Twitter mówi, że oferta Muska o wykupienie 44 miliardów dolarów jest „błędna i chybiona”

Twitter ma prawników Elona Muska za próbę ratowania firmy za 44 miliardy dolarów. Po oficjalnym oświadczeniu Muska, że ​​chce rozwiązać umowę, firma poinformowała w piątek, że jest przygotowana do podjęcia kroków prawnych przeciwko niemu. Teraz Wraz z SEC Twitter poszedł dalej, nazywając działania Muska „złymi i złymi”.

Piżmo i jego prawnicy wcześniej Firma składa „fałszywe i niedokładne” oświadczenia o liczbie botów i fałszywych kont na swojej stronie. Nie dostarczając dowodów, stwierdzili, że liczba botów może być „szybko wyższa” niż to, co powiedział Twitter.

Teraz prawnicy Twittera odpowiedzieli. W liście do prawników Muska Twitter zaprzecza wycofaniu się z umowy. W rzeczywistości mówi, że sam Musk „świadomie, umyślnie, umyślnie i materialnie naruszył umowę”. Wspomina m.in. o klauzuli zakazującej piżma Twitter lub jego pracownicy.

Zgłoszenie to najnowszy znak tego, czym może stać się Twitter Legalna walka z Muskiem Zarząd firmy, w obliczu m.in Cena akcji Twittera spadła, odkąd zaczęła się historia z Muskiem, i powiedział, że pozwie Muska, próbując zmusić go do przestrzegania umowy. Firma również zatrudnia Kancelaria specjalizująca się w fuzjach spółek. Ale bitwa prawna dotyczy bardziej tego, czy Musk rzeczywiście będzie właścicielem Twittera

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Jak grać w Pai Gow Poker, korzystając z danych Wazamba login: Przewodnik krok po kroku dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *