Twój horoskop na poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r

Alarm księżycowy

Unikaj zakupów i podejmowania ważnych decyzji w godzinach od 18:00 do 21:45 czasu chicagowskiego. Następnie Księżyc przesuwa się z Raka do Lwa.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

To idealny dzień, aby wykorzystać retrogradację Merkurego na swoją korzyść. (Uwaga: Merkury cofa się w twoim znaku!) Pomimo głupich błędów, które może popełnić, dzisiaj zrobisz ogromny postęp, nadrabiając stare obowiązki, kończąc niedokończone sytuacje i radząc sobie ze wszystkim. powodzenia!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

To świetny dzień na prowadzenie wszelkiego rodzaju badań, ponieważ Twoja zdolność zagłębiania się w przeszłość, badania historii i znajdowania odpowiedzi na starożytne pytania jest doskonała. Możesz poprosić przyjaciela lub grupę, aby licytowała lub pomogła Ci w jakiś sposób. Sekrety mogą zostać ujawnione.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Być może dzisiaj prowadzisz dyskusję ze starym przyjacielem, kimś, kogo nie widziałeś od jakiegoś czasu, być może członkiem grupy lub kimś, kto pojawia się na twoim radarze. Ta dyskusja może powiedzieć ci coś o przeszłości. Przyjaźń platoniczna może przerodzić się w zalotną.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Dobrze wyglądasz w oczach innych, ponieważ Słońce na górze twojego wykresu rzuca na ciebie wspaniałe światło. Co więcej, Wenus znajduje się również na szczycie twojego wykresu, co sprawia, że ​​w stosunku do wszystkich będziesz wyglądać czarująco i dyplomatycznie. Najwyraźniej jest to dzień, w którym można ożywić stary pomysł i przedstawić swoją propozycję. jeszcze raz!

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Przeglądaj przeszłe powiązania, aby realizować plany związane z publikacją, szkolnictwem wyższym, medycyną lub prawem, ponieważ jest to możliwe już dziś. Oprócz podróży, które z pewnością Cię przyciągną, dotychczasowe kontakty mogą utorować Ci drogę do odkrywania nowych obszarów.

READ  Harry, Meghan dowiedziała się, że „nie jest zaproszony” na przyjęcie z prasy

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Już dziś możesz poczynić ogromne postępy, zajmując się starą papierkową robotą i sprawami biurokratycznymi, które wymagają Twojej uwagi. Staraj się podawać możliwie zwięźle szczegóły dotyczące pożyczek, kredytów hipotecznych, spadków, współwłasności, podatków i długów. Zrób to.

Waga (23 września – 22 października)

Dzisiaj możesz być w związku z byłymi partnerami lub przyjaciółmi z przeszłości; Będzie to jednak dobre rozwiązanie, ponieważ w jakiś sposób przyniesie Ci to korzyści. Być może będziesz musiał zamknąć sytuację. A może potrzebujesz rady lub pomocy tej osoby?

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Chociaż retrogradacja Merkurego spowodowała głupie błędy, opóźnienia i pomieszaną komunikację; Jednak dzisiaj możesz wykorzystać retrogradację Merkurego na swoją korzyść. Zapakuj wszystko, co masz na talerzu. (Będziesz zaskoczony, jak szybko wszystko idzie.)

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Niech starożytne płomienie powrócą dziś do waszego świata. Często jest to ekscytujące i ekscytujące. (Chociaż nie zawsze). Dzisiaj możesz mieć okazję przećwiczyć lub udoskonalić technikę. Możesz także ponownie przeanalizować sytuację z jednym ze swoich dzieci. To produktywny dzień.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Już dziś możesz poczynić postępy w naprawach domu lub rozwiązać stare problemy z członkami rodziny. Dzieje się tak dlatego, że jest duża szansa, że ​​uda Ci się wszystko poskładać w całość i zawiązać kokardą. Możesz także chcieć odnowić wystrój lub zapewnić zabawę w domu.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Bądź otwarty na wszelkiego rodzaju dyskusje. Spodziewaj się spotkania ludzi ze swojej przeszłości; A także powrót do starych problemów z przeszłości. Te spotkania mogą być dobrą rzeczą, ponieważ dzisiejsza retrogradacja Merkurego pomoże Ci załatwić sprawę!

Ryby (19 lutego – 20 marca)

To doskonały dzień na zakończenie starych spraw finansowych, na przykład ponownej prośby o podwyżkę, poszukiwania pracy, o którą wcześniej się ubiegałeś, lub zakupu czegoś, o czym myślałeś od dawna. Jesteś gotowy do pracy!

READ  Gwiazda muzyki country Colt Ford doznał zawału serca w Arizonie

Jeśli Twoje urodziny są dzisiaj

Aktorka Emma Thompson (1959) dzieli się dzisiaj swoimi urodzinami. Jesteś zabawny i czarujący, a także silny i ambitny. Jesteś intelektualnie ciekawy i świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół ciebie. To dla Ciebie ostatni rok z dziewięcioletniego cyklu, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby porzucić ludzi, miejsca i rzeczy, które mogą Cię powstrzymywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *