Spór zmusi Cię do zmiany nazwy użytkownika

niezgoda tworzyDuże zmianyjak działają tożsamości na platformie, krok, który wymusi zmianę nazwy użytkownika, krawędź wspomniany. Do tej pory firma dołączała do tożsamości czterocyfrowe znaczniki, aby odróżnić osoby o tej samej nazwie użytkownika. Jednak nowy system da każdemu unikalną nazwę użytkownika, taką jak Twitter, Instagram i inne usługi.

„Cały sens tych zmian polega na tym, że chcemy znacznie ułatwić Tobie i wszystkim nowym użytkownikom, którzy odwiedzają Discord, łączenie się i spędzanie czasu ze znajomymi” – napisał w poście na blogu współzałożyciel Stanislav Vishnevsky. „Wiemy, że twoja nazwa użytkownika i tożsamość są ważne i rozumiemy, że niektórym z was ta zmiana może się nie podobać i nie zgadzać”.

Czterocyfrowe tagi pierwotnie miały pozwolić ci wybrać dowolną nazwę użytkownika, ale teraz jest to „technicznie dług”, według Discord. Firma twierdzi, że nazwy użytkowników są „zbyt złożone lub niejednoznaczne”, aby ludzie mogli je zapamiętać.

Nowy system zostanie wdrożony w ciągu „najbliższych tygodni”, a kiedy będzie to możliwe, otrzymasz wiadomość. Discord powiedział, że jeśli jesteś na stronie (założonej w 2015 roku) przez długi czas, uzyska ona pierwszeństwo przed nowymi użytkownikami. Twoja poprzednia nazwa użytkownika i polecane będą nadal działać jako alias, więc znajomi nadal będą mogli Cię znaleźć.

READ  Oferty: sprawdź oferty OnePlus 12R i 12, uzyskaj zniżkę na MacBooka Pro i Air z procesorem M2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *