Żeglarze mianują Sergio Romo, Ruines Elias na nominację

Marynarze ogłosili w poniedziałek cztery transfery w harmonogramie i przywrócili prawo Ken Giles Z listy kontuzjowanych 60 dni i zadzwoń do gracza Kevin Badlow Od Triple-A Tacoma. Aby stworzyć przestrzeń listy, w zasięgu ręki Sergio Romo i wyszedł Ruiny Eliasza przypisane do zadania.

Romo podpisał roczną umowę o wartości 2 milionów dolarów pod koniec sezonu po tym, jak się o tym dowiedział Casey Sadler Wymagana operacja barku pod koniec sezonu, był ostry podczas pierwszego miesiąca jako nawigator, ale zobaczył, jak koła odpadają w dramatyczny sposób. 39-letni sideman miał tylko jeden przejazd w ciągu pierwszych ośmiu przejazdów, zanim Wilga wytatuował swoje pięciosuwowe dwie trzecie ponownie 1 czerwca.

Był to początek ogromnego krachu, który trzykrotny mistrz świata i były All-Star widział, jak w swoich ostatnich 6 1/3 klatek wypuścił nawet dwanaście rund. Romo zezwolił na bieganie w pięciu z ostatnich dziewięciu meczów i czterokrotnie zrezygnował z kilku wyjazdów w tym tragicznym odcinku.

Biorąc pod uwagę zakres tych trudności i fakt, że otrzymuje gwarantowaną (choć nieco skromną) pensję, jest całkiem prawdopodobne, że Romo nie poprosi o zwolnienia i nie zostanie wolnym agentem. Każda drużyna, która chce spekulować z jego pomocą w naprawieniu statku, będzie mu winna tylko minimalną ligę proporcjonalną do czasu, jaki w tym momencie spędza w głównych ligach. Romo nie zauważył spadku prędkości – wciąż siedział przy 85,6 mil na godzinę ze swoją wagą i w zakresie 77-78 ze swoim charakterystycznym suwakiem – i nadal ścigał deskę z imponującym 37,8% klipem. Biorąc pod uwagę ten kontekst i jego szersze osiągnięcia, powinien mieć kolejną szansę – zwłaszcza, jeśli jest gotów gdzieś zawrzeć umowę ligową.

Jeśli chodzi o 33-letniego Eliasa, znacznie lepiej radził sobie z Mariners w 2022 roku, choć w mniejszej próbie 7 2/3 przebiegów. W tym czasie weteran lewicowy dopingował sześciu ze swoich 33 przeciwników (18,2%) podczas spaceru trzech (9,1%) i motywował emerytów silnym, 50% klipem. To była pierwsza wielka ligowa rozpacz od sezonu 2019, w którym opuścił większość sezonów 2020-21 z powodu kontuzji ręki – kulminacją była operacja Tommy’ego Johna w marcu.

READ  Analityk NFL uznał to za „całkowicie nie do przyjęcia” ze strony Macka Jonesa

Elias był podobnie silny w Triple-A w tym roku, osiągając 3,63 ERA z 17,6% współczynnikiem uderzania w porównaniu do 6,8% stromego chodu i 44,6% średniej Grandera w 17 1/3 biegów. Prawdopodobnie ma trochę oomph dla klubów żądnych gry, zwłaszcza tych, które potrzebują leworęcznych. Na poziomie 395 2/3 inningów na poziomie MLB, Elias ma 3,96 ERA – chociaż jest to 3,30, co oznacza przejście do Bullpen z 2017 roku.

31-letni Giles będzie ożywiony na debiut swojego zespołu. Podpisany z dwuletnim kontraktem o wartości 7 milionów dolarów, wiedząc, że przegapi pierwszy rok umowy po wyzdrowieniu po operacji Tommy’ego Johna w 2020 roku, Giles przywiózł trzycyfrowy grzejnik i 115 akcji ratunkowych do Seattle Bullpen. Jednak jego zadanie odwykowe w małej lidze było przytłaczające. Poprzednie Phillies, Astros i Blue Jays zdobyli 7 1/3 inningów pomiędzy High-A i Triple-A, ale zostali wyrzuceni za 16 rund (11 zdobytych) 15 trafień i 8 rund w tym czasie. Giles wykonał również cztery długie piłki w tym odcinku.

Trochę rdzy można się spodziewać długo po zwolnieniu, ale te zmagania w małej lidze wciąż są niesamowite. Warto jednak zauważyć, że oprócz akcji Tommy’ego Johna w 2020 roku, Giles doznał napiętego ścięgna w dłoni podczas wiosennego treningu, co sprowadziło go z powrotem do IL w pierwszych dwóch lub więcej miesiącach sezonu.

W najlepszym wydaniu Giles wykazał się umiejętnością bycia jednym z najlepszych sedanów w grze. Zdobył 53 serie piłek 1.87 Era w 2019 roku z Toronto, trafiając po drodze 40% swoich przeciwników. A przy 351 biegach kariery Giles może pochwalić się 2,74 Erą z imponującym 33,3% wskaźnikiem trafień w porównaniu z lepszym niż przeciętny wskaźnikiem chodzenia wynoszącym 7,7%. Czas pokaże, którą wersję odpowiednich postaci otrzymają żeglarze, ale jeśli wróci do formy, Giles może być albo głównym elementem misji w bezładnym świecie, albo, jeśli marynarze nadal będą się zmagać, atrakcyjnym segmentem handlowym w ciągu sześciu tygodni.

READ  Zalatoris po trzecim miejscu na drugim miejscu we flagowcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *