Tech Bro jest zły na strażnika, który nie wpuszcza go do klubu

W epickiej bitwie pomiędzy nowojorskim bramkarzem w fedorze i futrze a dwójką bogatych dzieciaków jest całkiem jasne, kto jest zwycięzcą.

W wirusowym filmie TikTok użytkownika @theeuropeankid, który zebrał prawie pół miliona wyświetleń, widać, jak dyrektor techniczny i jego przyjaciel próbują (bezskutecznie) dostać się do klubu w Nowym Jorku.

Na początku klipu dyrektor jest powstrzymywany i niemal krzyczy na wyluzowanego strażnika, który nie chce go wpuścić.

„Słuchaj, za trzy sekundy usunę twoje konto na Facebooku” – zagroził dyrektor generalny, po czym dodał, że zadzwoni do swoich inwestorów, jakby to coś dało. „Przywitaj się ode mnie” – odpowiada niewzruszony strażnik.

Uświadomiwszy sobie, że groźby donikąd go nie zaprowadzą, mężczyzna próbuje podążać ścieżką sławy, wmawiając mu, że jest jedną z 30 osób poniżej 30 roku życia magazynu Furby.

„Nie rozumiesz, z kim zadzierasz. Buduję firmę zajmującą się sztuczną inteligencją, ok. To podbije świat. Twoje dzieci będą korzystać z mojej firmy. Co o tym myślisz?” Spytał.

Drugi mężczyzna, o którym już zapewne zapomniałeś, wtrąca się niemal smutnym tonem, mówiąc, że nie rozumie, dlaczego strażnik mu zawsze przeszkadza. „Nie podoba mi się sposób, w jaki mnie traktujesz” – mówi. „To brak szacunku, nie biorę udziału w badaniach wstępnych TSA, ok? Jesteśmy w Ameryce! Mamy prawa!”

@theeuropeankid opublikował kilka filmów o „irytującym bogatym dzieciaku”, każdy z tytułem. To są wyraźnie skecze. Nie mamy pojęcia, czy rzeczywiście jest bogaty, ale z pewnością świetnie sobie radzi z odgrywaniem bogatego dzieciaka.

@theeuropeankid

Brat myśli, że gra w filmie…

♬ Oryginalne brzmienie – europejskie dziecko

Tego typu treści łatwo można zaliczyć do kategorii „medialnych wściekłości”. Celem tego typu treści jest wywołanie silnej reakcji, w szczególności gniewu i złości, w celu zdobycia i utrzymania wyświetleń. Wściekłe media znane są z używania podburzającego języka, stronniczych informacji lub, w tym przypadku, okazywania skrajnych reakcji.

„Ponieważ nasza uwaga w naturalny sposób skupia się na treściach wywołujących negatywne emocje, takie jak złość i strach, zachęty te są obecnie wbudowane w algorytmy mediów społecznościowych”. Laura Miller pisze dla Slate. „Im częściej wchodzimy w interakcję z tymi treściami, tym bardziej jesteśmy szaleni i przestraszeni”.

Niezależnie od tego, czy ludzie uważają, że te filmy są prawdziwe, czy nie, wiele osób denerwuje się w komentarzach, a inni są zszokowani faktem, że twórca najwyraźniej ma bliźniaka.

„Gdyby naprawdę miał siłę przebicia, wykonałby jeden telefon i ktoś by go wpuścił” – powiedziała jedna z osób.

„Mój brat uważa, że ​​wszyscy powinni traktować go jak króla” – napisała inna.

„Jest ich dwóch?!” Odczytywanie górnej komety.

„Mój brat myśli, że gra w filmie…” – głosił podpis.

Daily Dot skontaktował się z influencerem w celu uzyskania komentarza za pośrednictwem poczty elektronicznej.

*Pierwsza publikacja: 4 lutego 2024 r., godz. 20:00 CST

Stacy Fernandez

Stacy Fernandez jest niezależną pisarką, kierownikiem projektu i specjalistką ds. komunikacji. Pracowała w The Texas Tribune i The Dallas Morning News oraz zarządza mediami społecznościowymi w The Education Trust New York. Jej ulubionym hobby jest szukanie ukrytych perełek w sklepie z używaną odzieżą, uwielbia dobre audiobooki i jest miłośniczką czekolady.

Stacy Fernandez

READ  Nowa wersja HDMI rozwiązuje największy problem z telewizją kablową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *