Trey Young’s Late Heroics Rally Atlanta Hawks in Cleveland Cavaliers Thriller z gry

Nawet jeśli centrum startowe zostanie utracone Clint Cabella Atlanta Hawks odpadły z powodu kontuzji w pierwszej połowie piątkowego meczu play-off Trey Youngs W drugiej połowie obrońcy sezonu pokonali Cavaliers 107-101 w Cleveland.

Hawks awansują, aby zmierzyć się z Miami Heat, najlepiej rozstawionym zespołem Konferencji Wschodniej, w serii playoff pierwszej rundy, która rozpocznie się w niedzielę w Miami.

Young, gwiazdor parkietu Hawks, poprowadził swoją drużynę z 38 punktami, w tym 30 w drugiej połowie i tylko 15 w czwartej kwarcie.

Młody strzał z 4 do 11 z dystansu 3 punktów i kilka łamaczy kręgosłupa przebił, co pomogło Hawksowi utrzymać prowadzenie w późnej fazie gry. Dodał dziewięć asyst.

Hawks objęli pierwsze prowadzenie pod koniec trzeciej kwarty dzięki 3 punktom Younga, 16 punktom w kwarcie, co pomogło jego drużynie pokonać 14-punktową stratę.

Po rozgrzaniu o 3 punkty w pierwszej kwarcie Cavaliers wyszli na dwucyfrową przewagę Larry MarkenenZdobył 17 punktów w pierwszej połowie i upuścił 5 z 8 z zakresu 3 punktów przed przerwą. Morganen prowadził Cavaliers z 26 punktami Girlanda Dariusza 21 Dodano.

Cavaliers All-Star Center Jared Allen Wrócił do wyjściowego składu po przegranych 19 meczach ze złamanym lewym palcem. Allen nie grał od 6 marca, ale zakończył z 11 punktami i trzema zbiórkami.

Jastrzębie przegrali Capellę w pierwszej połowie, kiedy Cavaliers znaleźli się w centrum Evan Mobley Upadł na kolano Kabli. Hawks następnie musiał asystować Cabelli poza kortem z tak zwanym Hyper Extended Right Knee. Jego dyspozycyjność na upał nie jest jasna.

READ  Christine Lee: Kobieta, która wstąpiła do Komunistycznej Partii Chin „chce pośrednio ingerować w politykę Wielkiej Brytanii”, według brytyjskiego MI5.