Warriors

z: Rozstawiony z numerem 6 Golden State Warriors z rozstawionym z numerem 7 Los Angeles Lakers

Co: Półfinały Konferencji Zachodniej, mecz 4 (Lakers prowadzą 2-1)

Kiedy: 22:00 czasu wschodniego w poniedziałek

Gdzie: Crypto.com Arena w Los Angeles

telewizja: TNT (Brian Anderson, Stan Van Gundy, Chris Hines)

Śledź na żywo aktualizacje Warriors-Lakers Game 4

READ  Wyścig NASCAR X-Finity przełożony na poniedziałkowe popołudnie po złej pogodzie w Charlotte, William Byron zajmuje 1. miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *