Trump kpi z Haley po akcji w Karolinie Południowej, gdy zegar tyka Haley, która wpłaciła obligacje o wartości 500 milionów dolarów: NA ŻYWO

Trump mówi zwycięzcy prawyborów Partii Republikańskiej w Karolinie Południowej Joe Bidenowi „jesteś zwolniony”

Donald Trump naśmiewał się ze swojej rywalki w wyścigu o nominację Partii Republikańskiej, Nikki Haley, po tym, jak wspierana przez Charlesa Kocha organizacja Americans for Prosperity Action Donor Network ogłosiła, że ​​nie będzie już wspierać jej kampanii po przegranej przez nią prawyborach w Karolinie Południowej.

Radosny Trump napisał w niedzielę w Truth Social, że Koch i jego partnerzy „od początku grali na korzyść frajerów”.

Faworyt Partii Republikańskiej po czwartym zwycięstwie w prawyborach z rzędu w sobotę celowo nie wspomniał o pani Haley, zwracając wzrok na Joe Bidena i mówiąc prezydentowi: „Jesteś zwolniony!”

Wcześniej tego dnia Trump zwrócił się do CPAC i porównał się do niesławnego gangstera z czasów kryzysu Ala Capone, porównał nielegalnych imigrantów do Hannibala Lectera – który grozi wprowadzeniem nowych fal przestępczości do Ameryki – i przechwalał się, że nie chce ustąpić. Pomimo narastających problemów prawnych z jednej strony.

Tymczasem kandydatowi grozi brak środków finansowych, gdyż zbliżają się terminy wpłaty dwóch środków nałożonych przez sąd: 454 mln dolarów (wraz z odsetkami) w związku z oszustwem w Nowym Jorku i 83,3 mln dolarów tytułem odszkodowania za zniesławienie, które jest winien przestępcy seksualnemu E Jeanowi Carrollowi.

1708956053

CPAC: Trump nazywa żonę Melanię „Mercedesem”

W pewnym momencie swojego przemówienia Trump wydawał się zdezorientowany Jego własna żonaMercedes Schlapp, żona przewodniczącego CPAC Matta Schlappa, jest obecnie rzadko widywana publicznie.

Na pewno nie cierpi na pogorszenie funkcji poznawczych, prawda?

Donald Trump w przemówieniu CPAC nazywa żonę Melanię „Mercedesem”.

Były prezydent Donald Trump nazwał Melanię „Mercedesem”, chwaląc swoją żonę w Waszyngtonie. Tłum zgromadzony na Konferencji Akcji Politycznej Konserwatystów (CPAC) zgotował byłej pierwszej damie owację na stojąco, gdy Trump opisał, jak „ludzie go kochają”. „Och, spójrz na tego mercedesa, jest naprawdę fajny” – powiedziała publiczność, wstając i klaszcząc. 24 lutego, tego samego dnia, w którym wyborcy udają się do urn w prawyborach Karoliny Południowej, kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta wygłosił przemówienie programowe.

READ  Elon Musk w zeszłym tygodniu zrezygnował z polityki „dni wolnych” i pracy z domu na Twitterze – mocno naciskając na kulturę pracy „24/7”. Oto 3 inne inwestycje, które kochają miliarderzy

Joe Sommerlada26 lutego 2024 14:00

1708954200

CPAC: Trump porównuje się do niesławnego gangstera Ala Capone

A oto nasz człowiek, nowy ulubieniec, który po raz kolejny pomaga w zdobyciu sławy, mając nadzieję, że doda trochę podziemia do swojej szorstkiej, ale błyszczącej marki.

Podczas przemówienia CPAC Trump ponownie porównał się do amerykańskiego gangstera Ala Capone

Donald Trump ponownie porównał się do niesławnego szefa mafii Ala Capone podczas swojego przemówienia w CPAC w sobotę, 24 lutego. Były prezydent wygrał prawybory w Karolinie Południowej, umacniając swoje szanse jako kandydat Republikanów w 2024 roku. „Pamiętaj o tym, byłem oskarżony więcej razy niż Alphonse Capone, Człowieku z Blizną” – powiedział Trump. „Jeśli zje z tobą kolację i nie spodoba mu się uśmiech na twojej twarzy – jeśli pomyśli, że się z niego śmiejesz i naśmiewasz się z niego – będziesz martwy, zanim wrócisz do domu i przywitasz się z żoną”.

Joe Sommerlada26 lutego 2024 13:30

1708952453

CPAC: Trump przechwala się, że nie podał się do dymisji ze wstydu z powodu licznych skandalów

Oto szczególnie wymowny fragment sobotniego przemówienia Trumpa:

„Przez lata obserwowałem, jak politykom stawiano zarzuty, a dwie minuty później zaczynali od patrzenia w mikrofon.

„Szanowni Państwo, dzisiaj składam rezygnację. Zostanę w domu z rodziną, wrócę do domu z przyjaciółmi i będę walczyć o swoje imię.

„No cóż, to ostatnie, co usłyszysz od tego biednego chłopca.

„Dzięki mnie mamy wielki głos – widać to po tej publiczności”.

Więcej stąd Katie Hawkinson wywołał gromki aplauz.

Joe Sommerlada26 lutego 2024 13:00

1708950600

CPAC: Trump zapowiada ataki Bidena w 90-minutowym przemówieniu

Przede wszystkim w sobotę Trump wygłosił swoje zwykłe przemówienie programowe w CPAC, w którym rozkoszował się liniami ataku przeciwko Joe Bidenowi.

Oto jest Erica GarciiRecenzja

Joe Sommerlada26 lutego 2024 12:30

1708949753

ŁAMANIE: Przewodnicząca RNC Rona McDaniel rezygnuje po superwtorku

Rona McDaniel, przewodnicząca Komitetu Narodowego Republikanów (RNC), ogłosiła swoją rezygnację 8 marca, trzy dni po starciu Donalda Trumpa z rywalką Nikki Haley w Superwtorek.

„RNC w przeszłości podlegało zmianom i kiedy już wyłonię kandydata, mam zamiar honorować tę tradycję” – stwierdziła McDaniel w oświadczeniu.

Kontynuował: „To był zaszczyt i przywilej mojego życia służyć przez siedem lat jako przewodniczący Komitetu Narodowego Republikanów, którego zadaniem było wybieranie Republikanów i rozwój naszej partii”.

Na zbliżającym się wiosennym spotkaniu szkoleniowym partii w Houston w Teksasie oświadczył, że formalnie złoży rezygnację, „aby umożliwić naszemu kandydatowi wybór wybranego przez siebie przewodniczącego”.

Joe Sommerlada26 lutego 2024 12:15

1708948853

Prawybory w Karolinie Południowej: powrót Haley do rodzinnego stanu nie powiódł się Co teraz?

Oto jest Johna BowdenaAnaliza tego, co sobotni wynik oznacza dla zagorzałego przeciwnika Trumpa, który upadł, ale jeszcze nie jest całkowicie wyeliminowany.

Joe Sommerlada26 lutego 2024 12:00

1708947000

prawybory w Karolinie Południowej: Lindsey Graham na przyjęciu poświęconym zwycięstwu zwolenników Trumpa

Trump wszedł na scenę około 10 minut po zamknięciu lokali wyborczych w Karolinie Południowej w sobotni wieczór i przedstawił republikańską senator Lindsey Graham, opisując go jako „trochę więcej niż niektóre osoby na tej scenie”.

„Zawsze powtarzam, że kiedy mam kłopoty po lewej stronie, dzwonię do Lindsaya Grahama, a on bardzo szybko wszystko naprawia” – powiedział, gdy tłum nagle wybuchł głośnym hałasem, a ktoś „jest trochę dalej”. „

„Nie, nie. Pamiętaj, kocham go, to dobry człowiek” – powiedział Trump, próbując uspokoić gniew swoich zwolenników.

– Podejdź tutaj, Lindsay.

Namita Singh Doniesienia wskazują na kolejny niepokojący moment dla umiarkowanych Republikanów zaniepokojonych przejęciem ich partii przez MAGA.

Joe Sommerlada26 lutego 2024 11:30

1708945253

Szkoła podstawowa w Karolinie Południowej: Haley twierdzi, że ma obowiązek utrzymać się w wyścigu pomimo niedawnej porażki

Była gubernator Karoliny Południowej obiecała walczyć w Super Wtorek 5 marca, jak zawsze to robiła, ale sytuacja naprawdę zaczyna dla niej wyglądać beznadziejnie, zwłaszcza gdy wpływowi darczyńcy zaczynają dezerterować.

Więcej jego najnowszego przemówienia dotyczącego koncesji można znaleźć poniżej.

Nikki Haley twierdzi, że ma obowiązek utrzymać się w wyścigu pomimo niedawnej porażki z Trumpem

Pomimo przegranej w prawyborach w Karolinie Południowej na rzecz Donalda Trumpa, Nikki Haley uważa, że ​​„ma obowiązek” walczyć o nominację Republikanów na prezydenta. Zwracając się do zwolenników w sobotni wieczór (24 lutego), pani Haley przedstawiła swoją kandydaturę jako alternatywę dla wyborców, którzy nie chcą rewanżu pomiędzy Trumpem a Joe Bidenem w listopadzie. „Powiedziałem na początku tego tygodnia, że ​​niezależnie od tego, co stanie się w Południowej Karolinie, będę nadal kandydował na prezydenta. Jestem kobietą, która dotrzymuje słowa” – powiedziała pani Haley. Kolejnych 21 stanów i terytoriów będzie przemawiać w ciągu najbliższych 10 dni. Mają prawo do prawdziwych wyborów, a nie wyborów w stylu sowieckim, w których jest tylko jeden kandydat. Mam obowiązek dać im ten wybór.

READ  Wiceprezydent Kamala Harris przeprowadziła wywiady z finalistami Sądu Najwyższego, powiedział urzędnik Białego Domu

Joe Sommerlada26 lutego 2024 11:00

1708943453

Prawybory w Karolinie Południowej: Trump mówi Bidenowi, że „jesteś zwolniony” po zwycięstwie

Przyjrzyjmy się kolejnemu wielkiemu weekendowi w Trump World.

Po zwycięstwie w prawyborach po raz czwarty z rzędu w Karolinie Południowej w sobotni wieczór faworyt Partii Republikańskiej wygłosił triumfalne przemówienie, celowo unikając nawet wzmianki o rywalce Nikki Haley, która zamiast tego skupiła się na Joe Bidenie.

„Będziemy tutaj 5 listopada i zobaczymy Joe Bidena” – powiedział Trump swoim słuchaczom.

„On niszczy nasz kraj, a my powiemy: «Joe, jesteś zwolniony.» Wynoś się. Wynoś się, Joe. Jesteś zwolniony”.

Oto on, dzięki uprzejmości IndiTV.

Trump mówi zwycięzcy prawyborów Republikanów z Karoliny Południowej Bidenowi „jesteś zwolniony”

Donald Trump świętował swoje komfortowe zwycięstwo w prawyborach Republikanów w Południowej Karolinie, przewidując, że pokona Joe Bidena w ewentualnej listopadowej drugiej turze wyborów prezydenckich. Była prezydent pokonała pretendentkę Nikki Haley w swoim rodzinnym stanie w sobotni wieczór (24 lutego) i odniosła czwarte z rzędu zwycięstwo w prawyborach. „Będziemy tutaj 5 listopada i zobaczymy Joe Bidena” – powiedział Trump, gdy korona głośno go wiwatowała. „On niszczy nasz kraj, a my powiemy: «Joe, jesteś zwolniony.» Wynoś się. Wynoś się, Joe. Jesteś zwolniony”.” Trump porównał się do Ala Capone podczas sobotniego przemówienia CPAC .

Joe Sommerlada26 lutego 2024 10:30

1708941653

W SNL wyśmiewano obsceniczne złote tenisówki Trumpa, podając je dwukrotnie

Zarówno Shane Gillis, jak i potężny James Austin Johnson grali Trumpa w NBC. Sobotnia noc na żywo Parodia z 1992 roku w nowym zwiastunie filmu Biali ludzie nie potrafią skakać (Właściwie został on przerobiony w zeszłym roku) Dzięki uprzejmości „Newsmax Studios”.

Joe Sommerlada26 lutego 2024 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *