„Szedłem do więzienia, zanim z niego wyszedłem”

Podczas nowego odcinka w tym tygodniu KardashianieA Kim Kardashian Śmiała się z kilku SMS-ów od swojego byłego męża, Kanye West.

Kiedy Kim była w Mediolanie we Włoszech na pokazie mody Prady, powiedziała: „Spójrz, co przysłał mi Kanye: Bez białych okularów. Niech ochrona nosi czarne rękawiczki. Byłbym w domu na mecz. Północ.

Kiedy Kim i Kanye byli razem, Ye była tą, która zaprojektowała prawie każdy wygląd Kima, ale Kim była sama po tym, jak złożyła wniosek o rozwód z Kanye w lutym 2021 roku.

Chociaż niektórzy mogą pamiętać, kiedy Kanye zadzwonił do Kim, aby jej powiedzieć „Zawód się skończył” Kiedy po raz pierwszy zobaczył jeden z jej strojów, których nie zaprojektował, najwyraźniej reżyserzy nadal rzucali sobie nawzajem strojami kilka miesięcy później.

„Możemy śmiać się z rzeczy, które lubimy lub których nie lubimy” – wyjaśniła Kim. „Niezależnie od tego, jak szalone rzeczy czasami bywają, zawsze byliśmy rodziną i pisałem do niego i mówiłem: „Wiesz, że nosisz te buty od dłuższego czasu. Tak więc, kiedy będziesz gotowy do zmiany ubrania, daj mi znać, a wtedy uzyskasz poradę na temat moich ubrań. „

W tym tygodniu Kanye polował na a Wiele Od upału po noszenie koszulki „White Lives Matter” podczas niespodziewanego pokazu mody Yeezy Season 9 w Paryżu, a następnego dnia nadal robił fale w mediach społecznościowych, gdy poszedł za Magazyn Vogue Współtwórca Gabriella Karefa-Johnson, która podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat jego kontrowersyjnego stroju. Na swoim koncie na Instagramie Yi zamieścił zdjęcia Krevy Johnson z komentarzami krytycznymi wobec jej stylu. Więc przynajmniej Kim nie jest nim Tylko Kto łamie jego styl?

Kardashianie Pogoda w czwartek o godzinie 12:00 dziurawy.

Zobacz, jak Kendall i Kylie Jenner martwią się o utratę wagi Khloé Kardashian:

Przeczytaj więcej z Yahoo Entertainment:

READ  Podsumowanie finału 11. sezonu The Masked Singer: ujawniono zwycięzcę i wicemistrza

Powiedz nam co myślisz! Połącz się z nami ŚwiergotA Facebook lub Instagram. I sprawdź naszą gospodynię Kylie Marr na ŚwiergotA Facebook lub Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *