Tiger Woods podsyca niespodziewane nastawienie Masters podczas wycieczki szkoleniowej Augusta | Panowie

Perspektywa drewno tygrysa Niesamowity powrót do Masters w przyszłym tygodniu jest dodatkowo wzmocniony, gdy 15-krotny główny zwycięzca przyjeżdża we wtorek do Augusta National na trening. Nie grał w golfa od czasu poważnej kontuzji nogi w wypadku samochodowym w lutym zeszłego roku.

Oczekuje się, że Woods oceni swoją fizyczną zdolność do gry w swoim pierwszym dużym turnieju mężczyzn w 2022 roku po rozegraniu 18 dołków, a decyzja prawdopodobnie zostanie podjęta przed końcem tego tygodnia. Kluczowa będzie reakcja organizmu Woodsa na spacer po górzystym terenie Augusty. Kiedy prywatny odrzutowiec Woodsa wylądował we wtorek rano w Georgii, bukmacherzy natychmiast zmniejszyli szanse na zdobycie szóstej zielonej kurtki.

Woods, który wygrał Masters 2019 po powrocie z wielu operacji kręgosłupa, był postrzegany jako mało prawdopodobny, aby grał w zawodach najwcześniej przed tegorocznym Open w St Andrews. Pojawił się u boku swojego syna Charliego na mistrzostwach PNC w grudniu, ale z pomocą wózka golfowego. Miesiąc temu przyznał, że miał „szczęście, że żyje” po wypadku w Los Angeles, dodając: „Teraz mogę grać w golfa. Do jakiego poziomu? Nie wiem”.

W ostatnich dniach pojawiły się zdjęcia Woodsa grającego w zwycięskim klubie na Florydzie, podsycając spekulacje na temat mało prawdopodobnego powrotu Masters. Choć jest mistrzem tworzenia tajemnic, to fakt, że 46-latek jest gotowy odwiedzić Augustę w tym momencie, oznacza, że ​​uważa możliwość gry w 86. Masters za poważną.

READ  Luka Doncic tworzy historię NBA dzięki historycznemu hat-trickowi, gdy Dallas Mavericks pokonało New York Knicks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *