The Rays pokonali Tygrysy w dniu otwarcia MLB, tak jak planowali

ulica. PETERSBURG – Kiedy miniesz całą pompę Dnia Otwarcia, od dymu i migających świateł, przedstawień graczy i roju kamer telewizyjnych w grze post-klubowej, okolicznością jest znalezienie sposobu na wygranie gry.

A Rays właśnie to zrobili w czwartek, pokonując Tygrysy 4-0 w sposób, który, jak mają nadzieję, przeprowadzi ich przez następne sześć, a może siedem miesięcy.

Shane McClanahan rozbił dominujący start w sześciu biegach. Jose Serre dał im wczesne prowadzenie z homerem w trzeciej, a oni dodali uderzenia sprzęgła Randy’ego Arzareny i uderzającego Luke’a Raleigha w szóstym, a następnie homera w ósmym przez Wandera Franco.

Manuel Margot rozegrał grę defensywną, która uratowała bieg, złapanie biegu na całość i przyłożenie z nurkowania, aby zlekceważyć rajd Tygrysów w siódmej. i trzech pomocników połączonych, aby uzyskać ostatnią dziewiątkę.

„Pracowaliśmy nad tym przez całą wiosnę” – powiedział menedżer Kevin Cash. Później dodał: „Wygrana podobna do promieni. Będziemy często zapisywać się na tego rodzaju wygrane”.

Czwartek był początkiem 26. sezonu Rays i mają duże oczekiwania nie tylko co do przedłużenia serii kolejnych miejsc w play-offach do pięciu, ale także zdobycia pierwszego mistrzostwa.

„Nigdy nie wiemy, co przyniesie sezon, ale to może być ten sezon” – powiedział przed meczem główny właściciel Stuart Sternberg.

Były rozgrywający Rays, James Shields, reaguje po rzuceniu uroczystego pierwszego narzutu. [ IVY CEBALLO | Times ]

The Rays spędzili również znaczną część roku patrząc wstecz, świętując swoje pierwsze 25 sezonów (lub głównie ostatnie 15), wracając do meczu otwarcia, 31 marca 1998 r., Również przeciwko Tygrysom.

Mając Jamesa Shieldsa, kluczowego gracza i celebrytę w ich niezwykłej przemianie z mieszkańców piwnicy w rywali w 2008 roku, eksmisja z pierwszego boiska była dobrym sposobem na rozpoczęcie, ciepło przywitana przez hałaśliwy tłum Tropicana Field liczący 25 025 osób.

„Nasi fani byli niesamowici – było głośno” – powiedział Cash. „Ktokolwiek zaplanował wejścia – a to wzbudzi duże zainteresowanie chłopaków – wykonał naprawdę dobrą robotę. Wiele filmów było naprawdę fajnych, dobrze zrobionych. Nowa tablica wyników wyglądała dobrze. po prostu fajny dzień, w którym można być częścią”.

READ  Manchester United zmierzy się z Realem Betis, a Arsenal ze Sportingiem Lizbona w 1/8 finału Ligi Europejskiej

McClanahan, produkt USF swojego drugiego z rzędu startu w Dniu Otwarcia, wykonał swoją część, pozwalając na sześć trafień, ale nie wpadając w większe kłopoty, trafiając sześć.

„Dał wiele naprawdę dobrych występów i dał nam początek, na który nigdy nie będziemy narzekać – sześć inningów, żadnych inningów” – powiedział Cash. „Będziemy się na to zapisywać każdej nocy”.

Kiedy było po wszystkim, po 87 stosunkowo skutecznych narzutach, Rays co rundę rzucali trzema wysoko latającymi pomocnikami – Colinem Butchem (który uciekł dzięki złapaniu Margot), Jasonem Adamem i Pete’em Fairbanksem.

Chcesz czegoś więcej niż tylko pola punktacji?

Chcesz czegoś więcej niż tylko pola punktacji?

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu z raportami radiologicznymi

Felietonista John Romano będzie przesyłał Ci najnowsze spostrzeżenia i analizy radiologiczne, abyś był na bieżąco co tydzień przez cały sezon.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie dostępne opcje

Jose Siri podaje z ziemianki podczas wprowadzenia, a następnie zagrywa po rozpoczęciu gry.
Jose Siri podaje z ziemianki podczas wprowadzenia, a następnie zagrywa po rozpoczęciu gry. [ IVY CEBALLO | Times ]

Atak The Rays jest największym pytaniem w tym sezonie, ponieważ dramatyczny spadek produkcji w 2022 roku i anemiczny wygląd spowodowały, że Cleveland rozegrał dwa mecze play-off, w których zdobyli łącznie jeden punkt.

Seerey wykonał ten ostatni bieg w 2022 roku, z homerem solo, i zrobił to samo w swoim pierwszym w 2023 roku, 393-metrowym uderzeniu Eduardo Rodrigueza z Detroit.

Podczas gdy Serre jest głównie znany ze swojej szybkości i znakomitej obrony w środku pola, ma również możliwość trafienia kilku runów u siebie – 16 w zeszłym roku i 20 w 2021 między drużyną Houston Triple-A a zespołami z wielkiej ligi.

„Mam duże zaufanie do własnej siły” – powiedział za pośrednictwem tłumacza zespołu, Manny’ego Navarro. „Czasami muszę nie starać się tak bardzo. Czasami myślę, że im luźniej jestem, tym wyżej piłka wyskoczy z pałki.”

READ  Jak surowy rzut karny pomógł Lions odzyskać 2 punkty w meczu play-off NFL 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

The Rays wierzyli, że głębia i wszechstronność ich składu – połączenie mocy, uderzeń, tempa, lewej i prawej opcji – będzie wystarczająco produktywna.

„Nie jest tajemnicą, że mamy niesamowity personel” – powiedziała Margot za pośrednictwem Navarro. „Jeśli uda nam się zdobyć co najmniej pięć home runów, wiemy, że będą dla nas pracować”.

Z McClanahanem prowadzącym 1-0 awansowali na szóste miejsce.

Rozpoczął się bieg Yandy Diaz i singiel z singla Tiger Isaac Paredes, następnie zastępca Arozareny, Jason Foley, przywitał się singlem RBI, a Luke Raley, który zaliczył swój pierwszy skład na Opening Day z solidną wiosną, trafił na kolejny.

Krótki stoper Rays Wander Franco (5) świętuje solowym home runem w ósmej rundzie.
Krótki stoper Rays Wander Franco (5) świętuje solowym home runem w ósmej rundzie. [ IVY CEBALLO | Times ]

Franco ponownie zamienił to w grę o władzę, uderzając 402-stopowym puttem w lewy środek, zajmując ósme miejsce.

„Było wielu dobrych spekulantów” – powiedział Cash. „Z góry nigdy nie wiesz, co dostaniesz w dniu otwarcia. … Na początku widzisz kilka klap i być może trochę się rozwijają tylko dlatego, że są zbyt drogie. Ale po tym pierwszym razie zamawiając, za drugim razem poczułem, że porównują ich do Somewhat, a my kanibalizowaliśmy wielkie nietoperze.

Ogólnie rzecz biorąc, był to dobry sposób na rozpoczęcie.

„Absolutnie” — powiedział Bush. „Raise Standard wygrywa Jamila. Myślę, że w tym roku zobaczymy ich wielu”.

• • •

Zapisz się do cotygodniowego biuletynu Rays Report, aby uzyskać świeże spojrzenie na Tampa Bay Rays i pozostałe główne drużyny od felietonisty sportowego Johna Romano.

Nie przegap najnowszych sportów uniwersyteckich z Bucs, Rays, Lightning, Florida College i innych. Śledź naszą drużynę sportową Tampa Bay Times na Twitterze Świergot I Facebook.

READ  FIFA zgadza się na zmianę daty rozpoczęcia Mistrzostw Świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *