Twój horoskop na wtorek, 12 marca 2024 r

Alarm księżycowy

ku przestrodze! Unikaj zakupów i podejmowania ważnych decyzji w godzinach od 6:00 do 20:00 czasu chicagowskiego. Następnie Księżyc przesuwa się z Barana do Byka.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

To jest kreatywny dzień, a ty jesteś twórczym znakiem, ponieważ jesteś twórcą zodiaku. (Możesz zrobić wszystko swoimi rękami.) Znajdź sposób na wyrażenie swojego talentu twórczego. Uwaga: przez cały dzień obowiązuje alert księżycowy. Unikaj zakupów i ważnych decyzji.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

To dzień towarzyski i przyjacielski! Ciesz się towarzystwem innych, zwłaszcza ludzi kreatywnych. Nawet jeśli czujesz się ambitny, uważaj na to, co robisz, ponieważ przez cały dzień obowiązuje alert Księżyca. Kontynuuj działalność jak zwykle. Unikaj zakupów (z wyjątkiem żywności i gazu).

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

To jest przyjazny dzień. Ludzie cię podziwiają, szczególnie osoby posiadające władzę, dlatego ktoś może się do ciebie zwrócić, aby wziąć na siebie większe obowiązki. Ponieważ przez cały dzień obowiązuje alert Księżyca, nie zgadzaj się na nic. Poczekaj do jutra.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Dziś jesteś bardzo wizjonerski. Ponadto masz chęć podróżowania i zrobienia czegoś, co poszerzy Twoje horyzonty. Zwróć uwagę na ostrzeżenie Moon Alert obecne przez cały dzień. Więc zgłaszaj się na ochotnika za darmo! Pozostań w swoim czasie.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

To świetny dzień na odkrywanie pomysłów, poznawanie nowych ludzi i naukę nowych rzeczy. Ponieważ jednak jest to całodobowy alert Księżycowy, nie zgadzaj się na nic ważnego. Jednak każdy alert dotyczący księżyca jest bardzo kreatywny. Zapisz swoje mądre pomysły i pomyśl o nich później.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Bądź ostrożny, ponieważ dzisiaj w jednym z twoich domów pieniężnych przez cały dzień obowiązuje alert o pełni księżyca. Unikaj ważnych decyzji dotyczących wspólnego majątku, dziedziczenia, testamentów, majątków, podatków, długów lub czegokolwiek, co posiadasz wspólnie z innymi. Nie podpisuj ważnych dokumentów. Poczekaj, aż alert księżycowy się zakończy.

READ  Prezenterka radiowa Louisa rozpętała nieprzyjemne tyrady na oszołomioną prezenterkę – nazywając ją „śmiecią i grubą”

Waga (23 września – 22 października)

Dzisiaj przez cały dzień obowiązuje alert księżycowy odpowiadający Twojemu znakowi. Oznacza to, że możesz ulec pokusie składania obietnic bliskim przyjaciołom i partnerom lub wyrażenia zgody na nowy sposób działania lub nowe zasady w związku. Nie rób tego. Nie zgadzaj się na nic, dopóki nie zakończy się Księżycowy Alarm. (Patrz wyżej.)

Skorpion (23 października – 21 listopada)

To wspaniały dzień dla każdego, kto chce odkryć swoje talenty twórcze. Dziś łatwiej będzie Ci myśleć nieszablonowo. Zaufaj swojemu przeczuciu. To piękny dzień na spotkania towarzyskie! Unikaj zakupów i ważnych decyzji do czasu zakończenia alarmu księżycowego.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Podobnie jak Skorpion, jest to dla Ciebie kreatywny dzień. Masz kontakt ze swoją inspiracją, co oznacza, że ​​możesz pisać, rysować, bawić się, występować, śpiewać, malować, szyć, tkać, spawać, budować i tworzyć oryginalne rzeczy według swojej wyobraźni. To także piękny dzień, aby cieszyć się towarzystwem innych, zwłaszcza dzieci. Słucham!

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Chociaż jest to dla Ciebie szybki czas, dzisiaj weź oddech. Ciesz się spokojem w domu i połącz się ze swoim wewnętrznym światem (z braku lepszego określenia). Ciesz się rozmowami z członkami rodziny lub spędzaniem czasu samotnie, myśląc o swoim pępku.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Należy pamiętać, że przez cały dzień obowiązuje alert księżycowy, co sprawia, że ​​jest to zły dzień na podejmowanie ważnych decyzji. Poczekaj, aż alert księżycowy się zakończy. Jest to jednak idealny dzień, aby cieszyć się towarzystwem innych. Unikaj wydawania pieniędzy na cokolwiek innego niż żywność i gaz.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Bądź ostrożny, ponieważ dzisiaj w jednym z twoich domów pieniężnych przez cały dzień obowiązuje alert o pełni księżyca. Nie wydawaj pieniędzy na nic innego niż jedzenie i gaz. Odkładanie ważnych decyzji finansowych na później. Nie kupuj ubrań, to będzie kuszące. bądź mądry.

READ  Aktorka "The Andy Griffith Show" miała 81 lat - termin

Jeśli Twoje urodziny są dzisiaj

Aktorka Jaimie Alexander (1984) dzieli się swoimi urodzinami. Jesteś bardzo energiczny i chętny do odkrywania wszystkich aspektów życia. Często rzucasz sobie wyzwania, bo lubisz, gdy życie jest ekscytujące. To dla Ciebie rok zmian. Niech cokolwiek Cię powstrzymuje. Zaufaj swojej intuicji i bądź przygotowany na szybkie działanie w nowych kierunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *