„The Rock” został powołany do Rady Dyrektorów UFC, Rady Dyrektorów TKO Group WWE

„The Rock” będzie potrzebował nowych, szytych na miarę garniturów biznesowych ze względu na jego muskularną sylwetkę wynoszącą 180 cm.

Dwayne Johnson, aktor, była gwiazda WWE i najpopularniejszy Amerykanin na platformach społecznościowych na świecie, został we wtorek powołany do zarządu TKO Group, spółki publicznej składającej się z UFC i WWE.

Johnson jest jednym z najsłynniejszych zapaśników, którzy kiedykolwiek wyszli z WWE, ośmiokrotnie zdobywając mistrzostwo tej organizacji.

Oprócz nominacji 51-letni Johnson stał się pełnym właścicielem marki „The Rock”, która wcześniej była własnością WWE. Jak wynika z oświadczenia, Johnson podpisał nową umowę promocyjną i usługową z WWE, która „zapewnia mu usługi promocyjne, licencyjne i inne”.

„Bycie w zarządzie TKO i posiadanie pełnej własności nazwy The Rock jest nie tylko bezprecedensowe, ale także niezwykle inspirujące, ponieważ moje szalone życie zatoczyło koło” – stwierdził Johnson w oświadczeniu. „W głębi serca jestem budowniczym, który buduje i służy ludziom [TKO CEO] Pokazywać [Emanuel] Buduje coś, co naprawdę zmienia zasady gry.

„Jestem niezwykle podekscytowany możliwością pomocy w dalszym rozwijaniu naszych biznesów TKO, WWE i UFC na całym świecie jako światowy lider w sporcie i rozrywce – jednocześnie dumnie reprezentując wielu wybitnych sportowców i wykonawców, którzy każdego dnia ciężko pracują, aby zrealizować swoje marzenia i przekaż je naszym fanom.” „Byłem tam, nadal tam jestem i to jest dla nich”.

Na początku tego miesiąca Johnson ogłosił potencjalną walkę ze swoim kuzynem, mistrzem WWE Universal Championem Romanem Reignsem, podczas występu na WWE Raw. Walka mogłaby odbyć się w kwietniu na WrestleManii 40. Jeśli dojdzie do skutku, będzie to pierwsza prawdziwa walka Johnsona od 2013 roku.

Od czasu swojego pobytu w WWE jest zajęty, czy to swoim studiem telewizyjnym i filmowym Seven Bucks Productions, Teremana Tequila, Zoa Energy czy Project Rock, linią odzieży Under Armour, która ma umowę z UFC na tydzień walk dla zawodników. buty. Johnson jest także partnerem niedawno połączonej United Soccer League.

READ  Keanu Reeves świętuje liczbę zgonów aktora Johna Wicka Stunta

Pomimo wszystkich swoich projektów Johnson pozostał powiązany z nieruchomościami TKO. W nadchodzącym filmie zagra legendę mieszanych sztuk walki i weterana UFC Marka Kerra i jest zagorzałym fanem UFC (Johnson jest wieloletnim przyjacielem prezesa WWE Nicka Khana). Nahnachka Khan, siostra Nicka, była twórczynią i producentem wykonawczym programu Johnsona „Young Rock”.

„Bardzo niewielu ludzi na świecie rozumie konwergencję sportu, rozrywki, mediów i biznesu taką jak muzyka rockowa” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny TKO Vince McMahon. „Jesteśmy dumni, że dołączył do Zarządu TKO, aby pomóc wynieść naszą firmę na nowy poziom”.

Nazwa „The Rock” pochodzi od oryginalnego imienia Johnsona w WWE, Rocky Maivia, które było hołdem dla jego rodziny. Johnson jest zawodowym zapaśnikiem trzeciej generacji. Jego dziadkiem był „Overboss” Peter Maivia, a jego ojcem był Rocky Johnson, który był pierwszym czarnym mistrzem w historii WWE (zdobył tytuły tagów z Tonym Atlasem). Oboje są w WWE Hall of Fame.

„Mój dziadek, „Najwyższy Przywódca” Peter Maivia i mój ojciec, Rocky „Solman” Johnson, nigdy nie spodziewali się, że ten dzień nadejdzie” – stwierdził Johnson w oświadczeniu. „Dlatego jestem tak zaszczycony, że zasiadam przy stole, który ma za sobą dziesięciolecia rodzinnej historii i dziedzictwa. Stół, który pomogła zbudować moja rodzina”.

Rada dyrektorów TKO Group powiększy się do 13 osób wraz z powołaniem Johnsona i Brada Kewellów, dyrektorów generalnych firmy Uptake Technologies zajmującej się sztuczną inteligencją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *