Travis Kelce wspiera Taylor Swift na koncercie Eras Tour w Paryżu po nakręceniu filmu „Grotesquerie”

Travis Kelce udał się do Paryża, aby wspierać Taylor Swift, gdy piosenkarka dodała z niej piosenki Sekcja torturowanych poetów W podróż przez wieki.

Swift rozpoczęła czterodniowy występ w Paris La Défense Arena, a panująca mistrzyni NFL była jedną z osób obecnych na jej ostatnim wieczorze w niedzielę, 12 maja.

Kelsey podobno zainspirowała „So High School”, jedną z piosenek Swift na jej najnowszym albumie, który wykonała w niedzielny wieczór.

„Ty umiesz grać w piłkę, ja znam Arystotelesa” – śpiewa Swift.

Gwiazdy, które wspierały Swift, to Gigi Hadid i Bradley Cooper.

Kelsey miał pracowity tydzień przed wyjazdem do Paryża. Na początku tygodnia widziano go podczas kręcenia nowego serialu horrorów Ryana Murphy’ego dla stacji FX Osobliwość.

Gwiazda futbolu zagrała u boku Niecy Nash Betts, Courtney B. Vance i Lesley Manville w nadchodzącym serialu, którego zdjęcia właśnie się rozpoczęły.

Podczas kręcenia zdjęć z Kelce Nash-Betts udostępniła kilka filmów w mediach społecznościowych. Osobliwość Debiut aktorski Kelce jako gospodarza Sobotnia noc na żywo w marcu 2023 r. Wystąpił także u boku Swifta w wieczornym serialu komediowym NBC Last Fall .

Kelce korzysta z wolnego od NFL, zanim wyrównana końcówka powróci do Kansas City Chiefs na obóz przygotowawczy przed nowym sezonem piłkarskim tej jesieni.

Po wydaniu nowego albumu Swift, The Tortured Poets Department, Swift rozpoczęła swoją trasę koncertową nową erę. Piosenkarka zmodyfikowała swój program, dodając takie utwory jak „But Daddy I Love Him” i „Who’s Afraid of Me Little?” „Down Bad”, „Fortnite”, „Najmłodszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył” i „Mogę to zrobić ze złamanym sercem”.

Na Instagramie Swift poświęciła post nowemu etapowi swojej trasy koncertowej, który nazwała „Female Rage: The Musical”.

„Mojej załodze, innym artystom i zespołowi, który podczas przerwy niestrudzenie pracował, aby przygotować dla Was tę niespodziankę – ale przede wszystkim dla fanów w Paryżu, jestem wdzięczny, że to wy jako pierwsi mogliście nam to pokazać czas, ponieważ daliście nam tyle emocji, pasji i miłości. Jestem bardzo podekscytowany możliwością zagrania. To jest dla każdej publiczności na trasie. Do zobaczenia wkrótce, Sztokholmie!

READ  Jennifer Lopez i Ben Affleck Miesiąc miodowy we Włoszech, kolacja nad jeziorem Como

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *