Ten Hock rzucił Rashforda na ławkę z powodów „dyscyplinarnych”.

Marcusa Rashforda Według menedżera Erika den Haaga, Manchester United został wykluczony z wyjściowego składu na sobotni mecz Premier League przeciwko Wilkom z nieokreślonych „wewnętrznych” powodów dyscyplinarnych.

25-letni Rashford miał poprowadzić linię ataku United na Molineux po tym, jak strzelił dwa gole w dwóch meczach od powrotu do klubu po występie na mundialu z Anglią.

– Streamuj w ESPN+: LaLiga, Bundesliga i nie tylko (USA)

Ale Ten Hoag powiedział przed meczem, że Rashford został upuszczony na ławkę rezerwowych w wyniku działań dyscyplinarnych.

„Wewnętrzna dyscyplina” – powiedział Den Haag dla BT Sport. „Nie [details]. Nasze zasady. Teraz skup się na grze.

„Jest w dobrej formie i nikt nie może grać we wszystkich meczach”.

Den Haag już pokazał swoją gotowość do podejmowania ważnych decyzji z gwiazdami w tym sezonie, po odejściu byłego menedżera Ajaksu Cristiano Ronaldo Kapitan Portugalii został wykluczony z kadry na mecz ligowy z Chelsea po tym, jak odmówił gry jako rezerwowy przeciwko Tottenhamowi.

Argentyna do przodu Aleksandra Garnacho Den Haag zrezygnował z udziału w przedsezonowej trasie koncertowej w Australii po tym, jak zdenerwował go swoim wyczuciem czasu, więc jego decyzja o rezygnacji z Rashforda jest zgodna z jego zobowiązaniem do zapewnienia, że ​​jego zawodnicy przestrzegają jego surowych zasad.

United niedawno uruchomiło 12-miesięczną opcję przedłużenia kontraktu Rashforda na Old Trafford, ponieważ jego poprzedni kontrakt wygasa z końcem tego sezonu.

READ  Aktualizacje na żywo, wyniki walk, analiza boksu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *