Spotkanie duchów księcia Harry’ego z Karolem trwało 15 minut: Raport

Ukryte spotkanie pomiędzy Książę Harry i książę Karol Raport mówi, że zamek Windsor trwał tylko 15 minut w czwartek rano i pojawił się za namową królowej.

Krótkie spotkanie odbyło się po tym, jak Harry i Meghan Markle przybyli odwiedzić królową przed modlitwą w Wielki Czwartek w kaplicy św. Jerzego wraz z innymi członkami rodziny. Raport Daily Mail.

Raport, cytując źródło, powiedział, że Harry i Meghan wycofali się przed fotografów, kiedy przybyli do królewskiej rezydencji samochodem z zaciemnionymi szybami przed 10 rano.

Po tym, jak Harry pożegnał się z ojcem, on i Meghan udali się do prywatnego mieszkania królowej, gdzie nastrój był spokojniejszy, donosi Daily Mail.

Relacje między księciem Sussex a jego ojcem były w rozsypce od czasu głośnej separacji Harry’ego i Meghan z rodziną królewską dwa lata temu.

Harry również skrytykował swojego ojca Podczas wywiadu z „Powiedz wszystko” z Oprah Winfrey W którym twierdził, że Charles odciął mu się finansowo.

Książę Harry i Meghan Markle na przyjęciu z okazji Igrzysk Invictus 2022 15 kwietnia 2022 r.
Samir Hussain / WireImage
Królowa Elżbieta II, książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex na balkonie Pałacu Buckingham jako rodzina królewska uczestniczy w wydarzeniach z okazji stulecia RAF 10 lipca 2018 r. w Londynie.
Meghan Markle i książę Harry podobno zakradli się za paparazzi, by zobaczyć królową Elżbietę II.
Chris Jackson / Getty Images

Wizyta w ostatniej chwili w zamku Windsor w czwartek musiała wziąć pod uwagę ostatnie problemy zdrowotne królowej po zarażeniu się COVID-19 na początku tego roku. Brak w serwisie.

Para podobno przybyła do Londynu po nocnym locie z Los Angeles bez dwójki dzieci – 2-letniego Archiego i 10-miesięcznej Lilipt. Podobno przechodzili obok w drodze na imprezę sportową w Holandii dla rannych weteranów.

READ  Ben Affleck reżyseruje zespół A-List w swoim najnowszym filmie – Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *