„To mój świat i sprawia, że ​​​​moje życie wydaje się kompletne”.Paris Hilton świętuje sześć miesięcy bycia matką swojego syna, Phoenixa Barrona.

42-letnia bywalczyni opublikowała w niedzielę serię zdjęć swojego uroczego chłopczyka na swojej oficjalnej stronie na Instagramie.

„To jest mama Barbie. Mój mały Feniks kończy dziś 6 miesięcy. Jest moim światem i sprawia, że ​​moje życie wydaje się kompletne.”

Nie mogę się doczekać wszystkich magicznych wspomnień, które wspólnie stworzymy! Mamusia bardzo cię kocha, aniołku.

W sekwencji ujęć Paris ma na sobie różowy dres z serduszkami po bokach spodni, trzymając syna i słodko patrząc na niego, gdy on ze zdumieniem wpatruje się w otaczający go pokój.

Mama Bear: Paris Hilton świętuje sześć miesięcy bycia matką swojego syna, Phoenixa Barrona. 42-latka udostępniła w niedzielę serię zdjęć swojego uroczego brzuszka na swoim oficjalnym Instagramie

Facet od prostego życia założył parę niebieskich skarpetek ze ściągaczami i usiadł na różowym okrągłym dywaniku z nadrukowanym napisem „House of Sliving”.

„Sliving” to termin wymyślony przez Paryż w 2019 roku, który oznacza „zabijać” i „żyć”, od środka wspomniany.

W krótkim filmie prezenterka podcastu I Am Paris trzyma swojego syna, który ściska zabawki na komodzie.

Paris Phoenix jest zaręczona z 42-letnim mężem Carterem Reume, którego poślubiła w 2021 roku.

Słodki nowy snap pojawia się tydzień po tym, jak gwiazda Hottie lub Nottie ujawniła, że ​​nie może się doczekać powiększenia rodziny o córeczkę.

„Kocham cenne wspomnienia z moimi pięknymi siostrzenicami. Bycie ciocią przynosi mi tyle szczęścia i napełnia moje serce miłością” – napisała blond piękność obok zdjęć z siostrą Nicky Hilton Rothschild (39 l.) i córkami Lily (6 l.) , i Teddy, pięć. .

„Marzę o dniu, w którym będę miała swoją małą księżniczkę, z którą będę mogła dzielić te cudowne chwile” – dodała w podpisie.

Na początku tego roku Paris, Carter i Phoenix przeprowadzili się do rezydencji o powierzchni 15 000 stóp kwadratowych w dzielnicy Beverly Park w Los Angeles.

według brudPara wynajmuje luksusowy dom za 160 000 dolarów miesięcznie.

READ  Współtwórczyni Ashley Lyle podsumowuje szokujące zakończenie Deadline
Mama Barbie: To jest mama Barbie. Mój mały Feniks kończy dziś 6 miesięcy. To mój świat i sprawia, że ​​moje życie wydaje się kompletne”.
Sześć miesięcy: Nie mogę się doczekać wszystkich magicznych wspomnień, które wspólnie stworzymy! Mamusia bardzo cię kocha, aniołku
Sling: Na Snapie Paris ma na sobie różowy dres z sercami po bokach spodni, trzymając syna i słodko patrząc na niego, gdy on ze zdumieniem wpatruje się w otaczający go pokój
Miłość: Uczennica Simple Life założyła parę niebieskich skarpetek z chmurkami i usiadła na różowym okrągłym dywaniku z nadrukowanym napisem „House of Sliving”.
Wonder: Sliving to termin wymyślony przez Paryż w 2019 roku, który według Insidera oznacza „zabijać” i „żyć”.
Pluszaki: w krótkim filmie prezenterka podcastu „Anna Paris” trzyma swojego syna, który ściska zabawki na komodzie
BABY BABY: Paris Phoenix jest zaręczona z 42-letnim mężem Carterem Reume, którego poślubiła w 2021 roku
Rodzina: urocze nowe zdjęcie pojawia się tydzień po tym, jak gwiazda Hottie lub Nottie ujawniła, że ​​nie może się doczekać powiększenia rodziny o córeczkę

Ale ten dom jest niesamowity. Czuję, że dosłownie nigdy nie musimy wyjeżdżać. „Mamy siebie nawzajem”, powiedział Ryom, „i mamy dziecko P od środka w kwietniu.

Dodał: „Jesteśmy jednorożcami biegającymi po domu, tańczącymi, robiącymi taco we wtorki, wchodzącymi do twojego pokoju wystawowego i mówiącymi:„ Czy możemy iść do paczek na 15 minut i otworzyć paczki?

Idziemy do ośrodka zdrowia i robimy leczenie. Po prostu spędzamy czas. To jest jak park rozrywki. Jest wiele różnych czynności do wykonania.

Paris nazywa centrum odnowy biologicznej Spa Sling i nazywa je „jak posiadanie Fontanny Młodości we własnym domu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *