W mediach społecznościowych wciąż trwa debata na temat Taylor Swift i Toby'ego Keitha

Ponad tydzień później ludzie na Twitterze nadal hejtują Taylor Swift w związku z jej milczeniem w sprawie Toby'ego Keitha.

Oczywiście nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, jaka jest sytuacja w przypadku SWIFT. Może nie miała wystarczająco dużo czasu, aby przepracować stratę, biorąc pod uwagę wszystko, co działo się w jej świecie. Może za kulisami jest smutna. Może ona i Keith pokłócili się w jakiś sposób, bo nie miała ochoty okazywać nadmiernych emocji.

  • · Chcesz więcej wiadomości o muzyce country? Kliknij tutaj.

Powodów, dla których nie mówiła zbyt wiele – lub w ogóle nic – może być wiele, odkąd piosenkarka zmarła niedawno w wieku 62 lat po walce z rakiem żołądka. Wyszukaj w Google, a zobaczysz nawet nagłówki gazet opisujące ich związek jako „tajemniczy”.

Jednak wydaje się pewne, że Keith pomógł Swift rozpocząć karierę, a ona w przeszłości go komplementowała, więc połącz ciszę z rosnącą pogardą ze strony tłumu MAGA, który wydaje się mieć obsesję na jej punkcie. Jej skłonności polityczne i sprawy w mediach społecznościowych wciąż nie układają się jej najlepiej.

Nie trzeba długo przewijać konta X Elona Muska, dawniej Twittera, aby zaczęły pojawiać się okropne posty.

Jeden z pierwszych określa to jako „mały (przekleństwo)” i „zaabsorbowany sobą argument przemawiający za tym, że nie opublikował jeszcze oświadczenia w sprawie Keitha. Następny post na osi czasu nazywa ją „ignorancką divą” i „trochę przereklamowaną”, jednocześnie odnotowując ciszę otaczającą Keitha.

Jest historia o piosenkarzu muzyki country i prawicowej osobowości Johnie Richie, który wyzywa ją za milczenie o Keithu, a także historia o komiku Alexie Steinie, który ją za to zaatakował.

Nic z tego nie jest naprawdę zaskakujące. Po raz kolejny Swift, swoją widocznością i masą obserwujących, niepokoi wiele osób naładowanych politycznie.

Według wielu raportów Keith przynajmniej trochę pomogła jej w karierze. Mówi się, że Keith był „kluczowym udziałowcem” w byłej wytwórni Swifta – Big Machine Records – i pomógł jej promować na początku.

READ  Reżyser Syna Saula Laszlo Nemes potępia przemówienie Jonathana Glazera

Pochwaliła ją także w wywiadzie sprzed lat przed wydaniem swojej debiutanckiej płyty w wywiadzie dla WSMV w Nashville.

Powiedziała wówczas stacji: „Nie sądzę, że kiedykolwiek dojdę do momentu, w którym nie zobaczę go i nie powiem: «O mój Boże, to Toby Keith!»”.

Pochwaliła go także w 2015 roku, kiedy został wprowadzony do Songwriters Hall of Fame.

Swift już niedługo stanie przed mikrofonami i niemal na pewno zostanie zapytana o Keitha i jego śmierć.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak ludzie zareagują.

Więcej wiadomości o muzyce country

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *