Sting zostaje wygwizdany przez Michaela Cole'a na WWE Raw po przejściu na emeryturę w AEW Revolution

„The Icon” i jego słynny finałowy mecz w niedzielę na AEW Revolution zebrali ogromne uznanie w poniedziałkowym odcinku „WWE Raw”.

W komentarzu Michael Cole wyraził uznanie dla Stinga na początku meczu pomiędzy mistrzem Interkontynentalnym Guntherem a Dominikiem Mysterio. Cole powiedział, że on i WWE chcą przesłać gratulacje „kolejnemu wielkiemu mistrzowi”.

„Po prawie 40 latach wielki Sting wycofał się z wrestlingu” – powiedział Cole. „Dziękuję za wspomnienia. Gratulacje, Sting”.

Współkomentator Pat McAfee stwierdził również, że mecz Stinga „zeszłej nocy” – podczas którego on i Darby Allin bronili mistrzostwa AEW World Tag Team Championship przeciwko Young Bucks w niedzielę na Revolution – był „absolutnie epicki”.

Sting i Allin skutecznie obronili tytuły na Revolution, co doprowadziło do przejścia Stinga na emeryturę jako mistrza. Tytuły tagów zostały zwolnione z powodu odejścia Stinga i wkrótce odbędzie się turniej, w którym wyłonieni zostaną nowi mistrzowie. Sting, który jako pierwszy zdobył krajową sławę w World Championship Wrestling, początkowo nie podpisał kontraktu z WWF, kiedy Vince McMahon kupił WCW. Podpisał kontrakt z WWE w 2014 po swojej karierze w TNA, gdzie zadebiutował w tym samym roku na Survivor Series i wziął udział w swoim pierwszym meczu z firmą na WrestleMania 31. Jego ostatni mecz z WWE miał miejsce na Night of Champions w 2015, kiedy doznał kontuzji kontuzja ścięgna podkolanowego Szyja podczas meczu WWE World Heavyweight Championship przeciwko Sethowi Rollinsowi.

Sting został wprowadzony do WWE Hall of Fame w 2016 roku, gdzie ogłosił zakończenie kariery. Jednak „The Icon” został dopuszczony do rywalizacji w 2020 roku i podpisał kontrakt z AEW, gdzie był niepokonany przed swoją walką. rzeczywisty emerytura.

READ  Gwiazda „Full House” Jodie Sweetin poślubia Mescala Wasilewskiego na intymnym weselu w Malibu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *