Tennessee kontra Gruzja, Alabama kontra LSU i nie tylko

W 10 tygodniu odbędą się dwa masowe mecze, oba w SEC. Tennessee, #1 nowo wybity w rankingach CFP .Udaje się do Aten, aby zmierzyć się z trzecią rozstawioną Gruzją, zdobywcą tytułu krajowego. Gdzie indziej, numer 6 Alabama udaje się do Baton Rouge, aby zmierzyć się z numerem 10 LSU.

Inna czołowa drużyna, nr 4 Clemson, jest w stanie wściekłości w South Bend i jest jedną z wielu innych drużyn, które mają potencjalnie płaskie miejsce przeciwko nierankingowemu przeciwnikowi.

Zobaczmy, co ten weekend przyniesie dla Ciebie.

(Uwaga: wszystkie czasy to ET, kursy pochodzą z BetMGM)

Czas: południe | TV: Lis | Czcionka: TCU -9.5 | Razem: 69,5

Wygląda na to, że będzie to trudne miejsce dla TCU. Nieco kontrowersyjnie, TCU zajęło siódme miejsce w rankingu CFP pomimo rekordu 8-0. Horned Frogs nadal wygrywają mecze, ale ich ostatnie cztery mecze mają przewagę 10 punktów lub mniej. Tymczasem Texas Tech był bardzo konkurencyjny w większości gier Big 12. The Red Raiders zdenerwowali Teksańczyków, przegrywając na drodze do Kansas State i Oklahoma State, a następnie burząc Zachodnią Wirginię.

Godzina: 15:30 | Telewizja: CBS | Czcionka: UGA-8 | Razem: 66,5

Awans Tennessee na pierwsze miejsce w rankingu CFP był imponujący, a teraz Vols mają szansę zająć miejsce kierowcy w SEC East i zrobić kolejny krok bliżej do dodatkowego miejsca. Czy Heisman ma nadzieję, że QB Hendon Hooker pokona obrońcę tytułu? Podczas gdy Tennessee State pokonał pięciu rozstawionych przeciwników, Georgia nie miała do czynienia z rozstawionym zespołem od czasu zburzenia stanu Oregon w pierwszym tygodniu. Po drodze było kilka rozczarowujących wysiłków, ale Bulldogs wydaje się, że w ostatnich tygodniach wróciło na wyższy bieg, odnosząc trzy zwycięstwa z rzędu. Która drużyna błyśnie pierwsza?

Godzina: 19:00 | Telewizja: ESPN | Czcionka: Alabama -13,5 | Razem: 56,5

READ  Przedłużenie procesu przetargowego dla Manchesteru United za szejka Jassima bin Hamada Al Thaniego i Sir Jima Ratcliffe'a

Ponieważ gra Tennessee-Georgia jest przeznaczona dla SEC East, gra Alabama-LSU jest przeznaczona dla SEC West. LSU, Ole Miss i Alabama zajmują pierwsze miejsce w dywizji z rekordami 4-1 SEC, więc ktokolwiek wygra ten numer, będzie na niesamowitej pozycji, aby dotrzeć do gry o tytuł SEC. Wygląda na to, że ofensywa LSU zrobiła ogromny krok naprzód w ostatnich tygodniach, ale będzie to trudne zadanie, próbując nadążyć za silną drużyną Alabamy, która pojawia się po tygodniu pożegnań.

Godzina: 19:00 | TV: FS1 | Czcionka: UT -2.5 | Razem: 54,5

Chociaż TCU zajmuje samotnie pierwsze miejsce w Wielkiej 12, Kansas State ma szansę znacznie zwiększyć swoje szanse na dotarcie do Wielkiej 12 dzięki sobotniej wizycie w Teksasie. Rozegrano K-State bez rozpoczynania QB Adrian Martinez Od dwóch tygodni nie wiadomo, czy wróci na ten tydzień. A jego zwolennik, Will Howard, wykonał świetną robotę pod nieobecność Martineza. Tymczasem Teksańczycy wciąż mają szansę wejść do Wielkiej 12, ale to powinno zacząć się od wygranej w tym tygodniu.

Godzina: 19:30 | telewizja: NBC | Czcionka: Clemson -3.5 | Razem: 44,5

Clemson jest 8-0 i jest w środku wyścigu play-off z czterema meczami do rozegrania. Ta podróż do Notre Dame nie będzie miała wpływu na wyścig ACC, ale Clemson potrzebuje tej wygranej, aby powrócić do College Football Playoff. Podczas ostatniego występu Clemsona Dabo Swinney wystartował z QB DJ Uiagalelei po tym, jak Clemson spadł za Syracuse. Czy Uiagalelei dostanie kolejną krótką smycz, jeśli będzie miał problemy na South Bend? W międzyczasie Notre Dame w pierwszym sezonie Marcusa Freemana jako główny trener miał wzloty i upadki. Irlandczycy rozpoczęli 0-2, ale od tego czasu wygrali w pięciu z ostatnich sześciu. Która wersja The Irish ukaże się w sobotę?

READ  Arsenal oferuje ulepszoną ofertę Declan Rice, o wartości do 105 milionów funtów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *