Tak, Zelda: Tears Of The Kingdom ma również swoje dwoiste usterki

Obraz: Nintendo

Nie minął nawet tydzień od premiery The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a usterki dualności zdecydowanie powróciły.

W porównaniu z niektórymi innymi usterkami w grach wideo z przeszłości, ten proces (przy użyciu łuku i strzały Linka) jest stosunkowo prostym procesem – pozwala powielić dowolny przedmiot w ekwipunku. Aby wykonać ten łatwy duplikat usterki, potrzebujesz łuku i strzał oraz przedmiotu, który chcesz powielić.

Entuzjasta glitchów Zeldy i użytkownik Twittera @pracownik Zapewnia szybkie i szczegółowe wyjaśnienie, i tam też Wiele tutoriali na YouTube Kontynuuj, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy. Sami wypróbowaliśmy ten błąd i możemy się upewnić, że działa, ale może to wymagać trochę praktyki.

Proszę bardzo – w ten sposób możesz wielokrotnie powtarzać dowolny element. Jeśli martwisz się tą usterką, możesz wypróbować ją wcześniej niż później, ponieważ zawsze istnieje możliwość, że Nintendo załata to w przyszłej aktualizacji gry. Mówiąc to, możesz ustawić Automatyczne aktualizacje oprogramowania na Wyłączone w ustawieniach systemowych Switcha.

Wygląda na to, że niektórzy Usterki i inne sposoby Możliwe, że został już odkryty. Czy próbowałeś już powyższej usterki? Komentarz poniżej.

READ  Gundam: Ogłoszenie Requiem dla animowanego projektu Revenge ArchDaily

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *