Sześć transakcji NFL, które chcielibyśmy zobaczyć: Bradley Chubb do Cowboys, Brandin Cooks do Packers

Największe imię już odeszło NFL Rynek handlu, z 49ers lądowanie biegnę z powrotem Christian McCaffrey Zeszły tydzień. I to Filadelfia Orły I Kansas City Chiefs Każdy z nich pojawił się w tym tygodniu, w tym Filadelfia Niedźwiedzie Pass-rusher Robert Quinn A Już imponujące bezpieczeństwo, I to Zleceniodawcy, którzy kupują energię elektryczną Katarzyny Tony z Giganci.

Ale jest mnóstwo intryg, gdy zbliża się wtorkowy termin o 16:00 czasu ET.

Kilku oczekiwanych rywali odpadło na początku sezonu. Zespoły te mogą szukać na rynku handlowym, aby wrócić na właściwe tory.

Tak więc czekając, aby zobaczyć, jak się sprawy potoczą, kręcimy się wokół pomysłów dotyczących transakcji, które mogą, ale nie muszą, ale naszym zdaniem powinny się wydarzyć.

AtletycznyJeff Howe i Mike Jones przedstawili po trzy propozycje. Jeden pisarz wyjaśnia, dlaczego każda umowa ma sens, a drugi wyjaśnia, dlaczego nie.

Trzy plany handlowe Mike’a Jonesa

Szeroki odbiornik w Teksasie Kucharze marki do zrobienia Piekarze Do piątej rundy selekcji

Dlaczego Jones: Aaron Rodgers A Packers poważnie tęsknią Davante Adams, a na rynku nie ma nikogo, kto mógłby w pełni wypełnić te buty. Ale teraz Rodgers potrzebuje doświadczonego szerokiego odbiorcy, który rozumie koncepcje ataku i gdzie powinien być przez cały czas. Szefowie kuchni – osieroceni w Houston, gdzie Teksańczycy prawdopodobnie będzie konkurować o Najlepszy wybór w projekcie – może pomóc. W tym samym ataku grał dla Seana McVaya, dobrego przyjaciela trenera Packers Matta LaFleura. Rams w 2018 i 2019 roku (LaFleur pełnił funkcję koordynatora ofensywy Baranów w 2017 roku). W wieku 29 lat Cooks wciąż ma wiele do zrobienia, jeśli chodzi o sezony na 1000 jardów. W sumie Cooks osiągnął granicę 1000 jardów w sześciu z ostatnich siedmiu sezonów podczas postojów w Nowym Orleanie, Nowej Anglii, Los Angeles i Houston. Podczas gdy niektórzy widzowie mają problemy z zaakceptowaniem sytuacji w środku sezonu nowego zespołu, kucharze będą mieli dużą szansę na natychmiastowy wpływ.

Dlaczego nie Jak: Ostatnim razem, gdy Packers wymienili się na szeroki odbiornik dotyczył przyjaciela Rodgersa Randall Cobb. Część Piekarzy Problemy z atakiem Rodgers nie miał zaufania do swoich młodych odbiorców w tym sezonie. Więc pytanie brzmi, czy Rodgers i Cooks potrafią wytworzyć wystarczającą ilość natychmiastowej chemii, aby zrobić namacalną różnicę. Nie oznacza to, że Green Bay powinien machać białą flagą i ignorować wszystkie potencjalne przejęcia odbiorców, ale powinien być w to zaangażowany pewien poziom sceptycyzmu.

Patrioci Poradzić sobie z atakiem Izajasza Do baranów na odbiór w połowie rundy

Dlaczego Jones: The Rams, broniący tytułu mistrzów Super Bowl, zmierzyli się w tym sezonie z całkiem niezłym kontraktem. Przez sześć gier Mateusz Stafford został zwolniony 22 razy (trzeci najwyższy wynik w lidze), a Rams osiągali średnio 70,5 jarda biegu na mecz (31 miejsce w NFL). Po utracie lewego sprzętu Notatnik Joe Zerwanie ścięgna Achillesa w zeszłym tygodniu zwiększyło poczucie barana, aby jeszcze bardziej wzmocnić linię. Wynn, 23. wybór w drafcie 2018, spędził ostatnie trzy sezony na lewym skrzydle w Nowej Anglii, ale wypadł z łask sztabu szkoleniowego. Handel z Baranami przyniósłby korzyści wszystkim zaangażowanym stronom.

Dlaczego nie Jak: Wynn ma swój najgorszy sezon w Nowej Anglii, choć można się zastanawiać, jak bardzo rzucił go ruch w prawo. Ale Patrioci powinni mieć to na uwadze Marcus Cannon I Yodni Gajaste Właściwy sprzęt w ostatnich 10 meczach. Muszą działać pod szansą lewego bloku Trent Brązowy Nie trafił przez cały sezon od 2018 roku i prawdopodobnie przegapi czas (jeden z zaledwie dwóch razy, które zdarzyły się w jego ośmioletniej karierze). Z sytuacją Patriots QB Z torów W tym momencie ruch mający na celu spowolnienie ofensywy — niezależnie od tego, jak fani Patriots myślą o Wynne — może nie być w ich najlepszym interesie.

Broncos Szeroki odbiornik Jerry Judy do zrobienia Wrony Na dwa egzaminy w połowie rundy

Dlaczego Jones: Kruki nie mają możliwości dotrzymania kroku wodzom i wodzom Rachunki Jeśli tego nie zrozumieją Lamar Jackson Trochę bardziej zbalansowanej i potężnej broni. Judy, który w dwóch z trzech sezonów NFL miał średnio 17 jardów na złapanie lub więcej, z pewnością pomaga zaspokoić tę potrzebę. Judy została wymieniona jako potencjalny cel dla Green Bay, ale szefowie Packers i Rodgers mogą preferować weterana. Giganci i Barany zostali wymienieni jako możliwe miejsca docelowe dla Judy, ale Baltimore i Jackson bardzo potrzebują kogoś takiego jak on.

iść głębiej

Głębiej

Terminy transakcji NFL dla wszystkich 32 drużyn: Jerry Judy, Cam Acres i nie tylko

Dlaczego nie Jak: Jestem w tym. Nie potrafię nawet odpowiedzieć „dlaczego nie”. Ofensywa Kruków kładzie duży nacisk na rozgrywkę z Jacksonem lub zawodnikami posiadającymi zdolności sportowe, a Judy dołoży do tego jeszcze większy nacisk. Może to być dobra taktyka negocjacyjna, aby pokazać, że dyrektor generalny Eric DeCosta wykona ruchy, aby poprawić ofensywny talent wokół Jacksona. Judy nie wystartowała w Denver, ale odkąd dotarła tam w 2020 roku, kto tak naprawdę to zrobił? Zrobił kilka zagrań, które potwierdziły talent, który świat futbolu widział od niego w Alabamie, i będzie miał niesamowitą okazję, aby ponownie rozpalić ten talent w Baltimore.


Lwy raczej nie sprzedają TJ Hockensona Ale czy wybór w pierwszej rundzie zawierałby układ? (Kirthmon F. Dozier/USA Today)

Trzy plany handlowe Jeffa Howe’a

Osobliwości miasta Na ciasnym końcu DJ Hawkenson Dolary za wybór z pierwszej rundy 2023 r., z czwartej rundy z 2024 r.

READ  Trey Young's Late Heroics Rally Atlanta Hawks in Cleveland Cavaliers Thriller z gry

Jak dlaczego: Cóż, Hawkenson nie ma powodu, by tak sądzić W module handlowym, ale będzie to trudna okazja do zignorowania dla Lwów. Mają już wewnętrzną tor na pierwszej piątce z własnym wyborem do draftu, który powinien być używany na rozgrywającym i innym pierwszorundowym z Baranów. Wrzuć trzeci wybór we wczesnej rundzie, a Lwy kontrolują planszę draftu. Może będą mieli tyle szczęścia, że ​​dostaną rozgrywającego — być może przez inną transakcję — Poszukiwacz przełęczy Alabama Will Anderson W parach Aidan Hutchinson. W przypadku Bucs ich problemów ofensywnych nie można przypisać do jednego miejsca, ale brak ciasnego końca gwiezdnego kalibru z pewnością nie pomógł. Hakansson jest związany kontraktem z opcją na piąty rok w 2023 r., co również jest ważne. Poza tym, że ich ofensywa zaczyna się wcześnie, Bucy muszą też pomyśleć Tom BradyPrzyszłość Brady, zbliżający się wolny agent, którego nie można oznaczyć, może po prostu przejść na emeryturę, a może po prostu przejmuje się przestępstwem. Obecnie nie można go naprawić I spróbuj zagrać gdzie indziej. Można sobie wyobrazić, że dodatek Hockensona może odegrać rolę w zmianie tego wyniku.

Dlaczego nie Jones: To wysoka cena i nie sądzę, żeby Bucs szli tak wysoko, biorąc pod uwagę, że będą musieli użyć pierwszego rzutu na rozgrywającym w przyszłym sezonie. Tak, ciasny koniec kalibru Hockensona pomoże. Ale nie za tę cenę.

Obrońca Broncos Bradley Sup do zrobienia Wojownicy pasterzy 2023 i 2024 wybór trzeciej rundy

Jak dlaczego: Cowboys mogą pochwalić się najsolidniejszą obroną w lidze, a Chubb może być najniebezpieczniejszym obrońcą w bloku handlowym. Dallas będzie niebezpieczne Micah Parsons Niech tak będzie, ale dodanie Chubba spowodowałoby kolejny ból głowy dla przeciwnych przestępstw. Koordynator obrony Dan Quinn może stworzyć pośpiech podań DeMarcus Lawrence, Torrance Armstrong I Kleń, a potem Parsons też dać Większa swoboda poruszania się. W przypadku Broncos Chubb jest nadal wart budowania, ale ich obrona i tak będzie solidna i będą musieli przywrócić aktywa poboru po handlu z Russellem Wilsonem. Jeśli nie wierzą, że Sub podpisze przedłużenie po sezonie – lub jeśli wierzą, że przekroczy budżet – przeniesienie go teraz ma sens.

READ  We wtorek dwie burze połączą się i spowodują najcięższe opady śniegu

iść głębiej

Głębiej

Gracze Broncos rozmawiają o handlu Bradleyem Chubbem: „Mam nadzieję, że będzie z nami przez długi czas”

Dlaczego nie Jones: Człowieku, i tak już brutalna obrona Cowboys jest jeszcze bardziej niebezpieczna, prawda? Uwielbiam to, ale mogą być zespoły, które są bardziej zdesperowane, by ścigać Chubba. Czy to to samo? Barany, tęsknię jeszcze gorzej von Miller A ja chciałbym dodać przepustkę do terminu. Nie mają wyboru w pierwszej rundzie, na którym mogą się trzymać, ale mają drugiego i trzeciego gracza w 2023 roku.

Jastrzębie Środek Matt HennessyStrażnik kruków Ben Cleveland, bengalski Strażnik Jacksona CarmanaPatriots prawy sprzęt Isaiah Winn, Eagles lewy sprzęt Andre Dillard Dla baranów

Sokoły otrzymują: 2023 wybór szóstej rundy

Wrony otrzymują: 2023 wybór szóstej rundy

Bengalczycy otrzymują: 2023 siódma runda selekcji

Patrioci otrzymują: 2024 Wybór czwartej rundy

Orły otrzymują: 2024 Trzecia runda selekcji

Jak dlaczego: Musieliśmy przekopać się przez stare szafy magazynowe, aby znaleźć niektóre zapasowe typy baranów, a oni mają dodatkowe późne aktywa z powodu poprzednich transakcji. To prawda, że ​​nigdy więcej nie rysują, ale południowa Kalifornia i tak jest pięknym miejscem do zwiedzania pod koniec kwietnia. Wracając na tor, nie, nie jest realistyczne oczekiwanie, że Barany przerobią cały swój atak w środku sezonu, ale istnieje opcja, jeśli chcą wybrać bardziej niekonwencjonalną trasę. Ich skład zawiódł ich podczas startu 3-3, a jest to obszar, który nie przyciągał wystarczającej uwagi w ostatnich draftach, więc mogli pożyczyć z przyszłych draftów, aby skierować się w lepszym kierunku. AtletycznyW magazynie Beat Reporters Lista kandydatów do handlu W zeszłym tygodniu przypadkowo dodali dwa zestawy, dwóch strażników i środek. Upadł na całe miejsce.

Dlaczego nie Jones: Trzymać się! Schrzaniłeś moje wino za pomysł Ramsa, więc mówię absolutnie nie. Twoja umowa nie działa! Haha, z całą powagą, uwielbiam agresywny sposób myślenia polegający na całkowitym przerobieniu całej linii ofensywnej, ale nie widzę, żeby tak się stało. Myślę, że Barany chcą zająć się obiema stronami piłki i mają tylko ograniczoną liczbę draftów, aby zdobyć talent. A więc ofensywny liniowiec, tak. A potem przepychacz, który może potrzebować wielu typów, aby go chronić.

(Górne zdjęcie Brandina Cooks: Cooper Neal/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *