Tom Brady ma ćwiczyć w poniedziałekDobre zdjęcia

Słowo w niedzielę brzmiało, że rozgrywający Tom Brady W przyszłości wróci do Buccaneers i wygląda na to, że rozmowa była trafna.

Rick Stroud Tampa Bay Times Plan w Tampie jest dla Brady uczestniczyć Poniedziałek na treningu z zespołem. To był pierwszy trening Brady’ego od 11 sierpnia.

„Powody osobiste” były wyjaśnieniem nieobecności Brady’ego, a dodatkowe informacje są takie, że te powody nie są związane z jego zdrowiem lub zdrowiem członka rodziny. Brady prawdopodobnie odpowie na pytania dotyczące jego sierpniowej przerwy, gdy następnym razem spotka się z mediami, choć nie jest jasne, czy to ujawni więcej szczegółów.

The Buccaneers powiedzieli, że nieobecność Brady’ego była zaplanowana, a główny trener Todd Bowles wielokrotnie bagatelizował wszelkie obawy dotyczące straconego czasu w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z planem w poniedziałek, Bowles nie będzie musiał wracać do tego dobrego na następnej konferencji prasowej, a Bucks mogą skupić całą swoją uwagę na nadchodzącym sezonie z wszystkimi rękami na pokładzie.READ  Według ONZ, gdy populacja świata osiąga 8 miliardów, wzrost stanowi więcej wyzwań dla planety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *