Twitter, Macy’s, Nvidia, Lululemon i nie tylko

Znak Lululemon wisi przed ich sklepem w Woodbury Commons Premium Outlets 17 listopada 2019 r. w Central Valley w Nowym Jorku.

Gary Hirschhorn | Aktualności Corbis | Obrazy Getty

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w czwartek w południe.

Messi – Akcje poszybowały o 17,8% Sieć supermarketów opublikowała lepsze niż oczekiwano wyniki kwartalne I dyrektywy o podniesieniu zysków. Macy’s ma wsparcie kupujących, którzy kupują ubrania i inne towary niezależnie od podwyżek cen.

Świergot Akcje Twittera wzrosły o ponad 5% po Elon Musk zwiększyć jego zaangażowanie W jego dążeniu do pozyskania 33,5 miliarda dolarów. Analitycy powiedzieli, że ruch wskazuje na nową powagę przez prezesa Tesli i zwiększając prawdopodobieństwo realizacji transakcji, która jest pogrążona w kontrowersji od czasu, gdy Musk zaproponował ją w maju.

Lululemon – Akcje spółki sportowej podskoczyły wtedy o 10,8% Morgan Stanley zmodernizował Lululemon do nadwagi Powiedzieli, że jest dobrze przygotowany, by dobrze sobie radzić, nawet gdy zbliża się recesja.

NVIDIA Akcje producenta żetonów wzrosły o 5,6% po spadku na początku sesji. przyszedł w formie Nvidia wydała słabsze niż oczekiwano wskazówki W bieżącym kwartale planuje zwolnić zatrudnienie.

od Broadcom Akcje Broadcom zyskały po 4,2% Firma półprzewodnikowa podzieliła się swoim planem zakupu VMware za 61 miliardów dolarów Handel gotówką i akcjami. To przejęcie będzie jedną z największych transakcji technologicznych w historii.

drzewo dolara Zdyskontowana sprzedaż detaliczna wzrosła o 22,3% po raportowaniu kwartalnych zysków i przychodów, które przekroczyły oczekiwania analityków. Dollar Tree odnotował zysk na akcję w wysokości 2,37 USD przy przychodach w wysokości 6,9 mld USD. Według Refinitiv analitycy spodziewali się zysku w wysokości 2,00 USD na akcję przy przychodach w wysokości 6,76 mld USD.

Kraft Heinz Firma spożywcza i napojów Spadł o 6,2% po tym, jak UBS obniżył rating akcji Obawy przed wysoką inflacją i konkurencją ze strony marek prywatnych.

READ  Apple i Goldman oferują amerykańskie konto oszczędnościowe z rocznym oprocentowaniem 4,15%.

Ali Baba Akcje Alibaba wzrosły o 14,8% po publikacji lepszych niż oczekiwano wyników za poprzedni kwartał. Chiński gigant e-commerce odnotował w czwartym kwartale przychody w wysokości 7,95 juanów na akcję, wyłączając pozycje, przy przychodach w wysokości 204,05 miliarda juanów. Według StreetAccount analitycy spodziewali się zysku w wysokości 7,31 CNY na akcję przy przychodach w wysokości 199,25 mld CNY.

ogólny dolar Akcje dyskontów detalicznych wzrosły o ponad 14% w wyniku lepszych niż oczekiwano danych kwartalnych. Dollar General odnotował zysk w pierwszym kwartale w wysokości 2,41 USD na akcję przy przychodach w wysokości 8,75 miliarda USD. Według konsensusu Refinitiv analitycy spodziewali się zysku w wysokości 2,31 USD na akcję przy przychodach w wysokości 8,7 mld USD.

Williams Sonoma Sprzedawca artykułów wyposażenia wnętrz odbił się o 14,1% po tym, jak w poprzednim kwartale przekroczył przychody i zysk. Williams-Sonoma również powtórzyła swoje wskazówki na ten rok.

Nutanix Firma chmurowa spadła o 21,9% po wydaniu słabych wskazówek. Nutanix powiedział również, że doświadcza problemów z łańcuchem dostaw, które uderzają w jego partnerów sprzętowych.

Medtronic Akcje wyrobów medycznych spadły o ponad 4% po słabszym niż oczekiwano raporcie za czwarty kwartał roku podatkowego. Firma Medtronic odnotowała 1,52 USD skorygowanego zysku na akcję przy 8,09 mld USD przychodów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się 1,56 USD na akcję i przychodu 8,43 mld USD. Medtronic powiedział, że problemy z łańcuchem dostaw wpłynęły na wyniki kwartału.

– Tanaya Machel z CNBC, Hana Miu, Sarah Main i Jesse Pound przyczynili się do powstania reportaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *