Twitter zawiesza zatrudnienie i obniża koszty, gdy menedżerowie odchodzą

Osoba nosząca maskę zbliża się do biur Twittera w Nowym Jorku po ogłoszeniu, że natychmiast zamkną swoje biura ponownie otwarte w odpowiedzi na zaktualizowane wytyczne CDC podczas wybuchu epidemii koronawirusa (COVID-19) na Manhattanie w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. 29 lipca 2021 r.

Andrew Kelly | Reuters

Świergot Większość pracowników została tymczasowo zawieszona, a dwóch dyrektorów opuści firmę, potwierdził w czwartek rzecznik firmy.

Ta wiadomość pojawia się, gdy miliarder Elon Musk stara się sfinalizować swoją 44 miliardową umowę kupna firmy i uczynienia jej prywatną. Musk powiedział bankom, zbierając pieniądze na transakcję, że obniży pensje prezesów i wynagrodzenia zarządu oraz zapłaci firmie za cięcie innych kosztów. Reuters donosił wcześniej.

Ale akcje Twittera są również wyceniane na ponad 8 USD za akcję poniżej ceny zakupu Elona, ​​co sugeruje, że inwestorzy mogą być sceptyczni wobec zamknięcia transakcji.

Rzecznik potwierdził, że główny konsument Kayvon Beykpour i główny lider ds. produktów przychodowych Bruce Falck odejdą z firmy. Reuters informował wcześniej, że dyrektor generalny Parag Agrawal poinformował pracowników o nowościach w wiadomości e-mail.

w serii Tweety W czwartek Bikbor powiedział, że to nie jego decyzja o opuszczeniu Twittera. Powiedział, że podzielił się wiadomością o swojej śmierci na urlopie ojcowskim.

Napisał: „Parag poprosił mnie o odejście po tym, jak powiedział mi, że chce poprowadzić zespół w innym kierunku”.

Falk ćwierkanie W czwartek podziękował drużynom, z którymi współpracował na Twitterze, ale nie odniósł się bezpośrednio do okoliczności jego odejścia.

Twitter powiedział, że wycofa się z kosztów innych niż koszty pracy i że Jay Sullivan przejmie stanowisko dyrektora generalnego Bluebird, zespołu konsumentów, i tymczasowego dyrektora generalnego Goldbird, zespołu przychodów.

OBEJRZYJ: Musk mówi, że zniesie zakaz Twittera Trumpa, jeśli dostanie firmę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *