Szanse na wymianę igieł dla Warriors spadły w ciągu ostatniego miesiąca – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Niewiele ponad tydzień pozostał do ostatecznego terminu wymiany ofert w NBA przypadającego 8 lutego, drużyny z całej ligi rozważają swoje opcje i podejmują decyzje – ale czy Warriors wykonają ruch?

Podczas gdy Golden State z pewnością mogłoby zawrzeć umowę z inną organizacją, Dub Nation może nie chcieć robić sobie nadziei, że walczący Warriors zawrą wpływową umowę, aby złagodzić swoje ostatnie nieszczęścia.

Szanse i wewnętrzne oczekiwania Warriors na taki ruch, który „celowo porusza igłą” stale rosną W ciągu ostatniego miesiąca spadło– poinformował we wtorek Anthony Slater z The Athletic, powołując się na źródła zespołu, które nie były upoważnione do wypowiadania się publicznie.

Według Slatera Golden State znajdowało się na „peryferii” rynku handlowego Pascala Siakama, zanim Toronto Raptors sprzedali go Indiana Pacers, a teraz Warriors znajdują się w trudnej sytuacji handlowej.

„To tylko wepchnęło Warriors w coś, co wydaje się być pułapką warunków ostatecznych terminów handlowych, bez jasnej ścieżki wzrostu lub spadku” – napisał Slater. „Są w obszarze zastrzeżonym w NBA”.

Golden State wkroczyło w sezon NBA 2023–24 w trybie wygranej, wysyłając młodych zawodników, takich jak Jordan Paul i Patrick Baldwin Jr., aby pozyskać 19-letniego obrońcę Chrisa Paula, a także dodając innych weteranów znających się na boisku, takich jak Dario Saric, w ramach bezpłatnej agencji . . .

Pomysł polegał na otoczeniu Steph Curry i reszty Golden State zespołem, który mógłby wykorzystać ten moment, ale na półmetku sezonu Warriors zajmują 12. miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 19-24.

Jeśli na rynku nie ma graczy, którzy czują, że są warci swojej ceny – być może młoda gwiazda Jonathan Kuminga, a może Andrew Wiggins, gdy wydaje się, że odnajduje swój rytm – okaże się, czy dyrektor generalny Mike Dunleavy będzie w rzeczywistości junior. Wojownicy dokonali znaczącej wymiany zdań.

READ  Rosenthal: Miotacz Blue Jays przyznaje, że obracał się w starciu z Aaronem Judge

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *