Strzelec z lotniska w Dallas twierdzi, że jest żoną Chrisa Browna

Kobieta, która w tym tygodniu otworzyła ogień na lotnisku w Teksasie, twierdziła kiedyś, że jest „prorokiem Boga” — poślubiona piosenkarzowi Chrisowi Brownowi — i była wielokrotnie wypuszczana z więzienia za serię niebezpiecznych przestępstw po tym, jak uznano, że jest psychicznie niezdolna do osądzenia . Oświadczenie.

37-letnia Portia Odufua była we wtorek rano w szpitalu Został postrzelony i ranny przez policję W poniedziałek otworzył ogień na lotnisku Dallas Love Field, poinformowała policja.

wstrząśnięty Filmy uchwyciły pasażerów krzyczących i schylających się w poszukiwaniu osłony Odufua wyszedł z łazienki na lotnisku, gdzie poszedł się przebrać po wielu strzałach, podała policja.

Później okazało się, że pomimo choroby psychicznej i długiej historii poważnych przestępstw, w tym napadu na bank i podpalenia, Odufua pozostała wolna. Rekordy sprawdzone przez Dallas Morning News.

Niejednokrotnie niegrzeczny były chłopak Rihanny podał adres domowy Browna policji – była tam, aby „przeprowadzić to!” Piosenkarka podobno nazywa go swoim „mężem”.

Podczas aresztowania Portia Odufua powiedziała policji, że piosenkarz Chris Brown jest jej mężem i że jest właścicielem jego adresu.
folia druciana

W październiku 2019 r. Odufua został znaleziony pilnujący płonącego domu w Mesquite – stanowisko, za które powiedział policji, że jest „odpowiedzialny”, zauważyła gazeta, powołując się na nakaz aresztowania.

„Jestem prorokiem Boga… Informuję was wszystkich, że jestem odpowiedzialny za ten pożar”, powiedział policji, zgodnie z zapisami.

Właściciel domu – zniszczonego już w dwóch poprzednich pożarach – chciał ścigać zarzuty.

Odufua został aresztowany po strzelaninie na lotnisku w Dallas.
Krzyczący pasażerowie podczas poniedziałkowej strzelaniny sfilmowali Odufuę chowającego się za osłoną, zanim policja powiedziała, że ​​go zastrzelili i zranili.

Jednak pomimo zeznań Odufuy, oskarżenia nie zostały złożone z powodu braku dowodów naukowych, prokurator okręgowy John Creuzot powiedział Morning News bez rozwinięcia.

W tym czasie magazyn powiedział, że był wolny po tym, jak w kwietniu 2019 r. uznano go za niekompetentnego, by stanąć przed sądem za rzekome napadnięcie na bank. Sprawa została oddalona, ​​a Odufua podobno przeszła leczenie szpitalne i ambulatoryjne.

Ostatnia sprawa przytoczona w raporcie — z czerwca ubiegłego roku — zakończyła się niemal identycznym wynikiem.

READ  Yankees Aaron Judge pokonuje 42. home run w 2022 roku, drugi najszybszy wśród 200 zawodowców korzystających z domu

Sędzia okręgu Dallas, Christine Wade, uznała Odufuę za niekompetentną, by stanąć przed sądem pod zarzutem wykroczenia o uruchomienie alarmu przeciwpożarowego – ale stwierdziła, że ​​nie stanowi zagrożenia dla społeczeństwa.

Sprawa została umorzona, a podejrzany został po prostu skierowany do ambulatoryjnej opieki psychiatrycznej, czytamy w gazecie.

Nie jest jasne, jaką diagnozę psychiatryczną miał Odufua, która doprowadziła do uznania go za niezdolnego do stawienia się przed sądem, co mogło się zmienić od czasu jego ostatniej sprawy, podał Morning News. Sędzia nie mógł uzyskać komentarza, powiedział magazyn.

Nie było jasne, czy Odufua miał adwokata, a kobieta, która otworzyła drzwi domu wymienionego dla niego w publicznych rejestrach, odmówiła komentarza, powiedział Morning News. Rodzina Odufui również odmówiła komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *