Tesla Cybertruck z maską, która wygląda jak Ford F-150

Zdjęcie Tesli Cybertruck z folią, która sprawia, że ​​wygląda jak Ford F-150, który wyciekł ze sklepu Tesli.

Wygląda na to, że Tesla trolluje, ale co ważniejsze, zdjęcie rodzi pytania dotyczące Cybertrucka.

Ostatnio widzieliśmy kilka modeli Tesli Cybertruck z jazdą dookoła w Kalifornii.

Wygląda na to, że producent samochodów albo ukrywa swoich kandydatów do Cybertruck Edition, albo testuje okładki na swoich elektrycznych ciężarówkach, albo jedno i drugie.

Ale teraz wyciekł Cybertruck z bardziej, powiedzmy, kreatywnym objazdem ze sklepu Tesli.

Greggertruck udostępnił zdjęcie na Twitterze:

Po zakamuflowaniu pierwszych dwóch Cybertrucków zauważonych za pomocą okładek, Tesla wydaje się poruszać, sprawiając, że ciężarówka wygląda jak normalny pickup.

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, powiedział, że pickupy, takie jak F-150, wyglądają nudno, ponieważ ich projekty nie zmieniły się od 30 lat.

Ten producent samochodów prawdopodobnie przetestuje filtr zwalniający na drogach i zmusi ludzi do rozmowy, co prawdopodobnie jest tutaj celem.

Ale wyciekający obraz może być bardziej interesującym podejściem do najlepiej wyglądającego Cybertrucka pod maską.

To wzbudziło wątpliwości co do tego, czy Cybertruck ma w ogóle przednią ciężarówkę:

Możliwe, że wkładka nie jest przykręcona, a Cybertruck ma schowek, ale wygląda na to, że byłby raczej mały, gdyby był.

Gdyby tak się okazało, byłaby to pierwsza Tesla bez schowka.

Uważa się również, że Frunks są bardziej wartościowe w elektrycznych pickupach niż w zwykłych osobowych samochodach elektrycznych, ponieważ mają łóżka zamiast toreb.

W przypadku Cybertrucka nie jest tak źle, bo ma zamknięte łóżko, ale przydałby się dostęp do oddzielnego zamkniętego obszaru.

co myślisz? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Jeśli chcesz zainstalować energię słoneczną w swoim domu, aby znaleźć w pobliżu zaufanego i niezawodnego instalatora energii słonecznej, który oferuje konkurencyjne ceny, sprawdź Mędrzec Energii. EnergySage to bezpłatna usługa, która ułatwia korzystanie z energii słonecznej — niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu, czy najemcą. Mają setki wstępnie sprawdzonych instalatorów fotowoltaicznych, którzy konkurują o Twoją firmę, zapewniając, że otrzymujesz rozwiązania najwyższej jakości i oszczędzasz od 20 do 30% w porównaniu z robieniem tego samodzielnie. Co więcej, korzystanie z niego jest bezpłatne i nie będziesz otrzymywać połączeń sprzedażowych, dopóki nie wybierzesz instalatora i nie udostępnisz mu swojego numeru telefonu. EnergySage może pomóc Ci porównać oferty z instalatorami energii słonecznej, którzy oferują Tesla Powerwall, a nawet Tesla Solar na niektórych rynkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *