Sylvester Stallone oskarżony o poniżanie statystów w „Tulsa King”

Sylvester Stallone został oskarżony o stworzenie „toksycznego środowiska” na planie serialu „Tulsa King” w Atlancie, między innymi poprzez wygłaszanie uwłaczających komentarzy na temat aktorów drugoplanowych.

Według doniesień dyrektorka obsady Tulsa King, Rose Locke, opuściła serial. Przedstawiciele Stallone nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę o komentarz.

„Tulsa King”, stworzony przez kultową gwiazdę „Yellowstone” Taylora Sheridana, kręci obecnie w Atlancie swój drugi sezon. Pierwszy sezon Tulsa King, którego premiera odbyła się w listopadzie 2022 roku, został nakręcony w Oklahomie, gdzie rozgrywa się akcja serialu. Mówi się, że Paramount+ jest świadomy zarzutów.

Zarzuty wobec Stallone, które wywołały dyskusję wśród aktorów w tle, zostały wzmocnione w mediach społecznościowych przez scenarzystkę telewizyjną Julie Benson („Star Trek: Prodigy”). 8 kwietnia Benson opublikował Włączono dwa zrzuty ekranu@TheSlyStallone Co masz do powiedzenia na swój temat, proszę pana? Daleki od rozczarowania, jestem zły.

Zrzuty ekranu zawierały post na Facebooku z niejasną nazwą użytkownika, w którym opisano twierdzenie, że podsłuchano, jak Stallone mówił do reżysera serialu „co do cholery dzieje się z tym brzydkim tłem”, co oznacza dodatki do serialu. Scena. „On i reżyser zaczęli wyzywać niektórych ludzi okropnie i naśmiewać się z nich” – dodał, podając szczegóły. A potem Sly powiedział: Sprawiam, że wokół mnie przebywają ładne, małe dziewczynki.

W poście na Facebooku napisano, że Luke, który ma długą listę osiągnięć jako reżyser dodatkowego castingu, zrezygnował z udziału w serialu i że aktorzy drugoplanowi „wszyscy muszą się zjednoczyć”, aby „pokazać tej produkcji, której nie wspieramy”. .” Taki brak szacunku w Gruzji.

Drugi zrzut ekranu pokazywał coś, co wyglądało na e-mail od Luke’a, w którym napisała, że ​​poszła na plan po „poinformowaniu o pewnych rzeczach”. Locke nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz różnorodny.

„Ostatecznie zrezygnowałem, ponieważ było to wyraźnie toksyczne środowisko i nie czułem się komfortowo, wpychając w to siebie ani moich artystów drugoplanowych” – napisał Luke. Następnie przeprosiła odbiorcę e-maila i podała swój numer telefonu, aby poprosić o informacje na temat wszystkiego, czego ludzie byli świadkami lub „widzieli lub słyszeli”. Prześlę informację do HR. (różnorodny Nie umieścił tweeta Bensona ze względu na numer telefonu Luke’a.)

READ  Megan McCain miała problem z całą różnorodnością w „I tak po prostu”, a obsada odpowiedziała: „Może kiedy wyjdziesz na zewnątrz, wygląda to tak samo”.

Strona Facebooka firmy Rose Locke Casting odsyła odwiedzających do strony Facebook firmy CL Casting, która opisuje siebie jako firmę zajmującą się castingiem w tle z siedzibą w Atlancie. Zawiadomienie na tej stronie od firmy z 7 kwietnia brzmiało: „Chcieliśmy przesłać wam aktualne informacje na temat wydarzeń w naszym świecie castingu. Zdecydowaliśmy się rozstać z Tulsa King. Zakończymy w przyszłym tygodniu, a 12-tego będzie to nasz ostatni dzień. Przesyłamy najlepsze życzenia każdemu, kto prowadzi program. Dziękujemy wszystkim niesamowitym artystom tła za nieustające wsparcie.

Notatka została podpisana słowami „Love You Mean It, Rose, Bailey, Chicago, Patrick and Robb”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *