Tales of the Shire: Władca Pierścieni to czas relaksu w towarzystwie hobbitów

W końcu mamy pierwszy pełny zwiastun Tales of the Shire: A The Lord of the Rings, nadchodzącego symulatora przetrwania dla jednego gracza, którego akcja toczy się w świecie Śródziemia inspirowanym książkami JRR Tolkiena.

Wydana przez Private Division należąca do Take-Two i opracowana przez Wētā Workshop Game Studio, Tales of the Shire pozwala ci żyć jako hobbit w idyllicznym miasteczku Bywater, które nie zostało jeszcze uznane za oficjalną wioskę Hobbiton. Ideą gry jest zjednoczenie społeczności i osiągnięcie oficjalnego statusu wioski poprzez zorganizowanie największego festiwalu nad wodą, jaki kiedykolwiek widziało hrabstwo.

Spodziewaj się zdrowej rozgrywki skupionej na Hobbicie, obejmującej tworzenie i dostosowywanie swojego Hobbita za pomocą szeregu dostosowań, dekorowanie przytulnego domu Hobbita, wyruszanie na zewnątrz, aby gotować, łowić ryby, zbierać paszę, zajmować się ogrodem i wykonywać inne relaksujące zajęcia w Shire.

Według Private Division firma Middle-earth Enterprises, należąca do Embracer Group, udzieliła licencji na dzieła literackie z serii Władca Pierścieni, zapewniając Wētā Workshop Game Studio „najszerszą licencję twórczą na interpretację fabuły książek”.

Oto oficjalna notka:

Zarzuć przynętę, aby złowić pstrąga w błyszczących wodach basenu Bywater, zbierz grzyby, a następnie użyj zebranych składników do upieczenia soczystego ciasta, które podasz na lunch. Z pełnym brzuchem możesz wyjść na zewnątrz, aby zwiedzać Shire, budować relacje z mieszkańcami Bywater, pomagając im w budowie ogrodu, dzieląc się jednym z wielu codziennych posiłków hobbitów i nie tylko.

Pojawiła się również wiadomość, że spotkasz „popularne postacie i znane rodziny Hobbitów”, aby wymienić je na ulepszenia umiejętności, ubrania, dom i nie tylko. W sekcji specjalnej nie zidentyfikowano postaci, chociaż zwiastun ukazuje przebłysk słynnego maga.

Tales of the Shire: A The Lord of the Rings ukaże się w drugiej połowie 2024 roku na Nintendo Switch, PlayStation 5 i Xbox Series

READ  PSA: Być może nie będziesz musiał otwierać skrzyni Smash Bros. nowe amiibo do użycia

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *