Twitter usuwa tweeta Kanye Westa za naruszenie zasad Twittera

Świergot Jeden z tweetów Kanye „Ye” Westa został usunięty tego samego dnia za naruszenie jego zasad Meta potwierdzona do zrobienia Hollywoodzki reporter Jego konto na Instagramie zostało zbanowane za naruszenie zasad serwisu.

W sobotnim tweecie West napisał, że nadchodzi „Śmierć Żydom 3”.

„Dzisiejszej nocy mało sypiam, ale kiedy się obudzę, idę na 3 ŚMIERĆ NA LUDZIE ŻYDOWSKIM” – napisał. „Zabawne jest to, że tak naprawdę nie mogę być antysemitą, ponieważ czarni też są naprawdę Żydami, a bawiłeś się ze mną i próbowałeś szantażować każdego, kto sprzeciwia się twojemu programowi”.

Godzinę później i dziesiątki tysięcy zaangażowania później tweet nie pojawia się na kanale rapera na Twitterze. Zamiast tego na Twitterze pojawiła się informacja: „Ten tweet naruszył zasady Twittera”.

West wrócił na Twittera w piątek po długiej przerwie, gdzie natychmiast zawołał Metta Mark Zuckerberg„Jak to możliwe, że wyrzuciłeś mnie z Instagrama?”, wkrótce została ponownie powitana na Twitterze Elona Muska, który potwierdził plany zakupu Twittera. „Witamy z powrotem na Twitterze, mój przyjacielu”, odpowiedział Musk na tweeta Westa o Zuckerbergu.

Konto rapera na Instagramie zostało zbanowane po tym, jak opublikował wymianę, która rzekomo miała miejsce między nim a Diddym, w której użytkownicy krytykowali Westa za używanie języka, który wydawał się być antysemicki. Post został usunięty.

Pierwszy post na Twitterze Westa od 2020 roku pojawił się 7 października, w którym zamieścił swoje zdjęcie w magazynie w czarnym kapeluszu z napisem „2024”.

Oraz: „Jak myślisz, kto odwołał kulturę?” Zamieścił również pytania typu a także pro-irańskie tweety młodzieży. Napisał: „Irańska młodzież prowadzi rewolucję przeciwko 44 latom dyktatury. Świat powinien ich wspierać i szanować ich odwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *