Stephen Colbert opowiada o diagnozie raka u Kate Middleton po dowcipie księcia Williama

sławni ludzie


Stephen Colbert przerwał milczenie na temat diagnozy raka u Kate Middleton po tym, jak ponownie pojawiły się pogłoski o obecności księcia Williama Miał rzekomy romans Z brytyjską arystokratką Rose Hanbury.

the „The Late Show” ze Stephenem Colbertem„59-letni gospodarz spędził dwie minuty na omówieniu swoich komentarzy podczas poniedziałkowego wieczornego odcinka.

„Istnieje zasada, której staram się przestrzegać, a która brzmi: nigdy nie bagatelizujmy cudzej tragedii” – powiedział Colbert. „Wielu z nas wie, że jakakolwiek diagnoza raka jest druzgocąca dla pacjenta i jego rodziny”.

„Chociaż jestem pewien, że nie potrzebują tego ode mnie, ja i wszyscy tutaj w The Late Show chcielibyśmy złożyć najlepsze życzenia i szczere nadzieje, że jej powrót do zdrowia będzie szybki i kompleksowy” – dodał.

W odcinku 12 marca dołączył Colbert Magia Internetu Z miejscem pobytu Middletona od czasu, gdy w styczniu przeszedł operację jamy brzusznej.

„Królestwo wpadło w panikę w związku z widocznym zniknięciem Kate Middleton” – powiedział Colbert. „No cóż, internetowi detektywi uważają teraz, że nieobecność Kate może być powiązana z jej mężem i przyszłym królem Anglii, Williamem, z którym miała romans”.

„Według ówczesnych tabloidów, kiedy Kate skonfrontowała się z nim w tej sprawie, roześmiał się i powiedział, że nie ma w tym nic złego” – kontynuował Colbert. „Zawsze jest to dobra reakcja, gdy żona oskarża cię o zdradę”.

W zeszłym tygodniu w programie „The Late Show” Colbert żartował na temat miejsca pobytu Middletona. Late Show ze Stephenem Colbertem

Spekulacje na temat romansu Williama i Hanbury rozpoczęły się w 2019 roku. Książę William wydał oświadczenie za pośrednictwem ówczesnego rzecznika, w którym określił zarzuty jako „fałszywe i niezwykle szkodliwe”.

Po monologu Colberta Hanbury stwierdziła w swoim raporcie, że pogłoski są „całkowicie fałszywe”. 21 marca, dzień przed ogłoszeniem przez Middleton diagnozy raka, prawnicy Hanbury ujawnili, że w związku z jego komentarzami wysłali Colbertowi zawiadomienie prawne.

READ  Meksykańska supergwiazda lucha libre Dragon Lee podpisuje kontrakt z WWE

Para królewska przyjaźni się z Hanbury i jej mężem Davidem Cholmondeleyem od lat, a ich syn Oliver był gościem honorowym podczas koronacji króla Karola w maju 2023 r.

Twierdzenie Colberta spotkało się z dalszą krytyką, gdy Pałac Kensington opublikował reklamę wideo matki trójki dzieci, w której ujawniono jej diagnozę raka.

„W styczniu przeszedłem poważną operację brzucha w Londynie i to było wszystko
Że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak testy dopiero przed nami
Middleton powiedziała, że ​​operacja wykazała obecność raka.

Dodał: „Dlatego mój zespół medyczny poinformował mnie o konieczności poddania się chemioterapii zapobiegawczej i obecnie jestem na wczesnym etapie tego leczenia”.

Middleton ujawniła diagnozę raka w opublikowanym w piątek filmie. Studia BBC

Dodatkowo pochwaliła męża za to, że stał u jej boku w tej nieoczekiwanej próbie zdrowotnej.

„To oczywiście był ogromny szok, a William i ja zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przetworzyć tę sytuację i zarządzać nią prywatnie dla dobra naszej młodej rodziny” – powiedziała Middleton.

„Jak możesz sobie wyobrazić, zajęło to trochę czasu. Dojście do siebie po poważnej operacji zajęło mi trochę czasu
Zacząłem leczenie, ale co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby mu wszystko wyjaśnić
George'a, Charlotte i Louisa w sposób, który im odpowiada i aby ich zapewnić, że tak
„Nic mi nie będzie” – dodała Middleton o trójce dzieci pary.

Książę William i Kate Middleton biorą udział w uroczystym przyjęciu dla Prezydenta Republiki Korei i Pierwszej Damy podczas Parady Gwardii Konnej w Londynie, 21 listopada 2023 r. AP

Para pobrała się w 2011 roku i mają dzieci: 10-letniego księcia Jerzego, 8-letnią księżniczkę Charlotte i 5-letniego księcia Louisa.

„Jak im powiedziałem, wszystko w porządku i z każdym dniem staję się silniejszy, skupiając się na tym, co robię
„Pomoże mi to uzdrowić umysł, ciało i ducha” – kontynuowała. „Posiadanie Williama u mojego boku jest także wspaniałym źródłem pocieszenia i otuchy. Podobnie jak miłość, wsparcie i życzliwość okazywane przez tak wielu z Was. To wiele znaczy dla nas obojga”.

READ  Oglądaj na żywo: Akademia Filmowa przeprasza Sacheen Littlefeather z okazji kultury rdzennych Amerykanów
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/03/26/entertainment/stephen-colbert-addresses-kate-middletons-cancer-diagnosis-after-prince-william-affair-joke/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *