Tesla obniżyła przez ograniczony czas cenę Modelu Y

Tesla obniżyła na swojej stronie internetowej cenę Modelu Y, wskazując, że rabat będzie dostępny tylko do końca tego miesiąca.

W sobotę Tesla opublikowała nową wiadomość na temat Modelu Y Składnik systemuNależy zauważyć, że modele Model Y RWD i Long Range AWD zostaną wycofane do końca lutego. Co ciekawe, producent samochodów napisał również, że „ceny wzrosną o 1000 dolarów lub więcej” począwszy od pierwszego dnia przyszłego miesiąca.

„Aktualizacja cen – Ceny nowego Modelu Y RWD i Long Range AWD zostały obniżone w przypadku dostaw trwających od teraz do 29 lutego” – napisała Tesla w komponencie Modelu Y. „1 marca ceny wzrosną o 1000 dolarów lub więcej”.

Obniżki cen oznaczają obniżkę o 1000 USD zarówno w przypadku Modelu Y RWD, jak i Long Range, chociaż zmiana ceny nie dotyczy Modelu Y Performance.

W chwili pisania tego tekstu ceny Tesli Model Y RWD zaczynają się od 42 990 dolarów przed premiami, podczas gdy Model Y Long Range zaczyna się od 47 990 dolarów. Model Y jest obecnie jedynym narzędziem do tworzenia zamówień, które wyświetla komunikat „Aktualizuj ceny”.

Kupujący w USA mogą również uzyskać federalną ulgę podatkową w wysokości 7500 dolarów, która w przeciwieństwie do lat ubiegłych jest dostępna natychmiast po zakupie. W zależności od tego, gdzie kupujący mieszka, może on również uzyskać dodatkowe ulgi podatkowe, co może skutkować znacznie niższą ceną zakupu.

Tesla obniżyła ostatnio ceny na innych rynkach, a w ciągu ostatnich kilku tygodni producent samochodów wprowadził szereg zachęt w Ameryce Północnej. Na początku tego miesiąca Tesla udostępniła trzy znaczące korzyści dla kupujących, którzy dokonają zakupu do końca pierwszego kwartału, w tym bezpłatny transport zarówno w przypadku wersji beta Full Self-Driving (FSD), jak i bezpłatne dożywotnie ładowanie SuperCharging, a także zniżkę w wysokości 1000 dolarów. W nowych samochodach. – Zakup pojazdów dla pierwszych posiadaczy rezerwacji Cybertruck.

READ  Lotnisko Heathrow przedłuża limit pasażerów do października w związku z chaosem podróżniczym

Chociaż Tesla często wypłaca premie motywacyjne na koniec kwartału i roku, aby pomóc zwiększyć sprzedaż, niektórzy zauważyli, że jest to pierwszy przypadek, gdy producent samochodów zdecydował się na taki ruch w środku kwartału:

Jaka jest Twoja opinia? Daj mi znać na adres [email protected], znajdź mnie na @Zachary ViscontiMożesz też przesłać nam swoje wskazówki na adres [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *