Taylor Swift wydaje zremasterowany album „Speak Now (Taylor Version)” – The Hollywood Reporter

Taylor Swift przygotowuje się do ponownego wprowadzenia innej epoki, wydając ponownie nagraną „Taylor Version” swojego albumu mów teraz.

22-utworowy album ukazał się w czwartek wieczorem, a Swift zabrał się do mediów społecznościowych, aby to uczcić, pisząc: „Jest tutaj. Jest twój, jest mój, jest nasz. To album, który napisałem sam o kaprysach, fantazjach, bólach serca, dramatach i tragedie, które przeżyłam jako młoda kobieta.” między 18 a 20 rokiem życia

„Pamiętam, jak tworzyłam listę utworów za listą, mając obsesję na punkcie właściwego sposobu opowiedzenia historii” — kontynuowała jej post. „Musiałem być bezwzględny w swoich wyborach i zostawiłem po sobie kilka piosenek, z których wciąż jestem niestrudzenie dumny nawet teraz. Więc masz 6 utworów z The Vault! Nagrałem ten album, gdy miałem 32 lata (i wciąż więcej, teraz) i wspomnienia, które Oddanie napełniło mnie nostalgią i wdzięcznością. Za życie, za Ciebie, za to, że odzyskuję pracę. Milion razy dziękuję za wspomnienia, które przełamały nasz upadek.

W maju Swift po raz pierwszy ogłosiła, że ​​jej album z 2010 r.

„Moja wersja mów teraz „Wychodzi 7 lipca (w samą porę na 9 lipca, iykyk)”, napisała wówczas w mediach społecznościowych, nawiązując do tekstu swojej piosenki „Last Kiss”. „Zrobiłem to pierwszy raz mów teraz, w całości napisany samodzielnie, w wieku 18-20 lat. Piosenki, które pochodziły z tego okresu w moim życiu, charakteryzowały się brutalną szczerością, niefiltrowanymi codziennymi wyznaniami i rozdzierającym serce smutkiem”.

„Uwielbiam ten album, ponieważ opowiada historię o dorastaniu, pulsowaniu, lataniu, rozbijaniu się… i życiu, by o tym mówić. Z sześcioma dodatkowymi utworami z piwnicy, nie mogę się doczekać świętowania”. Mów teraz (wersja Taylora) z Tobą.”

Mów teraz (wersja Taylora) Nawiązuje do kolejnego ponownie nagranego albumu piosenkarza i autora tekstów, Next Boi się (wersja Taylora) I Czerwony (wersja Taylora)Oba ukazały się w 2021 roku. Piosenkarka po raz pierwszy potwierdziła w 2019 roku, że ponownie nagra swój śpiewnik To Own Her Masters ze swoimi albumami Taylora Swifta (2006), 1989 (2014) i 2017 reputacja Nie zostały one jeszcze wydane.

READ  Wyniki WWE SmackDown (12/30) - Roman Reigns i Sami Zayn vs. John Cena, Kevin Owens, nowy mistrz kobiet, Drew McIntyre powracają

the mów teraz Album, który zawierał 14 piosenek w wersji standardowej i 20 w wersji deluxe, był domem dla jej przebojów „Mine”, „Mean”, „Back to December” i „Ours”. Oprócz oryginalnej listy utworów, Mów teraz (wersja Taylora) Zawiera utwory „From the Basement”, które obejmują współpracę z Fall Out Boy i Paramore. Niedawno ogłoszono, że Paramore wystąpi jako zespół otwierający europejską część ich trasy koncertowej Eras.

Chociaż album zawiera oryginalne utwory, Swift w szczególności zmieniła jeden z tekstów swojej piosenki „Better Than Revenge (Taylor’s Version)” pośród kontrowersji, że oryginalna piosenka była „wstydem dziwki”.

Piosenka pierwotnie zawierała piosenkę „Była znana z rzeczy, które robiła na materacu”, a teraz ponownie nagrana wersja zawierała piosenkę „On był ćmą ognistą, ona trzymała zapałki”.

oryginalny Swift mów teraz Album był nominowany do nagrody Grammy za najlepszy album country i zdobył nagrodę dla najlepszego solowego występu country i najlepszej piosenki country za „Mean”.

Zamiast wydać album, Swift drażnił się z zapowiedzią piosenki „Back to December (Taylor’s Version)” w zwiastunie drugiego sezonu Prime Video. Latem okazałaś się piękna. Następnie, podczas koncertu Eras Tour w Minneapolis w zeszłym miesiącu, Swift poprosiła fanów, aby szerzyć życzliwość przed wydaniem zamiast nienawiści w jej imieniu, ponieważ album zawiera wyróżniający się utwór „Dear John”, który od dawna spekulowano, że dotyczy jej związku z Johnem Mayerem w tym czasie. .

Powiedziała „Mam 33 lata” powiedział do tłumu. „Nie obchodzi mnie nic, co przydarzyło mi się, gdy miałem 19 lat, z wyjątkiem piosenek, które napisałem. Więc próbuję ci powiedzieć, że nie wydam tego albumu, abyś mógł odejść i powinieneś poczuć potrzebę obrony mnie w Internecie przed kimś, o kim myślisz, że napisałem piosenkę. ”Około 14 miliardów lat temu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *