Szkocka ścieżka rowerowa wygląda jak Paperboy

Zrzut ekranu toru Bendy'ego w Edynburgu wraz z podobnym zrzutem ekranu w Paperboy.

obrazek: Dave Makro / Atari / Mobigames / Kotaku

W Edynburgu w Szkocji jest ulica, która przedstawia prawdziwą wersję papierowy chłopakKręte drogi rowerowe i jestem tutaj, aby to uczcić. W ramach miasta Projekt 207 milionów funtów (253 miliony dolarów) Aby jeździć tramwajami po popularnej trasie, stworzono nowy odcinek ścieżki rowerowej, co, jak widać na ostatnio zamieszczonym na Twitterze filmie, stanowi bardzo trudne wyzwanie.

Chociaż Szkocki Szlak Rowerowy był kpiną od czasu jego oficjalnego otwarcia w kwietniu, nie zobaczysz wszystkiego, co przypomina gry wideo, dopóki nie obejrzysz wideo Dave’a McCrawa o totalnym, gównianym projekcie.

Jest tu wiele wyjątkowych rzeczy. Jak każda dobra gra, arkada ma nie tylko doskonały wzór zygzakowaty do nauki, ale także zawiera wszelkiego rodzaju przeszkody. Są tam te ogromne kultywatory, które szturchają podjazd, aby ich ominąć. i fakt Lekkie słupy z toru Z drugiej strony.

Jak zapewne zauważyłeś, konstrukcja sprawia, że ​​Twój rower musi pokonywać wiele innych szlaków, w tym chodniki (chodniki nazywane są chodnikami), na których gwałtownie skręcasz w lewo i prawo, aby nadążyć za coraz trudniejszymi kierunkami.

Niestety, sztuczna inteligencja NPC wygląda dość okropnie, beztrosko wędrując po kursie, nawet gdy pędzisz w ich kierunku. W tym zakresie wymagana jest znaczna poprawa.

Myślę, że moją ulubioną funkcją jest supermarket, który wylewa się bezpośrednio na ścieżkę rowerową, ponieważ utrudnia to wszystkim graczom, usuwając całą tkaninę na torze!

To moje oficjalne zaproszenie do odbycia w tym miejscu specjalnego spotkania w roku 2024 z okazji czterdziestej rocznicy papierowy chłopakPierwsze wydanie.

Spójrz, to dziwne:

Zrzut ekranu przedstawiający kręte doki Paperboya.

zrzut ekranu: Mobygry / Atari

Powolny dzień wiadomości? pewnie.

READ  Tactics Ogre: „Finałowy” zwiastun Reborn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *