Taylor Swift występuje drugiego wieczoru w ramach trasy London Eras Tour: Oto wszystkie gwiazdy, które wystąpiły dotychczas

Taylora Swifta’S Przystanek wycieczkowy Eras w Londynie Oficjalnie sprawa jest w pełnym rozkwicie, a celebryci Swifties pojawiają się i znikają!

W sobotę 22 czerwca 34-letnia piosenkarka „London Boy” po raz kolejny przyciągnęła na stadionie Wembley rzeszę celebrytów podczas drugiego wieczoru swojego trzydniowego występu, obejmującego otwarcie Mete i Paramore. Pierwszego wieczoru gościł już szacunkowo 80 000 widzów z całego świata, w tym m.in Niektórzy członkowie rodziny królewskiej oraz inne osobistości i fani 14-krotnego zdobywcy nagrody Grammy. Biorąc pod uwagę powiązania Swift ze stolicą Wielkiej Brytanii, z przerwami mieszkała w Londynie Joe AlwynaHa Były chłopak od sześciu lat – Nie jest zaskakujące, ilu przyjaciół było obecnych.

Chociaż w jednej piosence ze swojego ostatniego albumu powiedziała „So Long, London”, Sekcja torturowanych poetówPowrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek. Na sobotnim koncercie, aby wesprzeć Swifta, pojawili się tacy ludzie jak Tom Cruise, Mila Kunis, Ashton Kutcher i Liam Hemsworth.

To samo dotyczy Travisa, Jasona i Kylie Kelsey, którzy wszyscy wrócili Po eksplozji w namiocie VIP w piątkowy wieczór wraz z chłopakiem Swift, Travisem Kelce.

Ci, którzy przegapili pierwszy mecz w Londynie (z udziałem Wygląda na to, że przetwory z kurczaka z farmą) będą mieli okazję wziąć udział w trasie Eras Tour na stadionie Wembley w sierpniu, kiedy Swift powróci na pięć kolejnych koncertów, po czym oficjalnie powróci do Stanów Zjednoczonych na trasy koncertowe po Nowym Orleanie, Miami i Indianapolis.

Do tego czasu sprawdź poniższą pełną listę gwiazd, które przybyły na pierwszy przystanek Swifta podczas Eras Tour w Londynie.

Noc 1:

Taylor Swift występuje na scenie podczas trasy koncertowej Eras Tour na stadionie Wembley, 21 czerwca 2024 r. w Londynie, Anglia.Joe Hilla/Redfernsa

Cara Delevingne

Nicola Coughlin

Jonathana Van Nessa

READ  J-Hope z BTS dzieli się nową piosenką „On the Street” z J.Cole – Rolling Stone

Jasona i Kaylee Kelseyów

Travisa Kelseya

Scott i Andrea Swift (rodzice Taylora)

Salma Hayek (czwarty slajd)

Leslie Mann (slajd siódmy)

Książę William i jego dzieci

William i królewskie dzieci – książę George i 10-letnia księżniczka Charlotte – Z powrotem W przedstawieniu. Impreza zbiegła się z 42. urodzinami Williama, które uczcił tańcem do piosenki Swifta „Shake It Off”. Jako specjalny bonus, Swift i jej chłopak, Travisa Kelseyaktóra również była obecna na pokazie, przeprowadziła specjalny wywiad z rodziną królewską za kulisami.

Swift wróciła później do tego samego postu na IG i oznaczyła Kelce tagiem – po raz pierwszy to zrobiła.

Erin Andrews i Charissa Thompson

Noc 2

Travisa Kelseya

Wrócił i jest gotowy na kolejną piosenkę.

Jasona i Kaylee Kelseyów

Są baaaaaardzo!

Toma Cruise’a

the Niewykonalna misja Wszystkim towarzyszyły uśmiechy na sobotnim występie Swifta w Londynie.

Milę Kunis i Ashtona Kutchera

Tandem żony również nie mógł powstrzymać uśmiechu.

Liama ​​Hemswortha

Gretę Gerwig

Rachel Ziegler

Swiftowi nie są obce wielkie nazwiska w tłumie. W sierpniu podczas Przystanek wycieczki Eras w Los AngelesDo jej namiotu VIP wchodzili przyjaciele za przyjaciółmi, w tym Selena Gomez, Mindy Kaling, Charlize Theron, Emma Stone, Channing Tatum i Kevin Costner i wielu innych. Od tego czasu jej VIP zajmuje 87. miejsce w drużynie Kansas City Chiefs. Travisa Kelseyaod Swifta Zacząłem się spotykać późnym latem (i nie było to takie trudne). Z ostatniego roku.

W maju Kelsey Brał udział w występie Swifta z okazji 87. Eras TourCo wydarzyło się w mieście miłości – Paryżu we Francji. Przypadek czy może Kierować z ukrycia? Niezależnie od tego Kelsey towarzyszyły jej najbliższe przyjaciółki, Gigi Hadid I Bradley CooperPodczas gdy jej matka Andrzej SwiftI Lenny’ego Kravitza Oni także byli obecni.

READ  Will Smith startuje w zwiastunie emancypacji Apple

Po dwumiesięcznej przerwie trwającej od końca lutego do początku maja Swift wznowiła swoją rekordową światową trasę koncertową w Nanterre we Francji, odwiedzając w kolejnych tygodniach Szwecję, Portugalię i Szkocję, wykonując każdy koncert z wyjątkowymi piosenkami-niespodziankami. Łącznie z tym, który niedawno zadebiutował.”Zabójcza kombinacja” I „Mashup utworów Dis.

Niestety, Swift niedawno wykorzystała swój setny występ Ogłosił, że Eras Tour oficjalnie się zakończy W grudniu, kiedy kończy dwuletnią misję w Vancouver w Kanadzie – rodzinnym mieście jej drogiej przyjaciółki, Ryan Reynoldsktórych obecności z pewnością się spodziewamy.

Więcej nagłówków z trasy Eras Tour znajdziesz pod poniższymi linkami.

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *