Taylor Swift i Brittany Mahomes pojawili się razem na mistrzostwach konferencji!

Kansas City Chiefs grają z Baltimore Ravens podczas mistrzostw NFL Conference Championship (odbywających się… dosłownie właśnie teraz), od których zadecyduje, kto awansuje do Super Bowl. Więc Wyraźnie Taylora Swifta Pojawiła się, żeby wesprzeć Travisa Kelseya.

Mecz o mistrzostwo AFC: Kansas City Chiefs kontra Baltimore Ravens

Kara Durrett – Getty Images

Mecz o mistrzostwo AFC: Kansas City Chiefs kontra Baltimore RavensMecz o mistrzostwo AFC: Kansas City Chiefs kontra Baltimore Ravens

Kara Durrett – Getty Images

Ty przybył na mecz ubrany na czerwono Chiefs i został zauważony wraz z Brittany Mahomes. To Tygodnik „Nas”. Źródło niedawno podało, że ta dwójka „w ciągu ostatnich kilku miesięcy zbliżyła się do siebie. Łączy ich naprawdę prawdziwa przyjaźń i uwielbiają spędzać czas razem grając w gry i kibicując swoim mężczyznom. Brittany uwielbia Taylor spotykającą się z Travisem i bardzo wspiera ich związek. ” Mają bardzo podobne poczucie humoru i zawsze żartują i śmieją się. „

Źródło dodało: „Nawet jeśli między Taylorem i Travisem nie ułoży się dobrze, Taylor uważa, że ​​jej przyjaźń z Brittany będzie kontynuowana bez względu na wszystko”.

To, czy rodzina Travisa weźmie udział w meczu, okaże się dzisiaj, ale w zeszłym tygodniu Jason Kelce zdjął całą koszulkę przy ujemnych temperaturach, więc szczerze mówiąc, mamy duże oczekiwania co do dzisiejszego wieczoru.

W zeszłym tygodniu Taylor po raz pierwszy spotkała Jasona, co potwierdził podczas swojego podcastu nowe Horyzonty Mówiąc o reakcji swojej żony Kylie na wspomnianą powyżej chwilę bez koszulki.

„Nie sądzę, żeby była z tego powodu zadowolona, ​​jeśli mam być szczery. Na przykład Jason” – powiedział. „Nie będę kłamać, ostrzegłam Kylie. Gdy tylko dotarliśmy do tego apartamentu, powiedziałam: «Zdejmę koszulę i wyskoczę z tego apartamentu»”. Powiedziała: „ Jason, nie waż się. – Po prostu informuję cię, co się dzieje. Nie pytam o pozwolenie. Robię to. Właściwie mówiła mi, żebym się zachowywał jak najlepiej, ponieważ spotykamy się z Taylorem. To coś w stylu: „Nie rób tego… zachowuj się jak najlepiej”. Powiedziałem: „Kylie pierwszego dnia, kiedy cię spotkałem, zemdlałem pijany i zasnąłem przy barze. To część magii. To część magii Jasona Kelce’a. Chcę zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie, to moja najlepsza szansa! Ustaw poprzeczkę ładnie i nisko.”

READ  SNL żegna się z Kate McKinnon i Petem Davidsonem

Ikoniczne zachowanie.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *