Taylor Swift leci prywatnym samolotem z występu w Tokio na Super Bowl

TOKIO (AP) – Czy zdąży na czas? Wydaje się, że tak myślą nieustraszeni obserwatorzy lotów online.

W mediach społecznościowychFani Taylor Swift i dziennikarze lotnictwa uważają, że znaleźli prywatny samolot Swift, nazwany „Erą futbolu” i obecnie leci na lotnisko w Los Angeles, a jego przylot ma nastąpić około 15:00 czasu lokalnego.

Nie ujawniono jeszcze planów zabrania jej do Las Vegas, gdzie jej chłopak, gwiazda NFL Travis Kelce, zagra w niedzielę w Super Bowl.

Przedstawiciele Swift i VistaJet, jedynej na świecie prywatnej linii lotniczej o zasięgu globalnym, nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Associated Press o komentarz.

Tysiące fanów w Tokyo Dome wciąż dźwięczało w uszach najnowszej piosenki Swift w sobotni wieczór, kiedy piosenkarka pospieszyła do prywatnego samolotu na lotnisku Haneda, prawdopodobnie aby udać się na dokładnie sprawdzony lot do Kelsey.

„Wszyscy przeżyjemy niesamowitą przygodę” – powiedziała Swift publiczności wcześniej. Mówiła o muzyce, ale równie dobrze mogła opisać swój wyścig z czasem, w którym miała przekroczyć dziewięć stref czasowych i międzynarodową linię zmiany daty.

Z ostatnim ukłonem na koniec wyprzedanego występu, ubrana w niebieski strój z cekinami, przy krzyczącej publiczności, pulsujących światłach stroboskopowych i spadającym konfetti, Swift zniknęła pod sceną i rozpoczęła swoją podróż na drugi koniec świata.

Jej wyczekiwany wyjazd na mecz drużyny Kelce Kansas City Chiefs z San Francisco 49ers w Las Vegas od tygodni wzbudzał fantazje i spekulacje.

„Mam nadzieję, że uda jej się wrócić na czas. To bardzo romantyczne” – powiedziała Hitomi Takahashi, lat 29, pracownica biurowa, która kupiła z przyjaciółką pasujące T-shirty Taylor Swift i robiła zdjęcia przed Tokyo Dome.

Ludzie czekają w kolejce obok plakatu, aby zrobić sobie zdjęcia, podczas gdy inni, prawda, reagują na swoje selfie przed koncertem Taylor Swift w Tokyo Dome w Tokio, sobota, 10 lutego 2024 r. (AP Photo/Hiro Kumai)

Około godzinę po zakończeniu ceremonii dziennikarze AP znajdowali się w pobliżu strefy prywatnego odrzutowca Hanedy, kiedy podjechały minibusy i ktoś wszedł w okolicę bramy, gdzie widok zasłaniało cztery do pięciu osób z dużymi czarnymi parasolami.

READ  Aktor z Hongkongu Kenneth Tsang umiera w hotelu poddanym kwarantannie

Na sobotniej imprezie było mnóstwo dowodów na wyjątkowe zjawisko kulturowe, jakim jest związek pomiędzy Swiftem i Kelseyem, związek pomiędzy profesjonalną piłką nożną a ogromną mocą gwiazd Swifta. Oprócz osób ubranych w sukienki z cekinami na cześć Swifta, nie zabrakło T-shirtów, czapek i innego sprzętu Chiefs firmy Kelce.

Niektórzy wydali w tym tygodniu tysiące dolarów, aby wziąć udział w koncertach gwiazdy popu.

„Romeo, zabierz mnie gdzieś, gdzie będziemy sami” – śpiewała Swift.

Nie znajdziesz tej niedzieli w Las Vegas, gdzie tłumy będą oglądać, nie mówiąc już o milionach na całym świecie.

Określenie, że globalna analiza podróży Swifta jest intensywna, to mało powiedziane.

Fani namierzyli jej samolot. Wzrost temperatury planety Emisji dwutlenku węgla Jej podróże po świecie były krytykowane. Urzędnicy zbadali jego zdolność do parkowania samolotu na lotniskach w Las Vegas.

Do akcji włączyli się nawet japońscy dyplomaci. Ambasada Japonii w Waszyngtonie zamieściła w mediach społecznościowych informację, że może w odpowiednim czasie wziąć udział w Super Bowl, a w swoim oświadczeniu zamieściła trzy tytuły piosenek Swifta – „Speak Now”, „Fearless” i „Red”.

„Jeśli opuszczasz Tokio wieczorem po koncercie, powinieneś wygodnie przybyć do Las Vegas przed rozpoczęciem Super Bowl” – czytamy w oświadczeniu.

Takahashi, fanka Tokyo Dome, zdawała sobie sprawę z krytyki, z jaką spotkała się Swift w związku z jej prywatnymi odrzutowcami, ale stwierdziła, że ​​piosenkarka została niesprawiedliwie wyróżniona.

„Wiele innych osób podróżuje w interesach, a ona przybyła tu ze względu na swoją pracę. Spotkała się z krytyką, ponieważ jest sławna i uprzywilejowana” – powiedziała Takahashi.

Kobiety pozują do selfie przed koncertem Taylor Swift w Tokyo Dome w Tokio, sobota, 10 lutego 2024 r. (AP Photo/Hiro Komae)

Kobiety pozują do selfie przed koncertem Taylor Swift w Tokyo Dome w Tokio, sobota, 10 lutego 2024 r. (AP Photo/Hiro Komae)

Swift już w tym tygodniu podróżował po świecie.

Przed przyjazdem do Azji brała udział w ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles, zdobywając swoją 14. nagrodę Grammy i rekordową czwartą nagrodę za Album Roku za „Midnights”. Spektakl obejrzało ok 17 milionów ludzi. Ogłosiła także niespodziewaną wiadomość na swój temat Kolejna płyta gotowa spadnie w kwietniu.

READ  Tom Hanks żałuje wydalenia Conora Ratliffa z Band of Brothers

Potem cztery koncerty w Tokio, a teraz powrót do Stanów Zjednoczonych. Poszedłem za Kelseyem Przez większą część sezonu Chiefs.

Oczekuje się, że Swift uda się jeszcze w tym tygodniu do Australii, aby kontynuować trasę koncertową.

„Ten tydzień to naprawdę najlepszy rodzaj chaosu” – powiedziała. Opublikowano w środę Na Instagramie.

___

Współpracująca pisarka prasowa Mari Yamaguchi i pisarka muzyczna AP Maria Sherman z Los Angeles wniosły swój wkład w powstanie tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *